Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Warhammer fantasy turnyras balandzio 2d
AKu
Warrior priestus pamirsau, tai irgi galetu apgalvoti Rudolfas, pries imperija nezaidziu dwarfus zinau.
Pagrindinis motyvas buvo tas kad kitos rases bent turi galimybe imt magus o dwarfai to isvis neturi.
Taip armijos gali eit bemagu, bet ar tai bus stiprus variantas, labai labai abejoju, bet cia galbut tik mano nuomone nes kolkas nemaciau stipraus listo be mago
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
blackfishas
Walgis parašė:
... bet cia galbut tik mano nuomone nes kolkas nemaciau stipraus listo be mago
ypač Lizardmenų.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
lostangel
empire su 3 priestais ir achlectoriu ant altoriaus. turi 5 dispel dice ir 6 bound spell, ir be magu. cia tau silpnas listas?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Probe
Tai neblogas antimaginis listas.
Nepamirskit, kad be magu +0 bus tiek castinimams, tiek dispelams. O pacia Imperija nudispelins pilnai, nebent ismesi IF - tada nudispelins savo turne.
Plius tipinis (vienas ;)) 4lvl magas (ar runelordas/runesmitas) sedi kur nors saugiu atstumu nuo CC (arba nebijo CC - kaip tarkim Slann'as). O visi Imperijos WP musasi CC nuo kokio 2 turno - paprastai su kokiu 4+ AS ir 2W.
T.y. auksciau minetame liste butu 4x3 - 12 potencialiu tasku uz WP uzlenkima, po siulomo taisykliu pakeitimo. Is ju 9 (t.y. iskyrus AL ant altoriaus) butu gan lengvai pasiekiami, kai Imperija savo ruoztu gales max 3-6 taskus gauti (kazkaip nemaciau >2 magu pastaruoju metu).
Beje, tuo atveju JEI as dalyvauciau turnyre, pas mane butu magas. T.y. varzovas turetu realia galimybe gauti 3 turnyrinius taskus.
Zinoma, viskas turnyro organizatoriaus nuoziurai. Nes jei jau pradetume "lyginti svieta", tai turetu buti reikalavimas, kad kiekviena armija turetu minimum 5 unitus, kad treciam scenarijuje kiekviena armija turetu bent teorine galimybe gauti visus 5 taskus (nes kiek pamenu praeito turnyro Walgio LM armija - tai berods buvo 4 unitai armijoje? Nemirstanti saurusu falanga, didelis CoK burys ir 2 salamandros? Pas VC berods irgi 2 milziniskos hordos + etheral wraithai + Lordas? Pas Imperija/Dwarfus patranku daugiau nei unitu sitose armijose :P)
AKu
si kart pas mane tikrai daugiau nei 5 bus tad nesirupinkite Bet gal ir du bus dar neapsisprendziau
o treciam scenarijuj kiek supratau visi gali 5 taskus gaut nes su 5 buriais uzrasai viena ir tapati priesininko ji uzmusi ir gauni taskus 5, cia jeigu gerai supratau
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
uruk-hai
rytoj parasysiu sprendima. Aciu uz jusu nuomone.
Imperial
O cia dar swarstyt kazka reik? Su wisais ishdestytais argumentais butu tiesiog..fail bandyt deretis kad rune lord ir smith nesiskaitytu kaip mage 2scenarijui.

Mano nuomone tai dar reiktu kazkoki minusa duot anvil of doom(priesh striking the rune roll d6 on 1 misfire?) antram scenarijui, nes tai kaip ir atitikmuo kitu rasiu magijai,bet cia dar galima diskutuot, ne kaip del rune lord/smith..



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
AKu
overkilint niekad neverta. Imo tai jau butu too much ir gan kvaila.
anvilas ir tai turi dazniausiai 1/6 miscasto tikimybe ir tai gan didesne nei 1/36, o per ta scenariju magai tures 2/36=1/13 miscastui o anvilas vistiek 1/6 tai tikrai neisivaizduoju ka tu dar padaryt jam nori? 1/3? apsurdas. Suprantu kodel taves i kaikuriuos turnyrus neima
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Imperial
Ishkur 1/36 ? Tipo tu wisad castini su 2 dice spellus? Sure f*ck..
O shiaip anvil ir taip nieks nenaudoja, cia aktualu thorec butu.
O wat ash nesupranta kaip tawe kurnors ileidzia



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Kronas
Imperialas parašė:
O shiaip anvil ir taip nieks nenaudoja, cia aktualu thorec butu.


Nuo 8ed naudoju paprastą Runelordą su Anvilu beveik visada.
O Thorek'o nebeatmenu kada naudojau paskutinįsyk.

Ir toli gražu ne aš vienas.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Imperial
Wow cia naujiena..butu idomu suzinot kdl taip apsikeite wiskas



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
uruk-hai
Pirmiausia: Peace.... Neverta karsciuoti.;)

Nusprendziau sekanti: Kiekvienas kas gali channeling daryti skaitesi kaip magas.
Bet kur kur yra zaidimas kur kiekvienas zaidejas turi kita statistika ir savybes buna kad vienas tam tikra atveju turi privaluma. Tai neisvengiama.
Imperial
*Blown away but was expecting smiley?*



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Plaukai
Tai įtrauk ir mane Reik gi kažkam paskutinę vietą užimt
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
AKu
dar klausimas, 5+ ward save visam zaidimui? nes neparasyta kad vienam turnui
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
lostangel
ipac aktualus wardas demonu armijai:)
diskriminacija vistiek kazkokia:):)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
AKu
Sakau... as tai noreciau kada paprasto turnyro, be jokiu pribumbasu, pithed battle, siektiek tasku uz dazyma ir vsio, ir galbut uz priesininko generolo nuzudyma papildomai taska viena turnyrini ir vsio.
Bet cia manau padarysme Kaune kada toki jeigu viskas pavyks, tad op nesakau persokes griovio
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
uruk-hai
Ward save visam musiui.
Turnyras Kaune, butu puiku.:D
AKu
Greiciausiai manau bus kitu metu galia jeigu viskas seksis, o jeigu maisau menesius tada rudenio pradzioje turetu but
Truksta stalu labai dideliam turnyrui, bei terraino. Bet sakau siais metais tai bandysime pakeisti
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
lostangel
darykit 2 vs 2, tada stalu reikes maziau:)
turnyras kaune butu tikrai neblogai:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady