Thread view
Neeilinis susibėgimas RIKYJE
danis2005
Preator, taikliai sakai, bet pagrindinis flaw yra tame, jog Rikis labai panašiai ir prasidėjo. Tai buvo visiškais mixas ir wargamesu ir stalo žaidimu ir kortų, net mažesniems vaikams buvo ką pasiūlyti. Sakyčiau, didesnė problema, kodėl tai nesuveikė ir viskas po truputį ritosi žemyn ir įgavo pagreitį - laikas kada Rikis atsidarė ir vieta.

D6 dar buvo stiprus konkurentas, dėl to Rikio politika - nesikišti į jų parduodamus milžinus warhammerį ir MTG. Automatiškai atkrito possibillity būti POP. Išmokyti žmones pamėgti alternatyvas kaip WM/H, FoW, Infinty ar WoW TCG kai jie jau lošia WH/WH40K ar MTG arba gali prisijungti prie savo draugų kurie tai lošia? Pfff, net nesvajok. Negi nesimato to nedidelio sutapimo, jog į Rikio pirmąsias platintas sistemas ėjo daugiausia veteranai kurie jau praėjo visus karo kūjus ir magijos rinkimus?

D6 perpirkti, jų influence sumažėjo, bet ir Rikis persikelt spėjo. No pop - no mainstream audience - no mass income. Kliūnam kitoj vietoj. Bandom patenkint žmonių skonius su multiple wargames? Vėl backfire - žmonės nebežino ką žaist, kai kurie nepersiplėšia daryt dviejų game'ų demo ar išvis du žaidimus lošt. Keli projektai žlunga ir turim užšaldytų pinigų ant lentynų.

Kai D6 nebestockina WH/WH40K jau kaip ir per vėlu Rikiui lyst į kito kiemą. Žinoma kažkiek buvo, bet nuostolis per laiką padarytas. Ir dabar su visu šitu leverage sėdim dabartinėj duobėj su dabartiniu Rikiu.

Suprantu, kad aš esu biased šitu reikalu, nes man Rikis asmeniškai daug reiškia, bet, su šia mini retrospektyva, noriu pabandyti parodyti tai, jog manau, kad per daug užsisėdot ant Rikio lyg nebūtų buvę jokių outside faktorių dėl dabartinės situacijos susikūrimo ir kad kai kurie čia jau minėti dalykai buvo bandyti ir nesuveikė.
Paralius
Praetor, ne man laurai ir gėlės, o susibėgimo iniciatoriams. Aš, kaip ir visi kiti, tik žiūrovas su savo mintim ir trigrašiu.

O šiaip man patinka šita diskusija. Baisiai daug gerų minčių išsakyta. Man tik idomu ar su tom išsakytom mintim kas nors ką nors imsis daryti?
Gambler
Taip, Rikio vieta atsitiktiniam iš gatvės atėjusiam pirkėjui, kuris gal būt taps potencialiu wargeimeriu, yra nedėkinga. Bet ji yra labai dėkinga renginiams, nes vietos stalams yra labai daug už kurią nereikia mokėti. Nebereikia trintis užpakaliais ir kepti turnyruose atšilus orams. Parduotuvės iškėlimas į prekybos centrą automatiškai reikš, kad turnyrų Rikyje nebevyks, nes žaisti PC koridoriuje, kur nuolat zuja žmonės, aš asmeniškai neturiu jokio noro. Galima žinoma vėl būtų eiti Būsi trečią, bet ten tikrai nebuvo idealus variantas vien logistikos prasme.
"Hobbyshopas" be parduotuvių prekybos centruose turi kita esminį kozirį - gerokai stipresni finansinį užnugarį.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Batma
Quote by velnionestasirpamestas
Man tik idomu ar su tom išsakytom mintim kas nors ką nors imsis daryti?

O kas ir ką tavo manymu turėtų daryti?
blackfishas
žmonės turintys noro/resursų/patirties.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Necrontyr
Kodėl kažkas kažką turi daryti? Visi Lietuvoj žmonės tik ir laukia kol kažkas kažką padarys, kad jiems būtų geriau.
Aš tai sakyčiau visi tie kas čia reiškiasi ir turi daryti, t.y. mes visi, kurie norim turėti šia veiklą.

