Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine - START
vytzka
Sorry, as tiesiog nieko nezinau apie Hordes zaidejus. Girdejau kad Trollbloodai populiarus bus.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
Khornette (eVictoria)
Foxtrenee greit bus uz Skaria ar kaip ji ten Pirate Queen zdz
Kraken turetu po kaledu prisijungt su Menoch

P.S. Dziugu kad nusprendiai prie musu prisijungt ,Dogma
Edited Imperial 2009-12-14 21:00



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Traukiami ir Hordes zaidejai. Zinom, kad Batma = Trollbloods :).

Dogma, dziugu jog planuoji prisijungti. Aisku gerai butu, jeigu armiju pasiskirstymas butu kaip galima tolygesnis. Bet mano patarimas - rinkis ta, kas arciau dooshios ir nesidairyk i kitus.

P.S. pvz. as armijas renkuosi tik pagal isvaizda :D.


vytzka
P.S. pvz. as armijas renkuosi tik pagal isvaizda :D.


+1
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
dogma
Man svardu, net tik kaip armija atrodo, bet ir jos strategyje. tai pagal miniatiuras patinka The Protectorate of Menoth ir Mercenaries.
tai matau kad kol kas Menoth laisva armija. Nu jei bus jau tokia armija tai nieko visada bus su kuo pasidalinti patirtim.
P.s. patiko zaidymas ir pats gameplay. Ir gerai buvo pristatitas:) Aciu uz tai. Tai jei idomu kodel gi ne.
dogma
Dar kaip as supratau. Horde Ir Warmachine tai tas pats pasaulis tik dvi jo puses. ir vienam musyje gali buti ir horde ir warmachine.. arba tai jau kitas zaidymas. kaip warhammer ir warhammer 40k?
WhiteDragon
tarp pusavi gali zaisti ir HORDES ir WM
magyar
Taip, tai tas pats pasaulis - Immoren - tik "Warmachine" jame atstovauja tas pazengusias rases, kurios turi garo technologija ir magišką mechaniką, o "Hordes" - tai primityvesnes rases, kurios neišrado technologijų ir remiasi grynai magiją ir medieval'istiniais karo metodais.
Visiškai tarpusavyje compatible.


vytzka
Medievalistiniais karo metodais paremtais monais

Ne tik kad jie tarpusavyje compatible, bet PP darydavo dar specialius crossover eventus su papildomais spec. efektais ka beastai gali padaryt jackams arba jackai beastams kai uzmusa. Ten tarkim jackas kai uzmusa beasta gali israut jam stubura ir mojuoti juo, ir visi priesai salia meta morales checka.

Good stuff.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Sitas tai geras :), negirdejau dar :D.


dogma
tai tada is hordu domina dar Circle Orboros.
po nauju metu jau galesiu ir as priesijungti prie jusu musiu B)
Batma
WM/H turi ir siek tiek mechaniniu skirtumu (ne tik kad modeliai skiriasi):
WM warcasteriai generuoja focus, ir turno pradzioje ta focus padalini warjackam, kurie focus ir naudos
H warbeastai visada gali boostinti atakas ir kitokius special manevrus, ir tai darydami generuoja fury, kuri po to warlockai is ju turno pradzioje perkelia sau (nepaimti fury pointai gali aktyvuoti frenzy, bet cia detales)
Tai WM gal labiau nei H is anksto planuoti reikia ka ir kur naudosi

O visumoje visu kitu statsu taisykles yra panasios, ir galima zaisti WM pries H
vytzka
magyar parašė:
Sitas tai geras :), negirdejau dar :D.


Istrauksiu is No Quarter kelis puslapius ir imesiu kur nors prie progos.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Jo, čia Batma gerai parašė. Šiaip, Hordes armijos dar neteko išbandyti, bet įsivaizduoju kad Warmachine galima lošti kiek labiau atsipalaidavus nei Hordes, nes pastarajame turi visa laika sekti kad beast'ai nepasiustu.


WhiteDragon
frenzy kartais naudojamas specialiai kaip advantage. Warmachines zaidimas susideda is resursu valdimo, o Hordes rizikos valdimo.
Kiekviena kart mirus beastui warlockas silpneja, o mirus jackui warcasteris nesikeicia.
magyar
WhiteDragon labai taikliai apibūdino. Į dešimtuką.


Imperial
vytzka parašė:
P.S. pvz. as armijas renkuosi tik pagal isvaizda :D.


+1


+2



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
374
Imperial parašė:
vytzka parašė:
P.S. pvz. as armijas renkuosi tik pagal isvaizda :D.


+1


+2


+3 (kas daugiau?)
البوراك المجد
vytzka
Cia kur kalbejau apie jacks vs beasts, radau Summer Rampage 2009 taisykliu paketa http://dl.dropbox.com/u/821891/summer%20rampage%202009%20rules.pdf (septintas puslapis, Finishing Moves).
Edited vytzka 2009-12-15 21:22
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
374 parašė:
Imperial parašė:
vytzka parašė:


+1


+2


+3 (kas daugiau?)

+4, feels like offtopic, bet labai jau gerai pasakyta