Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Nauji Tomb King'ai ir kitos sapalionės :]
Vaider


(Atsiprašau už off-topic)
Redagavo Vaider 2011-04-07 06:48
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
uruk-hai
Dabar mano nuomone kaip ekonomistas.
Nenoriu ginti GW, del to kad jie pagal mano nuomone irgi daug nesuprantamu dalyku daro.

Pirmiausia palyginti Mantic su GW. GW yra didele, labai didele kompanija. Kur yra 3 ar daugiau valdymo lygiu. Kartu su savo zaidimu sistema, zaidimo pasauli vystymo skyrius jie turi labai daug pastovus islaidos.
Is kitos puses Mantic game, yra labai maza kompanija, kur kiek as jos zinau bent dalis irgi dar kitur dirba. Be to jie samdo meninkus. Zaidimo vystimas daro draugus (Cavatore) kaip investicija.
Resultatas yra kad gaunasi visai kita kainos struktura. Kad GW dirbtu pelningai jiems reikia daug aukstesne kaina.

Dabar del plasmases. Jeigu zinotum formos kaina, daug kam atsoko fantasija pagaminti detales is plasmases. Pats ilgai dirbau sita industrijoje ir ne viskas taip lengvai kaip atrodo. Del to kad daznai tiraza labai maza, visiskai neapsimoka investuoti i formos gamyba. Geriau is resin'o arba metalo gaminti. Ten daug maziau investitijos i formos.
WhiteDragon
Jo GW pastovios ishlaidos yra milziniskos paliginus su Manticu, visai apie tai pamirsau. Bet tai reiskia kad jie dirba ganetinai neefektyviai personalo valdyme, ko pasekoje kencia zaidejai.
Plaukai
Aš nepavadinčiau savęs kankiniu ir jaučiuosi ganėtinai laimingas Kaip pasakė, WH40k žaidėjas Audrius - hobis yra ir turi būti brangus, kad neužtektų pinigų kitiems dalykams Man tai viskas gerai atrodo... nematau jokios problemos ir žadu susirinktis visus skavenų modelius su laiku. Jei žmonės žaistų paprasčiau, nebūtų ir dėl kainų tiek skundų. Pvz Skavenų battleforce + starter + lord pilnai užtenka žaidimui ir tai sudaro ~450 lt. Bet ne, juk tai yra ne competitive listas, reikia normalaus... ir prasideda Jei nori tiesiog žaisti - hobis nėra brangus, bet jei nori pradėti rinkti visas figūras, jei nori darytis power listus, kuriuose yra po 3-4 modelius kainuojančius 150 lt, tada jau niekuo negalima padėti... manau viskas priklauso nuo požiūrio Man neatrodo brangu pvz. Modeliai stulbinantys pastaruoju metu GW ir man tai daug svarbiau.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
WhiteDragon
Plaukai parašė:
Man neatrodo brangu pvz. Modeliai stulbinantys pastaruoju metu GW ir man tai daug svarbiau.


Mano nuomonė dauguma jau žino, GW modeliai toli gražu nuo stulbinančių, taip yra labai gerų bet masėje jie ištirpsta. Šian diskutavau šia tema su kolegom ir supratau, kad mane išlepino confrontation wargeimas. Ten buvo fantastiškos miniatiuros ir beveik visos ir tai nekreipiant dėmesio i stilistika, kuri buvo ne kiekvienam tinkanti. Kadangi pats pradėjei nuo GW savo wargeiminga, suprantu kad tau jos kul, kaip apturėjęs 5 skirtingus wargeimus, o pastarajame net 4 skirtingas armijas, manau kad kompetencijos klausymu jau esu pakankamai subrendes.
uruk-hai
WhiteDragon parašė:
Jo GW pastovios ishlaidos yra milziniskos palyginus su Manticu, visai apie tai pamirsau. Bet tai reiskia kad jie dirba ganetinai neefektyviai personalo valdyme, ko pasekoje kencia zaidejai.


