Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
GW pletkai :)
Sauliusp
Sorry, ne tu o Batma.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Batma
Nusišikti man ant tavo warhammerio, tu įžeidinėji žmogų.
Edited Batma 2014-12-02 06:45
Sauliusp
Kurį?
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Kronas
Gerai, chebra, apsiraminkit. O moderatoriai galėtų atlikti savo pareigą...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
AKu
Vanila viena op ateina etc bus kita op kad ir kiek keistu vistiek kazkas bus op su daugiau sansu laimeti. ir nieko cia nepadarysi. tada ir renkies ar zaist vanila kur tavo pasirinkimai neriboti ar zaist etc su kruva galvos skausma kelenciu apribojimu kur tave vercia darytis (maziau pasirinkimo turinciose armijose) viena standartizuota lista kaip ir visi kiti. tada gaunas tiesiog akmuo popierius zirkles ir rndomas kokie priesininkai papuls. Nei vienam nei kitam variante nera uber daug taktikos musu lygyje. mes neskaiciuojam milimetru, aklai knygoj neieskom butent tokios situacijos ar jei jos ten nera tai laimi tas kuris pirmas kazka pasake arba jei ateis koks pusiau girtas lenkas ir pasakys nu cia turetu but taip ir papusk man.
su tiek rasiu ir variaciju balanso nebus toli grazu. vienintelis balansas bus tai visom knygom duot unitus su tokiom paciom taisyklem tik kitais modeliais tada bus balansas.
Magija 8ed yra xujne. labai labai didelis xujne. visu pirma kad ir kiek tu investuosi i magija tada visada gales apipist koks 2 lvl magelis ar net geriau pavaryt nei 4 lvl tukstantmeciu gyvenanti maga. kita beda kad burtai yra game breakeriai. tiesiog neturejo matyt laiko ar noro kazko orginalaus sugalvos tai padare totalu suda.
Deathstarai yra problema, bet cia warhammeris, cia epic batlai. o epic batlu tau nepdarys eilinis pesciaxodas. epic musius tau padarys afigeni herojai, sutriuskindami visus savo magija ar afigenas karys istaskydamas desmtis snukiu ir priverstadamas juos sikt i kelnes.
mano 2 centai. dabar jau euro.

P.S.
Sauliau tavo death starai suda darydavo nes suda su jais darei. Arba nugrudi i sona arba vejies per vi stala ne trecdalio nekainuojanti unita.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Sauliusp
Deathstarai pas visus būna užgrybauja, dažnai ir ne be priešininko kaltės. Bet jeigu pažiūrėsime paskutinius europos turnyrus, ten death starai smarkiai prasiskiedė ir dažniau sutinkami nugalėtojai yra MSU (Demonai, Chaos Warriorai, DE, kaip nekeista). Nors jos ir taip TOP 3 dėl savo labai universalių ir kokybiškų pasirinkimų, ko negali pasiūlyti kitos rasės. Tas pats su dabartiniais Wood Elfais, Imperija jie irgi MSU tipą gali pasiūlyti kokybišką. O šiaip dėkui už nuomones, pasitvirtino mano nuomonė.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Marukas
Kuria prasme pasitvirtino tavo nuomone?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Sauliusp
Kai susitiksim paaiškinsiu.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
null
Aš kartais su nostalgija pasižiūriu į savo orkus ir goblinus, dulkančius lentynoje. Bet paskui paskaitau panašias diskusijas, ir nostalgija kaipmat išgaruoja

Turbūt kokio trečdalio čia rašomų dalykų apskritai nebesuprantu, kaip antai, visų santrumpų ir terminų pašnekesisiuose apie įvairius apribojimus ir namų taisykles.

Tačiau man, naivuoliui, kaipmat kyla įtarimas - jei viso to reikia, vadinasi greičiausiai yra labai rimtų problemų su pačiu žaidimu. Ar aš neteisus?
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Marukas
Ziurint kaip tu i viska ziuresi, jei nori tiesiog pazaisti for fun, tada taisykles normalios ir gali smagiai pazaisti. bet jei nori zaisti competetyve ir visiem pjaut gerkles turnyre, tad atsiranda nemazu problemu su balansu tarp armiju ir tarp junitu pacioje armijoje, tai pat problemos su visa magijos faze, kai kurie burtai yra tiesiog game brakeriai. Bet velgi, draugiskam zaidime tai netrugdo.
Naujokui arba senai zaidusiam zmogui yra gana sunku perprasti 8ed taktika ir manevrus, nes kartais jie tiesiog nelogiskai atrodo is tikroviskumo puses. Pvz. kaip cardzo redirektinimas su vienisu goblinu arba junito atsitraukimas per prieso junita, arba junito atsitraukimas per savo junita kad priesas failintu cardza ir t.t. ETC turnyre tai normali taktika, o mazai zaide arba naujokai tai traktuoja kaip nesamone

Jei nori nupusti dulkes nuo orku, manau geriau tai pabandyti kai bus 9ed, o 8ed praleisti kaip prasta sapna

O siaip apie visus zaidimus galima butu diskutuoti, ir FOW man daug kas nepatinka ir warmachines, infinity gal maziau trukumu turi, bet velgi galima rasti apie ka diskutuoti ir kas man nepatinka
Edited Marukas 2014-12-03 18:43
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
null
Pats tikroviškiausias žaidimas vadinasi "Gyvenimas", bet jis irgi labai blogai subalansuotas ir man daug taisyklių atrodo nelogiškos ir nepatinka

Grįžtant prie temos - supratau, žiūrėsim, ką pasiūlys devinta edicija. Vienok, kai rinkoje yra tiek įdomių žaidimų, yra didelė grėsmė, kad mano orkai ir toliau sėkmingai rinks dulkes.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Kronas
Skavenams matyt nepavyko su niekuo sudaryti sąjungos naujoje knygoje

Next ET book is focussing on Skaven, release on 10th of January (advance order up on the 2nd). Thanquol and Boneripper will be a big kit, a new Vermin Lord, some kind of new unit (no details here sadly) and two clampack characters.

If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Zhurkes:




AKu
Kaip visada kokybe ir estetika negalima skustis (iskyrusfinecrap) maciau ir kitu modeliu grazu ziuret. Bet galetu pradet demesi skirt ir taisyklem
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
WFB 9th Starter Box

-Second Army in starter is still unknown
-Starter includes two booklets
-The first is a typical booklet with starter rules and profiles without special rules ect.
-The second is like them from the 40k campaign sets with following content:

-Story
-Scenarios
-Full Rules for all Models in the Box including special rules
-The Profiles and Models can be used as unique characters and units in standard games

-Like 40k Dark vengeance there will be two expansion sets for both armies
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Luxis
BoLS ar Faeit nera itin svarus pletku meistrai. Darnok, is kitos puses...
http://www.warseer.com/forums/showthread.php?404065-Warhammer-And-Now-For-Something-Completely-Different
- 9th Edition to pick up where the ET leaves off in fluff, plus a couple of hundred years or so (to reboot the setting).
- The Warhammer World gets shattered on a dimensional level during the climax of the ET. No more "map of the Old World" - it's now little bubbles of reality, where pockets of civilisation try desperately to eke a living before the next collision with another bubble, which may be full of Chaos.
- New faction... heavily armoured, religious, "good" human warriors fighting with the power of the gods. (Warhammer Space Marines, basically). Karl Franz Ascended seems to be the prototype or precursor for this concept, AFAICT.
9th edition will have 6 factions.
- Model diversity cut in half shelf space. New world and new age so current factions and lore aren't recognizable at all. Each new faction has like 3 core units that will always be on the shelf. Much faster releases of stuff, mainly characters and special units of 2-5 fancy models (like Morghasts) that have their own rules right in the box, so not dependent on a static army book. Many of the these non-core models are only available for a limited time (say 6 months to a year), so they don't take up shelf space forever and ever. Many existing models are not usable in 9th.
- We can expect the next edition of Fantasy to throw everything up in the air. The whole End Times move has been to wean people onto a whole new take on the Warhammer world and it's going to start with every army being "chaosified". We can expect army play styles and appearance to change quite dramatically and there will be a whole load of new models being released early on to tie everything together. This has caused quite a stir back at GW HQ as there are a lot of people behind the scenes (some of which are very well known to us) who don't like the changes that have been made. I have also been told that the models due to be released are some of the best to date!


Ispejimas - Butthurt on the link above
Batma
Many existing models are not usable in 9th.

Cue drama music
Craghack
Nenustebciau, jei tarp nepatenkintuju GW HQ yra koks nors Dan Abnett
Beje,
Edited Craghack 2015-01-07 09:48
Kronas
Sounds good... NOT
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
O as like'inu, esu suintriguotas. Aisku, suprantu senu zaideju nepasitenkinima, jeigu nuo siol ju masyvios investicijos rinks dulkes ant lentynu.

Boneripperis atrodo nerealiai.