Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine - START
WhiteDragon
jo tik visas horde forumas verkia kaip juos WM musha
vytzka
Ai nu ner cia ko whinint ne vieniems ne kitiems.

Apskritai beastams Mk1 biski per gerai buvo*, truputi jackus dabar pagerino ir manau visi lygus dabar. O jeigu nelygus tai field testas tam ir yra ir visokios feedback funkcijos (tik nemanau kad i "Hordes yra OP" tipo komentarus rimtai atsizvelgs kas ).

*Mano visiskai is pirsto lauzta ir asmenine patirtim ne kiek nepagrista nuomone.
Edited vytzka 2009-12-21 21:46
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Na ispudziu daug ir visokiu, sunku ten suziureti visus tuos animi/fury ir viska kitka pakolkas, be to uzmirsau kad visi troliai turi Tough, be to su Krielstone beareriu ten biski ne taip gavosi. Na vienu zodziu, yra kur tobuleti

OP tie WM su dideliu armoru!
magyar
Khadoras tai jau tikrai OP :D. Tie ju meshkiukai is ties su dideliu armouru. Bet juokus metant i sali, turiu pasakyti, kad kol kas kiek teko zaisti, o daugiausiai zaidziau pries Imperial su Khador, tai nieko ten OP nera. Yra savo stipriosios ir silpnosios puses ir reikia moketi jomis pasinaudoti. Na ir aisku... kombinuoti, kombinuoti ir dar karta kombinuoti.


WhiteDragon
Žiauriai lauksiu savo troliu oi mušimės
danis2005
HAH, Hordes jokie OP, jie dar nesusitiko su mano Cryx'ais B) ...pala, Machine Wraith'as gali meldintis tik su mašinomis? O_o...HORDES OP! Jei rimtai, tai bijau aš tų beastui, kai ogrius priaiškino ką jie moka
dogma
NU del to OP irgi neaisku. Seip maciau tokia fraze kad kiekviena armija yra gera, yra tik zaidejai kurie nemoka zaisti. fraze nemano.. tik istraukiau is intereto.
dar radau toki dalika: "What is Khador Like in MKII?
Khador has the biggest, the toughest, the strongest, and the slowest warjacks in the games". tai atrodo del to OP akmeni nemesim i ne ta darzaB)
p.s. yra tam tikri warcasteriai/warlockai ir jackai/beatai kuriu ability specialiai pries kitos frakcijos naudojamos.
perfrazuosiu Magyar: Tai praktikos, praktikos ir dar karta praktikos...
dogma
Laukiu naujiu metu. po ju nuspresta prisijungiu su Skorne B)
Imperial
Congratz!



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Whoa, saunu Dogma! Bet kas is Hordes yra welcome, o Skornu pretendentu dar nebuvo.


danis2005
Jo, Skorne kažkaip trūko mums, smagu, kad yra daugiau varijacijos tarp žaidėjų
WhiteDragon
tikriausiai turejai omenyje Trollbloodus
danis2005
WhiteDragon parašė:
tikriausiai turejai omenyje Trollbloodus

BAIKIT SU SAVO GĖZAIS xDDD
dogma
DoGMa aKa Ilja in game with Skorne!!!
starteris paimtas jau ir uzsakymas toliau padarytas... B)
Edited dogma 2009-12-29 12:02
magyar
Welcome, na žiūrėsim ar labai baisūs tie Skornai.


vytzka
Sveikinu. Tik su Morghoulu zaisi is pradziu ar jau planuoji kokius kitus warlockus?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
dogma
nu planas vienas yra.. koki kita paimti warlocka.. bet is pradziu is su situ pazeisiu.Silpnas jis zinoma, bet ka jau pdarysi. reikia savo pradyni armija surinkti is pradziu.. tai tik po nauju atvies unitu ir tada galiu pradeti B)
dogma
magyar parašė:
Welcome, na žiūrėsim ar labai baisūs tie Skornai.


zinoma kad ne ..labai mieli ir draugiski B)
vytzka
Warlocku ir warcasteriu nebuna silpnu, buna sunkiau ir lengviau naudojami arba padedantys vienam zaidimo stiliui arba kitam. Sekmes
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas