Thread view
WarGames » Svetainės reikalai » Wargames.lt
Artėjantis puslapio keitimas
Batma
Virš userio meniu pridėtas username.
Paralius
Nu sveikintina! Šaunuolis, Batma.
Marukas
Kodel turgaus tema rodo kaip neskaityta? ar cia tik man taip yra?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Ten vieną temą užlokinau, bet ją vis vien tikrina kaip neskaitytą. Apačioje yra mygtukas "pažymėti visas temas kaip skaitytas". Use that
Paralius
Man dar patiko, kai po kažkiek apsilankymų forume neperskaitytos temos pačios pasidarydavo pažymėtos kaip perskaitytos. Kai kurių skilčių aš elementariai neskaitau, tingiu lysti į kiekvieną atskirai ir žymėt kaip perskaitytą (juolab, kad pagr. puslapy tokio mygtuko nėra ar nerandu), o įsijungus pagr langą jos bado akis, neva "ei, ei, čia pilna tau įdomių postų"...
Necrontyr
Jo, velnionestasirpamestas, gerai sako. Aš irgi norėčiau mygtuko, kuris atsako į klausimą apie gyvenimą, visatą ir viska kita.
Batma
Bendrą mygtuką padarysiu. O dėl automatinio temų pažymėjimo kaip skaityta, apie kokį mes periodą kalbam? mėnesis? du?
Paralius
Gal apsilankymų vienas - du. Nes jei atėjau į forumą, tai ir skaitau, kas įdomu. Na, nebent dėl nenumatytų priežasčių uždarau langus neperžiūrėjęs. Tada antrą kartą gaunu pakartotinai. Linkomanijoj panašiai veikia, tik rezultatus kaip naujus rodo vieno prisijungimo metu. Sekančio metu, jie jau nebenauji.
Batma
Bet tai yra vienas iš skundų, kuriuos žmonės turėjo ankstesnio forumo atveju. Kad paskaičius neprisiloginus, po to prisiloginus jau rodo kaip perskaitytus. Linkomanijos atveju tai veikia, nes ten visada esi prisiloginęs. Sorry, nematau tikslo tokiam pakeitimui.
Paralius
Na, tuomet vienas mygtukas ant puslapio kaktos, kad pažymėt visus kaip perskaitytus smarkiai padėtų.
Batma
Pridėjau mygtuką pažymėti visas temas kaip perskaitytas, bei pridėjau kad automatiškai visas temas, kurių paskutinis postas buvo prieš 2 mėnesius skaitytų kaip senas.
Praetor
Viskas puiku, tik viena smulkmena: "Pažymėti visus forumus kaip perskaitytUs"!
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
Batma
Quote by Praetor
Viskas puiku, tik viena smulkmena: "Pažymėti visus forumus kaip perskaitytUs"!

Ačiū, pataisyta
Paralius
Batma, telydi tave ovacijos. Šis forumas yra patogus, funkcionalus, maskimaliai minimalistinis ir minimaliai apkrautas. ir jis turi molūginį skin'ą. Super!

Dabar belieka, kad kas nors pradėtų ką nors rašyti čia..
Praetor
Ar man atrodo, ar forume trūksta paieškos funkcijos... O gal jos niekada ir nebuvo, tik dabar man prireikė?!
Žodžiu, pagalvojau, kad jei tai nesukeltų sunkumų, būtų ne pro šalį. Ačiū.
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
Batma
Sukėliau šiek tiek pataisymų (ko pasekoje sugebėjau atnaujinti daugiau nei reikia ir nulaužiau viską )

- Fixai
Pataisiau kad jei editinamas postas, threadas nėra setinamas kaip neperskaitytas

- Atnaujinimai
Pridėjau red/blue bbcode tagus
Sudėjau tokią pradinę neapšlifuotą opponent search versiją. Pakolkas nėra padaryta pasiūlymo submitinimas, tai įdėjau asmeninės žinutės linką.
Laikas yra laisvai nurodomas tekstas. Žaidimų galima pridėti be limito, bet turėkit proto
Panelėje bus rodomi tik du geimai, bet jie nėra niekaip rūšiuojami, tai jei nurodysit daugiau nei 2, bus semi randomu išrinkti pirmi du pasitaikę.
Jei kažką ne taip sugalvojau, ar yra geresnių minčių, sakykit.

-Dėl paieškos:
lyg ir būdavo, bet aš spėju ja niekas nesinaudojo.
Padaryti galiu, bet klausimas ar reikia bendros per visus objektus (forum postai/asmeninės žinutės/etc), ar kiekvienoje dalyje atskiras?
Edited Batma 2014-11-15 19:30
Praetor
Būčiau už paiešką forumo žinutėse pagal raktinį žodį (idealu - pagal jo šaknį su * gale ar pan.).
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
blackfishas
gal ir ne čia rašau, bet... man žiauriai lagina wargames.lt . visur kitur internetas veikia puikiai (tiek LT tie ir užsieny)
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Kronas
Spėju, kad sėdim kokiam pigiam servery
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Batma
Ir kaip jūs atspėjot
Kas antrą dieną ateina lūžusios db errorai. Šiandien nepasileido control panel nes rašė, kad serveryje nebeliko vietos. Reikės pašnekėti su WhiteDragon prie alaus, tik neaišku kaip čia jį pagauti.