Thread view
Planuojama Blood Bowl League
blackfishas
na anksciau budavo taip,kad kai teisejas pamato foul'a (ant dublio) tai tave meta nacher is aikstes, bet buvo galimybe gincyti teisejo sprendima kauliuku, tobiesh 6+ lieki aiksteje. lygiai tas pats ir su illegal procedure'a, ant 6+ is taves neatima turno.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Althalus
Kaip suprantu galima susikurti komanda su 0 FF?
varnas
jo
Hmmmmmm
Althalus
Tai zostkai tada labai, tai kada reikia roosterius nusiust ir visa kita?
varnas
Jus man durnam paaiskinkit kas gali seacret weponus naudot pagal ta living rulebooka. Turiu omeny chainsaw
Hmmmmmm
Kronas
Tai kadangi 12 registruotų, tai bus 2 pogrupiai ir visi sužais po 5 varžybas iki atkrintamųjų, taip ar ne?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Manyciau taip. Po penkias rungtynes grupese. Is grupes po du geriausius i ketvertuka. Ten visi suzaidzia tarpusavyje ir tada du geriausi susitinka finale. Nuejus iki finalo maksimaliai tektu suzaisti 9 rungtynes. Manau normaliai. 8 zaidejams teks suzaisti tik 5 rungtynes. 2 - astuonias ir 2 - devynias.


Althalus
mazai rungtynoiu gaunasio chaosas per 5 macus net nespeja isivaziuot...
magyar
Sutinku, bet cia pirmoji bandomoji. Po jei bus noras pratesiame su ilgesne lyga. Pagrindinis issukis - kad lyga butu uzbaigta :).


Althalus
Zinai su tokiais issukiais takad lyga butu uzbaigta tai galima iskart nuo atkrintamuju pradet... betkokiu atveju kam ir kada rusterius siust kada planuojais paradzia ir tt?
Kronas
Turiu porą klausimų:

1. Kaip prisiverst perskaityt taisykles?
2. Kur galima rasti tą protokolą, kurį reikės pildyt per/po rungtynių?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Kazkas turejo protokolo formu. Manau varnas galetu suorganizuoti. Padauginsime. Kas del pirmojo klausimo, tai same here :D.


blackfishas
su taisyklem, tai joa... tikka perziurejau team rosteri... liudnuva, nebeturim nei throverio, nei snowtrolio... uztat atsirado assasinas ir nafig niekam nereikalingas runeris anyway, kazka keisti jau velu, tai bus kaip buve
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
varnas
Cia toks klausimas bent jau kiek esu zaides fumble kai Kemri uzmusa playeri skeletas adinamas pas kemri teama. Bet permeciau akim rulsus neradau sito. Gal kas studijavo normaliai rulsus ir gali paneigti ar patvirtint tai ?
Hmmmmmm
Imperial
Living RB5 shito nemaciau



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Kronas
Kiek BB komplektų guli Furor'e?..
Vieną rezervuoju vasario 3d, nuo 18h

Žada būt daug ragų laužymo ir barzdų pešiojimo...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Jou, taigis taigis... As sian isvykstu paatostogauti. Grisiu po savaites ir jau kita sekmadieni tureciau buti klube. Vadinasi, pradedam be manes.

Kronai, vienas BB komplektas jau guli Furor'uose, antraji sekmadieni su savimi turetu atsinesti WhiteDragon'as. Jis sekmadieni ir bus klubo seimininku.

Iki susimatymo.


Kronas
Tai kaip suprantu, trečiadienį Furoras neveiks ir mačą teks atidėt...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
374
jei pavyks istrukti as treciadieni atidarysiu. baisiai jau geimo pasiilgau
البوراك المجد
WhiteDragon
Treciadieni kaip ir visada kluba atidarysiu as