Thread view
BBLO (Blood Bowl League: The Origin): season I - burtai ir turnyrinės grupės
Imperial
Nu ash nenoriu kad jau po 1match kazkas dropintus ish league.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
blackfishas
imho, nesidropins. Mano pirma BB patirtis buvo su Goblinu team'u, nes visi kiti buvo uzimti (taisykles buvo tokios,kad vienos rases komanda lygoje). Ir patikekit praloshiau 99% rungtyniu, o didziaja dali zaidimo zaidziau su 5-6 goblinais (starplayeriai irgi visi ispirkti, isskyrus goblinu). Nebuvo ypatingai idomu, bet buvo gera taktikos pamoka. Veliau i lygos pabaiga kai visu reitingai buvo vos ne dvigubai didesni, tai gaudavau kalna korteliu ir laimedavau kalna pinigu (kas padejo laimeti keleta macu), nes chebros ff buvo uzkile (aiku buvo 3ed BB) ir uztekdavo pinigo kiekviena karta sukomplektuoti nauja goblinu team'a viva Mad Maniac Grasshoppers
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
varnas
Egis neturi laiko tai as pranesiu, kad krakeno humanus keicia Rudolfo humanai.
Edited varnas 2010-01-31 15:57
Hmmmmmm
blackfishas
true.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
WhiteDragon
man kvailam pasakykit iki kada reikia suzaisti pirma rata?
Imperial
Lyg per 1,5 sav ar tai 2 ..not sure



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
varnas
Egi del laiko sanaudu siulau pas tau ar pas man musu rungtynes sumest. Vistiek gyvenam per 5 min kelio. Sutaupysim daug laiko. Ir salt maziau reiks
Duok ziniu kada gali cia ar meile
Hmmmmmm
blackfishas
Egis gris tik penktadieni. O,kad zaisti pas Egi dar ir teiseja rasti teks.
Edited blackfishas 2010-02-01 15:12
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
varnas
Pas man galima ir teisejas kitam name gyvena
Hmmmmmm
blackfishas
beje, man su Monku pirmas mačas. Tai gal norit pas mane atvaryt? tik reikia BB iš Uparto pasijamti.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Monk
Kaip tik norejau ziuretis su kuom man cia loshti reikes
Na del vietos as esu pakankamai mobilus, tai vieta nera svarbu
Taip pat yra galimybe zaisti ir pas mane namie arba pas donceka jei jis isileis
blackfishas
aš esu pakankamai ne mobilus...
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
varnas
O kur Kostai dabar gyveni kuriam rajone ?
Hmmmmmm
blackfishas
prie Žalio tilto, šalia architektų sąjungos.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Althalus
Buvo sakyta kad rekomenduojama zaist furore kad kuo daugiau zmoniu galetu zaisti atigi mes sian turesim 18:00 rungtynes furore.

reikia kad visas rungtynes stebetu kuo daugiau zmoniu nes visi dar su rulsais zali vot.
Imperial
Kiek znau nebus wietos, jau 2 stalai rezervuoti.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Kronas
Bus vietos, aš vienas tai nežaisiu
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Imperial
Oh na niekieno pair'ingu be sawo nezejau. Wiskas ok td.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
blackfishas
nagi nagi. kur rungtynių rezultatai?
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
WhiteDragon
1 pogrupyje Dwarfai suvarte chaosa 1-0 ir uzmusho oži kuris gavo MVP, reiktu pastebet kat po antro kelinio kickoffo ivyko riotas ir pratume 6 turnus i prieki taigis technishkai antras kelinys susidejo is 2 player turnu,
2 pogrupyje Chaosas suvarte Norsus 3-0 bet norsai paskutini turna gavo self statisfactional revenge ir uzmuse chaos warriora kuris buvo ineses viena is TD.