Thread view
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Infinity
INFINITY taisykliu klausimai
TerTer
Quote by blackfishas
"»»If the Scenery Item or the piece of Equipment was represented
by a Marker, simply remove it from play. If it was
a physical piece of scenery, place a Destroyed Marker
(DESTROYED) beside it.
»»If it was a Construction Scenery Item (Wall, Partition…) on its
own or as part of
a Scenery Building, place a Narrow Gate
Marker (NARROW GATE) on the point of impact.
»»LoF can never be drawn through Narrow Access points
created by the Destroyed state."

suprask, jei tai būt tiesiog (ne pastato) siena, tai viskas čiki?


Mano supratimu nesvarbu, ar viena ar su pastatu. on its own - be pastato, or as part - kaip dalis. Tai kaip suprantu nesvarbu kaip, tada dedamas narrow gate. Butu mano interpratavimas.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
blackfishas
bet tada kažkaip keistai. unitai iki S2 telpa praeiti, bet LoF nesibrėžia. hmmmm
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
TerTer
Cia taip, nelogiska visiskai. Teoriskai per ta narrow gate galima daryt speculative fire ar intuitive, neatsimenu, kur gali mina numesti i vidu. Cia lenkiasi su logika, bet taip parasyta, deja
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
blackfishas
na mano išrūlinimas būt toks. kad jau rašo apie skirtingus markerius - "destroyed" ir "narrow gate" + "LoF can never be drawn through Narrow Access points created by the Destroyed state.", tai mano galva negali šaudyti tiktai pro "destroyed" markeriu pažymėta vietą, o pro "narrow gate" pažymėtą vietą viskas veikia kaip veikė.
Edited blackfishas 2015-03-04 09:25
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
TerTer
Nu nezinau, man sitas »»LoF can never be drawn through Narrow Access points created by the Destroyed state." aiskiai pasako, kad per narrow gate negali but LoF.
Bet sutinktu, kad realiai turetum galet saudyt, kitaip siek tiek nesamone


Sakyciau jei normalios durys destroyed, viskas ok LoF yra.
Jei padarytas narrow gate sienoje, praeiti gali, bet LoF nera.
Edited TerTer 2015-03-04 09:41
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Batma
»»If it was a Construction Scenery Item (Wall, Partition…) on its own or as part of a Scenery Building, place a Narrow Gate Marker (NARROW GATE) on the point of impact.

Remiantis boldu aš teigčiau, kad pastate esančios durys yra NARROW GATE markeriai, o ne fizinis objektas. Todėl sušaudžius (jei dar buvo neatidaryta, t.y. nenuimta nuo stalo), jis tiesiog pasinaikina ir nepaliekamas ant stalo su dar vienu papildomu markeriu "destroyed".

O tos taisyklės yra skirtos kai susaudoma siena ir padaromas papildomas praėjimas sienoje.

EDIT:

Scenarijaus tekstas:
The Armory Gates must be represented by a Narrow Gate Marker or a scenery piece with the same size. The Armory Gates have a Narrow Gate Width.

Todėl jam taikoma dalis:
If the Scenery Item or the piece of Equipment was represented by a Marker, simply remove it from play.
Edited Batma 2015-03-04 10:18
TerTer
Sutikciau su Batmos interpretavimu.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
na nzn as labai i filosofinius traktatus nesiveliu, bet is infinity temu forumuose susidariau vaizda kad ir per susaudytas duris nesidrawina lof.
Tiesiog ten labai daug kas pyko kad taip yra ir visi home rulsus tam galvojo, nes realiai kas pirma ejima gauna ieina i vidu, susaudo duris ir beveik gg.
Tai rementis forumu sakyciau kad ir jei duris susaudai nesidrawina lof.

o ten kur yra parasyta del nuemimo nuo stalo tai visokiom konsolem, kolonom ir t.t. kai dedamas d-charge ar siaip su anti material saudydamas sunaikini ir jis visas sugriuna pvz butu viena pastato siena stovinti ja susprogdini ir lieka griuvesiai, arba stovi reklaminis stendas, ji susaudai lieka griuvesiai ir t.t. tada nusiima jis nuo stalo bet markeri vistiek reik padet nes toje vietoje lieka dificult tereinas.

Del pastatu tai jie nusiimtu jeigu visas 4 sienas susprogdintum, bent toki vaizda susidariau, t.y. visus pastato komponentus susprogdintum.