AMEN. LOL.
blackfishas
che che. o kažkas iš D6 arba HobbyShopo dabar skaito šitą giją ir suka ūsą po kuriuo slepiasi piktdžiugiška šypsena
Edited blackfishas 2015-05-06 15:46
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Paralius
Štai, pasirodo, kiek buvo neišsakyta gerų minčių per pirmą susirinkimą. Tai kol neprireziumavom pievų, gal jau susibėgam ir antram kartui?
Marukas
Svarbiausia Rikio atstovams nereikia isizeisti, tiesiog si tema apie problemas, tai visi apie jas ir kalba. Manau jei butu tema apie Riki kaip gera vieta praleisti laisvalaikiui, tai tikrai butu ka parasyti teigiamo

Apie D6 liko tik grazus atsiminimai, kaip buvo prie Rudolfo...
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
danis2005
D6 geriau nes ten mędžyko yr.
Marukas
O Rikis kodel madziko nepletoja? ten didieji pinigai guli
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Kronas
Bijo, kad visi pradės žaist medžiką ir nebeloš wargeimų, matyt
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Kronas
Beje, vienas pažįstamas, kažkiek wargeiminęs Rudolfo laikais ir šiaip nemažai stalo žaidimų žaidžiantis, nebijantis "geek'ų" in general, štai kaip atsiliepė apie Rikį:

"nes dabartinis rikis mane gasdina
ateini į turnyra - pusamžiai, apšepę bambalinį tvojantys dėdės
gal…nejauku, šiurpoka, kur patekau???"

Tai tokioje aplinkoje tikrai naivu tikėtis pritraukti normalių žmonių iš šono ir plėsti bendruomenę.
Tai problemos gal ne tik parduotuvėje, vietoje, personale, bet ir pačioje bendruomenėje?

Kaip klubui, tai gal dar būtų nieko, bet parduotuvei turi galioti kiti standartai.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Nomad
O kaip Kronai siūlytum spręsti šią problemą?

* Pusamžiai - amžiaus cenzą įvesti?
* Apšepę - liepti skustis?
* Bambaliai - gal neleisti neštis bambalių? (Rimtai bambaliai ir alkoholizmas Riky tampa problema?)

Ir, ar negali būti kad čia to tavo vieno pažįstamo problema, o ne normalių žmonių problema apskritai?
Edited Nomad 2015-05-07 13:55
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
vytzka
O Diktatūros kelnės neužkliuvo tam draugui?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
blackfishas
žostkai tu čia, Kronai. nesupyk, bet bičiulis nuskambėjo kaip iš "Институт Благородных Девиц" kiek prisimenu, tai wargeimerių tarpe niekada netrūko aukščiau išvardintų dalykų, bet žmonių buvo daugiau. ir, jo, turėjai turėt kiaušus...
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Marukas
Na daugelis musu yra pusamziai ir apsepe, nemanau kad tai problema, nes tokiu atveju salute 2015 turejo daug pusamziu ir apsepusiu problemu

O del alaus plimpinimo, pats esu geres pora kartu alu Rikije, ir kitus ne karta maciau tai darant, bet girtu matyti neteko... problemos nematau. Daugiausia visi geria arbatas ir kavas
Edited Marukas 2015-05-07 14:27
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Gambler
Nežinau kokiam turnyre tas draugas buvo, bet sprendžiant iš to, kad minimi Rudolfo laikai spėju, kad kažkuris tai iš Warhammerių. Sprendžiant iš nusiskundimo jis tikėjosi turnyre išvįsti Londono džentelmenų klubo susirinkimą, kai visi su kostiumais ir monokliais bei vienas į kitą kreipiasi "Sere". Arba gal hipsterių irštvos. Manau vertetų pastatyti prie rikio durų skustą ambalą su kostiumu, kuris darytų face controll'ą.
O jei rimtai, tai niekada nemačiau Rikyje prisigėrusių, o išgerti per 6 valandas trunkantį turnyrą pora alaus tikrai niekam blogo nepadarys. Kaip kiekvienas iš mūsų rengiasi ir kokio ilgio jo barzda yra kiekvieno reikalas tol, kol visi likę tavęs neišmeta lauk.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
TerTer
Niekad nebuvo problemu, kad isgeria alaus, kiek kartu buvau niekad nebuvo problemu. Problemos tikrai kitur, nei kad per turnyra isgeria alaus
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
blackfishas
jei būčiau "normalus", tai bėgčiau iš Salute'o lauk. Aplink stori, nesiprausę, nesišukavę, peregaru kvėpuojantys "butkevičiai".
Edited blackfishas 2015-05-07 15:04
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)