Thread view
Planuojama Blood Bowl League
WhiteDragon
Niekas cia nemirs man kaip tik bus bo gaigiamuju egzu
Imperial
Ajo! teisyngai man (ne baigiamuju aisq) irgi xD thnx



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Althalus
BRHoR komanda irgi su mielu noru dalyvaus turnyre jeigu dar turit vietos


A... prisiminiau ka reiske BRHoR - blood red horns of revolution
Edited Althalus 2009-12-23 10:22
Althalus
5 ED RULES SUCK ASS...

Bet vistiek norėsiu žaist.
Imperial
Nebandes nesakyk

Super banner :o



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Althalus
Bet as paskaitinejau rulsus ir pamaciau kad ten kruva nesamoningu skilu kuire padaro is zaidimo brieda, tikrai manau kad reikai atsisakyt tokio crapo kai wrestle ir pan.
WhiteDragon
Ne as kartais nesuprantu kam komplainintis del rulsu, jei jie yra rulsai pagal kuriuos turi buti zaidziamas zaidimas. Tai tuoj warhamery kokiam pradesim komplainintis kodel kavalerija skraidyt negali ir pan
Althalus
mAN labiau patiko LBBL rulsai, kurie dar palieka bent truputi amerikietisko fudbolo elementu zaidime o netik mini batla, beto galiu palygint fumbble zaidima pagal 4 ed cianid zaidima paga modifikuota 5 ed ir LBBL rulsus kurie yra 3 ed midifikacija ir LBBL rulsai tikrai dabest
varnas
Heheh kaip suprantu Althalus zais lygoi o as galvojau is jo figurkes atimt Na nieko del kokio kito teamo pagalvosiu
Hmmmmmm
Althalus
Tai as savo turiu visa teama tavo galiu betkada grazint
varnas
Tai paimsiu kuria diena pasimk i darba uzbeksiu kada
Hmmmmmm
Althalus
taI KlausYkit kadA tenk kasnors del lygos pradės jUDėti?
magyar
Althalus,

http://www.wargames.lt/forum/viewthread.php?forum_id=53&thread_id=798


Batma
Nu sukurta tema komandu registravimui, parasyta data iki kada registruotis.. err... ka dar reikia? Nelabai supratau, kokiu tikslu ponas lygioje vietoje bangas keliat

Edit: Oops, pavėlavau atsakyti B)
Edited Batma 2010-01-05 14:02
Kronas
kaip reikalai su lygos tinklapiu juda?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Laukiam žinių iš varno. Nėra tas puslapis būtinas, bet jeigu įmanoma, būtų gražu jį turėti.


varnas
Tai va didelis dekui RV kuris leido prisiglausti mums stai cia: http://nkl.afigenai.lt/
Kai turesim komandas ir t.t. viska ten suvesiu.

P.S. Manau nuo lygos reiks RV alaus
Hmmmmmm
blackfishas
taigi vagi nagi na. perskaiciau tasykles wow! yra keletas dalyku kurie mane erzina (nauji skill'ai ir senu pagadinimas, omeny turiu Jump Up), bet all in all viskas good. Kaip supratau, nebera tokio dalyko gincijimasis su teiseju. tai kaip is tikro bus? galima gincytis ar ne galima (uzgincyt illegal procedure ir Foul'a)
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
varnas
Taisykles si karta pilnai pagal rulebooka
Hmmmmmm
Imperial
starfishas parašė:
Kaip supratau, nebera tokio dalyko gincijimasis su teiseju. tai kaip is tikro bus? galima gincytis ar ne galima (uzgincyt illegal procedure ir Foul'a)


Galima placiau?



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]