As uz tai pradzioje sitos temos ir klausiau ar naudojam siai misijam scenery taisykles. nes su jom gaidys gaunas. imba game.
Edited AKu 2015-03-04 12:36
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Man Batmos paaiskinimas labai puikiai tinka. Nes kitaip gaunasi visiska nesamone
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Batma
Aš pacitavau taisykles knygoje. Juodu ant balto yra parašyta, kad durys yra markeris, kuris sušaudžius nusiima.

Jei nori remtis tuo sakiniu, kad gali būti "arba markeris arba fizinis objektas" ir tada fiziniam objektui naudoti tas kitas taisykles.. tai tada aš tau turiu tokį pasiulymą jei žaistum tokią misiją prieš mane:

aš atsinešu keturis durų tokenus ir keturias atskirai sumodelintas duris
jei aš einu pirmas, aš pastatau fizinius durų modelius, jei einu antras, pastatau markerius
sounds fair, no?
blackfishas
cha cha. tą ir sakiau.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
AKu
Durys nera markeris tame ir problema.
nes jei butu markeris tai ja susaudai is isvis iejimo nelieka? :-)
markeriai twn tureta omeni kaip konsoles, logistics boxes, reklaminis stendas ir t.t. nu kaip pvz kad prieini nuhakini kazkokia info ir susaudai kad priesininkas jos negautu.

O ten del duru tai prie ju dedas destroyed markeris it per jas lof nesidraina.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Batma
Quote by AKu
Durys nera markeris tame ir problema.

Norėčiau pasinaudoti Krono nuostabiuoju pasakymu "kur ble taip parašyta?"
Edited Batma 2015-03-05 05:51
AKu
Todel kad durys nera atskiras nuo pastato dalykas jos yra pastato dalis.
kita vertus ta posaki galima perfrazuot kur blt parasyta kas jos gali but markeriais :-)
Plius tada gaunasi dar debiliskesnis dalykas kad kai ta markeri susaudai jis pagal taisykles nusiima nuo lentos. Tai kitaip sakant duru nebelieja :-)
o narrow passage "markeris" yra nemanau kad sunaikinamas nes jis tiesiog pazymi kas pro ji ieit gali jis nera kaip terreino dalis kazkokia.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Nezinau ka jus cia interpretuot norit, zaidziant misijoje pasakyta, kad atidarius vienas duris visos atsidaro, tai finizis duru modelis patraukiamas i sone. Tada tu ta patraukta modeli saudyk kiek nori, jis jau praejimo neuzstos Jei jau iki tiek pradedam
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Batma
Nu aš tau pacitavau tikslias citatas iš taisyklių knygos. Jei nori galiu dar kartą parašyti...

193 taisyklių knygos psl:
Placed in the center of the table, it covers an area of 8 by 8 inches.
It has four Gates, one in the middle of each wall.
The Armory Gates must be represented by a Narrow Gate Marker or a scenery piece with the same size.


Nežinau kaip čia gali aiškiau būti parašyta apart kad yra 8"x8" terrainas su keturiom skylėm, ir tose skylėse padedi vartų markerius, kuriems galioja scenery taisyklės.
Nebent tu nori pasakyti kad skylė yra pastato dalis, ir todėl skylę galima sušaudyti ir tada skylės neliks?
Edited Batma 2015-03-05 19:11
blackfishas
imenno. durys yra durys ir jas sušaudžius nesideda "destroyed" tokenas kuris dedamas tik sušaudžius SIENĄ. taip, kad pro sušaudytas duris viskas veikia, o pro skylę sienoje - ne.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
TerTer
Radau forume viena idomu dalyka:
Apie Cybermask, tai jei supratau kai Cybermask naudoja CA prie kitus, arba Human race pries Alien, tai gaunasi, kad figurele iskarto tampa IMP-2 state (praleidziant IMP-1) ir gali impersonuoti. Tai uztenka 1 discover, kad revealint.

http://infinitytheforums.com/forum/index.php?/topic/26602-impersonation-plus-and-cybermask/?hl=impersonator
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
Nesvarbu kas pries ka zaidzia. su cyber mask iskart eini i imp2 o ne imp1. Nes taip prie cybermask parasyta, nesvarbu kas pries ka zaidzia.
tiesiog visas sutrikimas nes imp2 atrodo kad turetu but geresnis nei im1 bet yra atvirsciai t.y. ant visu skilu kuo didesnis lvl tuo geriau cia ne.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Ar galiu mesti smoke granata per ARO jei saudo i salia stovinti modeli, prieso saudantis modelis yra LOS?
Edited Marukas 2015-08-04 09:36
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/