Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Nauji Tomb King'ai ir kitos sapalionės :]
AKu
nu nesakyciau iskastruotos, mano akim tikrai upgradai buvo ir nemazi. O kad Mariau pagrindiniu nenaudoji tai kas kaltas (troliai, didysis voras, boar boyz)
@Sauliau
Kai islys 3 skorpijonai ir ~2 buriai gyvaciu ir ~2 buriai swarmu manau kad uzchargins 1-2 skorpus maza problema visa kita kitu turnu sueis i warmachinas ir jom kaput. o jei viskas iskart suchargintu tai tu pats pagalvok ant kiek op butu.
beto as labai smarkiai abejoju ar bus daugiau nei viena dezute palikta saugoti warmachinas nes jei butu daugiau tai tiesiog uzstotu visa vaizda patrankoms. plius viena dezute tik viena buri istu isvardintu uzchargintu tad tikrai cia super daug nepraradai
As suprantu kad nostalgija liks ir noresis kad butu kaip po senoviai na bet gavai tikrai neblogu daigtu

del dworfu tai greiciausiai kai perleis knyga to chargo irgi nebeliks
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Na taip apgreidu atsirado visokiu, bet nieko tokio special.. pvz kaip anksciau buvo sprogstantis goblinai kamikadzes, visokie prieso seivu naudojimai ir panasiai, o ka kalbeti apie batle brew su goblinais zaisti buvo fun, dabar tiesiog zaidi su jais ir tiek, kazkokio fun goblinu boso jau negali padaryti... liko tik apgailetini fanatikai
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Plaukai
Marukas parašė:
Na taip apgreidu atsirado visokiu, bet nieko tokio special.. pvz kaip anksciau buvo sprogstantis goblinai kamikadzes, visokie prieso seivu naudojimai ir panasiai, o ka kalbeti apie batle brew su goblinais zaisti buvo fun, dabar tiesiog zaidi su jais ir tiek, kazkokio fun goblinu boso jau negali padaryti... liko tik apgailetini fanatikai


Mano supratimas toks: visus fun elementus išiminėja, kad necyptų matematikai tournamentų čempionai. Kokia prasmė įdėt ką nors smagaus kai staiga atsiranda skaičiuotuvo meistras, susumuoja ir išveda rezultatą, kad šitas modelis nevertas taškų, nes nepatikimas ir kad paprastas ork boy yra geresnis, nes bent užtikrintai žalos padaro. Pasižiūrim į skavenus - tragedija kažkokia, visi weapon teamai nepatikimi, rare'as tik abominationas žmoniškas, poisoned windai, gutter runneriai, plague furnace, screaming bell, night runneriai su gražtu - visi su kažkokiais failais ir nesąmonėm. Ir atsidarai skavenų tournamentinį listą ir ką matai? Sukišta tai, kas patikimai veikia ir kas daro daugiausiai damage už mažiausiai taškų. Vieną kartą reikia sugebėt pasidaryt smagų listą, tada prabilti apie "fun". Kol nebus nustota skaičiuot kiek skeletukų su ietimis padarys žalos ir ar jie apsimoka taškais, jokia armija smagi nebus ir įdomi nebus. Visus raginčiau atkreipti dėmesį į tai, kad didžioji dalis army book'o yra flavour tekstas, unitų aprašymai, gražūs paveikslėliai. Man atrodo kartais, kad tournamentai žmones sugadina ir jie tiesiog nebemoka mėgautis ir džiaugtis žaidimu. va
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Saulius
Patikėk Algi, tiek ICFB būrių niekas neima ir neims, o kaina jų nemaža.
Aš išvis mąstau, kad geriau bus žaisti be jų, nes ant 3-4 ėjimo chargas jau nieko nedomina, pas mane lankininkai žymiai patikimiau warmashinas išnešios. Papraščiausiai gaila man trijų scorpionų kuriuos turiu. Nes paskutiniu metu ir tai jie retai atsipirkdavo, nors kartais ir iš esmės pavarydavo kai kada.
Swarmai jau perėjo į Special sritį, todėl juos galima pamiršti.
O tos gyvatės manau kainuos 50-70pt viena, tai daug nepaimsi, jos geresnės už Ushabti.

Taktika ant išlaukimo išliko, Core 100 lankininku, Rare - dvi katapultos ir Cascetas, o Special visa tai, kas užbaigs išgyvenusius po shootingo.

Geri užbaigėjai :
Tomg Guardai su Halberdomis ir karaliumi ar princu, kad gauti WS vado;
Necropolis Knightai - dabar mano nuomene tai geriausias ir universaliausias pasirinkimas;
Sphinksas kažkuris, universalesnį rinksimės.