Is dalies sutinku su tavim. Is kitos puses: isivaizduok kad GW niekada nebutu buves. Tik tokios imones kaip Mantic ir t.t. Tada rinkos beveik is viso nebutu. Nesenai darome su uzsienieciais tokia maza tyrima savo rate. Kaip jie pradejo. Beveik visi pradejo nuo GW ir po to toliau. GW yra tokia milzini kuris gali sau daug leisti. (netgi per daug. :@) Is kitos puses jie turi aparata kuris nuolat traukia naujus zaidejus ir taip kure rinka. Dazniausia jie stato naujus standartus. Kiti gamintojai pasipelna netiesiogia is to. (Pvz Mantic bando itraukti Warhammer'io zaidejus i savo puse, taip ir naudojama GW)
Galima peikti kaip norime, (ir kaip privalome ) be GW wargamingas butu visai kitaip. Tik Privateer press yra ta kompanija kuris gali irgi iskovoti savo vieta ir statyti naujus standartus. Tik klausimas kaip jiems pavyks pereiti nuo metalo i kita medziaga. Metalas kainuoja dabar mazdaug 100 lt uz kilgrama. Pasverk Hordes battlegroup ir mazdaug galite issivaizduoti kokia savikaina. Butu labai galia jeigu sita pereijima i kita medziaga suletins ju pletima (Kuris kiek suprantu is draugu Amerikoje milziniskai) Butu sveika jeigu rinkoje atsiras rimta atsvara GW.
Saulius
Viskas yra skonio reikalas ir čia ginčytis kas kam labiau patinka nėra tikslo. Perki ir žaidi tai kas patinka.
Man irgi GW figūrėlės yra gražiausios pagal visus parametrus iš visų kitų sistemų ir pati sistema ir masiškumas labiau patinka už kitas sistemas, bet tai nereiškia, kad aš galiu sakyti apie kitas sistemas ar figūrėles, kurios man nepatinka, kad jos yra niekam tikę.
O nauja TK edicija įnešė dar daugiau stiliaus į šios rasės modelių paletę ir kaip buvo taip ir yra man ši rasė pati gražiausia ir maloniausia žaisti su savo spec taisyklėmis.
Tikiuosi, kad šiemet GW spės perleisti Ogrus ir Wood Elfus, o kitais Bretoniją.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
atskalunas
TK nuostabiai atrodo, nors tos gyvatės man ir ne prie širdies. Atrodo trečia noro rinkt TK banga užėjo, bet kolkas užteks elfų.
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
WhiteDragon
uruk-hai parašė:
WhiteDragon parašė:
Jo GW pastovios ishlaidos yra milziniskos palyginus su Manticu, visai apie tai pamirsau. Bet tai reiskia kad jie dirba ganetinai neefektyviai personalo valdyme, ko pasekoje kencia zaidejai.


Is dalies sutinku su tavim. Is kitos puses: isivaizduok kad GW niekada nebutu buves. Tik tokios imones kaip Mantic ir t.t. Tada rinkos beveik is viso nebutu. Nesenai darome su uzsienieciais tokia maza tyrima savo rate. Kaip jie pradejo. Beveik visi pradejo nuo GW ir po to toliau. GW yra tokia milzini kuris gali sau daug leisti. (netgi per daug. :@) Is kitos puses jie turi aparata kuris nuolat traukia naujus zaidejus ir taip kure rinka. Dazniausia jie stato naujus standartus. Kiti gamintojai pasipelna netiesiogia is to. (Pvz Mantic bando itraukti Warhammer'io zaidejus i savo puse, taip ir naudojama GW)
Galima peikti kaip norime, (ir kaip privalome ) be GW wargamingas butu visai kitaip. Tik Privateer press yra ta kompanija kuris gali irgi iskovoti savo vieta ir statyti naujus standartus. Tik klausimas kaip jiems pavyks pereiti nuo metalo i kita medziaga. Metalas kainuoja dabar mazdaug 100 lt uz kilgrama. Pasverk Hordes battlegroup ir mazdaug galite issivaizduoti kokia savikaina. Butu labai galia jeigu sita pereijima i kita medziaga suletins ju pletima (Kuris kiek suprantu is draugu Amerikoje milziniskai) Butu sveika jeigu rinkoje atsiras rimta atsvara GW.