Kaip supratau, dabar lankininkai pas mane galės daryti "Stand and Shoot", tai reiškia, kad pagerėjo jie šiek tiek.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Plaukai parašė:


Mano supratimas toks: visus fun elementus išiminėja, kad necyptų matematikai tournamentų čempionai. Kokia prasmė įdėt ką nors smagaus kai staiga atsiranda skaičiuotuvo meistras, susumuoja ir išveda rezultatą, kad šitas modelis nevertas taškų, nes nepatikimas ir kad paprastas ork boy yra geresnis, nes bent užtikrintai žalos padaro. Pasižiūrim į skavenus - tragedija kažkokia, visi weapon teamai nepatikimi, rare'as tik abominationas žmoniškas, poisoned windai, gutter runneriai, plague furnace, screaming bell, night runneriai su gražtu - visi su kažkokiais failais ir nesąmonėm. Ir atsidarai skavenų tournamentinį listą ir ką matai? Sukišta tai, kas patikimai veikia ir kas daro daugiausiai damage už mažiausiai taškų. Vieną kartą reikia sugebėt pasidaryt smagų listą, tada prabilti apie "fun". Kol nebus nustota skaičiuot kiek skeletukų su ietimis padarys žalos ir ar jie apsimoka taškais, jokia armija smagi nebus ir įdomi nebus. Visus raginčiau atkreipti dėmesį į tai, kad didžioji dalis army book'o yra flavour tekstas, unitų aprašymai, gražūs paveikslėliai. Man atrodo kartais, kad tournamentai žmones sugadina ir jie tiesiog nebemoka mėgautis ir džiaugtis žaidimu. va


Greiciausiai teks tau pritarti, ta proga vakare einu dazyti savo brangius outsiderius Boar boyz, nes tai tiesiog grazios figureles
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
varnas
Na as jau sakiau kad praranda daug morales rase. Jei anskciau zu ja losdavai del keliu geriu figureliu ir unikalumo magijos prasme ir visokiu tricky things. Tai dabar net nezinau vien del keliu geru figureliu ar vertes uz juos lost. Matyt reiks prisiruost ir susirinkt isdalintus de ir pradet dazymo darbus
Hmmmmmm
Saulius
Dabar reikia palaukti knygos ir pastudijamvus nuspresti.
Praradome unikalia magija, praradome ICFB efektyvu Charge ir savo unikalias taktine galimybes, kurios issiskyre is daugumos kitu.

Gavome gerio :
Kruva graziu monstru su spec taisyklemis.
Kruva special charu, kurie duos tam tikrais atvejais kazkokiu privalumu tam tikriems momentams.

Reiskia rase greiciausiai bus idomi tik su special charu specializacijomis ir ju pagalba modifikuosi taktikas.
Kol kas nusiteikes pesimistiskai, bet laukiu knygos iki galutinio sprendimo priemimo.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
blackfishas
jei teisingai supratau, tai darosi panašu į warmachine be čarų nelabai kas.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
varnas
Jo o ne paradoksas kad special charai kuriu ziurek pusei lt organizuojamu turnyru naudot negalesi nes vardiniai
Hmmmmmm
Saulius
As neliudziu, nes yra Beastmenai ir Ograi, kurie man patinka.
Dar yra BFG ir FoW, jei visai rases suvienodins WHFB sistemoje.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Na neimkit i galva reikia isbandyti rase ant stalo ir tada bus matyti ka is jos padare, unikalumo TK aisku kazkiek prarado.
Kaip galima pastebeti, GW eina link to , kad naujose knygose nieko negauni uz dyka, dispel dice is niekur neatsiranda, junitus reikia uzturbinti burtais, kad jie taptu koviniai, arba deti i juos charus. Zaidimas keiciasi, ar i gera ar i bloga sunku pasakyti, nes 8ed turim perleistu tik pora knygu, o bendra vaizda galesim pamatyti kai bus bent daugiau nei puse rasiu su naujom knygom.
Sauliau Ogram irgi gresia perleidimas, tai ir ju rase gali tapti nemiela:)
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
varnas
Sauliui gal reiks ? http://imgur.com/a/QhB6R
Hmmmmmm
Saulius
Turiu jau, dėkui.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
varnas
O gal yra De kur kortos visos spelu. O gal visu spelu kortos kur yra ?
Hmmmmmm
Batma
Na jei tau tinka ne originalios kortos, o padarytos pagal mtg, tai vienas demonu zaidejas yra padares: http://s1040.photobucket.com/albums/b404/Noisy_Assassin_777/WFB%20Magic%20Lore%20Cards/
Marukas
Naujas TK FAQ http://www.games-workshop.com/MEDIA_CustomProductCatalog/m1900170a_FAQ_Tomb_Kings_v1_0.pdf
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/