Taip mantic ir pradejo savo veikla kaip WHFB pakaitalas, o ne kazkas inovatoriško. Be GW wargeimingas butu turbut kitoks bet spekuliuoti šia tema neverta, kad ji davė labai daug šiuolaikiniui wargeimingui tikrai nesiginčiju ir už tai juos gerbiu.

2 Saulius Deja aš miniatiuras vertinu be rožynių akinių, ir visuose savo žaistuose wargeimuose galiu surasti crapy ar not so good miniatiuras, tik kaikuriuose wargeimuose jų buna daugiau kituose mažiau.
Redagavo WhiteDragon 2011-04-07 09:54
uruk-hai
WhiteDragon parašė:
. Šian diskutavau šia tema su kolegom ir supratau, kad mane išlepino confrontation wargeimas. Ten buvo fantastiškos miniatiuros ir beveik visos ir tai nekreipiant dėmesio i stilistika, kuri buvo ne kiekvienam tinkanti.


101 proc sutinku. Standartas buvo toks aukstas didesniam firmui kad graudu kad ju jau nebera.:(
varnas
Ir visdelto jus uzmirstat del ko tokios kompanijos isviso yra. TAI = PELNAS. O GW kaip ir daugelis stengiasi tik tiek kad tas pelnas butu.
Hmmmmmm
WhiteDragon
Nu mano humble nuomone tai GW stengiasi ne kad jis būtų, o kad jis būtų didesnis arba išliktų nepakitęs. Visgi GW megakorporacija beveik.
Imperial
uruk-hai parašė:
WhiteDragon parašė:
. Šian diskutavau šia tema su kolegom ir supratau, kad mane išlepino confrontation wargeimas. Ten buvo fantastiškos miniatiuros ir beveik visos ir tai nekreipiant dėmesio i stilistika, kuri buvo ne kiekvienam tinkanti.


101 proc sutinku. Standartas buvo toks aukstas didesniam firmui kad graudu kad ju jau nebera.:(


Same here. Ir Confrontation truko 1 mazo fix kad butu best game rules



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
uruk-hai
Imperialas parašė:
Same here. Ir Confrontation truko 1 mazo fix kad butu best game rules


Butu idomu zinoti kokia, tada galima kaip nekrologija isleisti Confrontation 4.0. ;). Norinciu dar tikrai turetu buti.
Marukas
Na gerai, TK kaina pakilo nes reikia investiciju i naujas figureles dizaina ir pan...
O kas man paaiskins kas nutiko su Orcs Boyz? Anksciau 20 boyz'u kainavo 90 lt, o dabar visiskai tokie pat boyz'ai kainuoja 90 lt, tik GW juos sudejo i dezutes po 10..... Formu nauju kurti tikrai nereikejo...
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
uruk-hai
Marukas parašė:
O kas man paaiskins kas nutiko su Orcs Boyz? Anksciau 20 boyz'u kainavo 90 lt, o dabar visiskai tokie pat boyz'ai kainuoja 90 lt, tik GW juos sudejo i dezutes po 10..... Formu nauju kurti tikrai nereikejo...


(Pora neesminiu netikslumu: Jie anksciau buvo po 19 ir nauja deze kainuoja 75lt. ) Bet taip, sutinku kad yra nemazas kaino kilimas. (kaip ir benzinui pastaroji metu. )
Imperial
uruk-hai parašė:
Imperialas parašė:
Same here. Ir Confrontation truko 1 mazo fix kad butu best game rules


Butu idomu zinoti kokia, tada galima kaip nekrologija isleisti Confrontation 4.0. ;). Norinciu dar tikrai turetu buti.


2 dice sistema, kaip ant Warmachine pvz.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Probe
http://www.warseer.com/forums/showthread.php?t=299638
TK magija pristatyta...
AKu
magija atrodo super, pakankamai galinga ir derinasi prie rases labai gerai.
nepatika kad prarado savo special magijos faze. nepatinka kad nebegales charginti per magijos faze, bet imo tai jau butu buve op nes unitai pakankamai sustiprejo.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
varnas
Negalejimas chanrginti mano nuomone bus -30% nuo visos kompzicijos TK. bent jau man. TIkiuosi kad cia tik rumors ...
Hmmmmmm