Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Warhammer fantasy turnyras balandzio 2d
Marukas
Tereino pagaminciau kazkiek, kad tik butu kur sudeti:)
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
uruk-hai
Galima ir terrain atvezti is Vilniaus. Tai tikrai neturetu buti problema.

Kol kas 13 zaideju. Gal dar norinciu yra?
Redagavo uruk-hai 2011-04-01 18:27
Plaukai
Atvyktume į Kauną su savo stalais Warhammeris vieniją Lietuvą!!! O dėl special rules pritariu anksčiau išsakytoms nuomonėms ir palaikau tiesiog pitched battle
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
lostangel
nice:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Taigi baigėsi turnyras, buvo smagu, dėkui visiems už įdomius mūšius.
Gaila, kad tik 10 žaidėjų... bet buvo daugiau oro užtat


Dėkui Rudolfui už organizavimą, gaila, kad nepavyko pačiam sužaist iki galo.

Taigi galutiniai rezultatai:

Vieta / Žaidėjas / Taškai

1. Imperialas 60
2. Dargiris 56
3. Walgis 50
4. Probe 48
5. Kronas 42
6. Marius 39
7. Mindaugas 35
8. Gediminas 28
9. Paulius 23
10. Plaukai 21

Nick'us / vardus nurašiau taip kaip buvo surašyta registracijos lape - tad jei kam nepatinka - galiu pataisyt ;D
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
lostangel
dekui uz turnyra. buvo smagu sulost, gaila del Rudolfo.
kagi vel chaosas nugalejo.. kada kas pasikeis?.. nors ir truputi apgavo paskutineje kovoje... na 1 taskas daug nelemia, taciau vis tiek:)
na dalyviu sutinku, galejo buti ir daugiau:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
AKu
Aciu uz turnyra, buvo smagu. Patiko 1 ir 3 scenarijus. Antras.... hm...
Visai nepatiko... Man ir Pauliui abiem isnyko magai ir abiem ant dvieju 1.
As praktiskai antra musi zaidziau su 3 stegadonais ir viskas, del to imperialui ir vel pasiseke pirma vieta uzimti.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Plaukai
Žiurkės pyksta dėl laiko stokos Du mačai baigėsi lygiosiosmis nespėjus uždrožti prispaustų priešininkų Sužaidžiau po 3 ėjimus iš galimų šešių :\ Šiaip siūlyčiau pasidaryt daugiadienį turnyrą rimtą, kur žaidžiama būtų iki galo, o ne iki tol, kol kažkas pasako "baigiam". Tas neišbaigtumas žudo ilgalaikes strategijas, nesigauna su infiltratoriais ir deep straikais efektyviai žaisti, nes jie ateina ir baigiasi partija. va Žodžiu, aš nekaltas, laiko stoka kalta O šiaip smagu buvo, ypač smagu su orkais žaisti buvo
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Don_fanuci
Smagus turnyras

"PLAUKAI"
Turnyrinėm kovom tikrai buvo užtektinai laiko sužaisti. Juk negali visi sužaidę laukti vieno stalo kol dar dvi valandas los
Yra taisyklės , jei nespėji, tai baigi toje fazėje kurioje esi
Žvejyboje praleistas laikas į gyvenimo trukmę neįsiskaičiuoja...
Marukas
Jo turnyras buvo idomus, zaidziau su dviem labai idomiais ir man visai naujais priesais imperija ir skavenais, gaila truko laiko, bet visvien buvo gerai!
Close combat armijoms kur figureliu buna beveik 200 ilgiau uztrunka suzaisti partija...;)
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Imperial
Nelemti pairingai neleidzia suzaist su naujais oponentais heh..

Walgis parašė:
del to Imperialui ir vel pasiseke pirma vieta uzimti.


Ai nu nemyzk, jei kam ir pasiseke tai tau ,gaut 3cia wieta ir wel



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
AKu
uzauk pagaliau. prie ko cia myzimai? Saukau kad tau ziauriai pasiseke ir jei galvoji kad tai ne tiesa tai tu dar kvailesnis nei maniau...
Sita turnyra Rudolfas prastai pasijaute tad nesuzaidet iki galo kur warhammeri niekad neaisku kaip pasibaigs. pries tave zaidziau su puse armijos.
Buvusi turnyra pirma musi burtu keliu gavai zaist pries Okoldun. Poto Dargiriui ziauriai nepasiseke.
Pridekime dar issikalinejima del taisykliu "pirma ralinai skinkiukus ten kazkur stalo kampe uz tai su stegadonais negali chargint nes tai vyksta pries chargus" etc... good sportmanship dude.

Dar aiskina jis cia apie myzimus.

Geda butu per tiek lucko laimint pirmas vietas gaunant tiek kuponu dar proxint kazka.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Don_fanuci
Vyryčiai baikit nesamones čia rašinėt :@
Ginčijatės dėl niekų. Aš tik tiek galiu pasakyt: ar pasisekė ar nepasisekė čia jau nieko nepadarysi - tikimybių teorija visiems vienoda. Bet, kad Imperialas pastoviai turnyruose pakliūna į trejetuką, o dažniausiai paskutiniu metu užima pirmą vietą tai reiškia moka žaisti. Vien sėkme to nepasieksi...
Žvejyboje praleistas laikas į gyvenimo trukmę neįsiskaičiuoja...
Don_fanuci
O tau Algi, kad nepasiskė antrame mūšyje pirmą turną, tai faktas
Gal jei mažiau būtum nervavęsis, tai būtum geriau sužaidęs ( aš gi pats pastoviai nervuojuosi B) , todėl žinau, kad to daryt nereikia)
Redagavo Don_fanuci 2011-04-03 18:00
Žvejyboje praleistas laikas į gyvenimo trukmę neįsiskaičiuoja...
Imperial
Joa ne cia reiktu diskutuot, tai jei nori pawerkt ar pan tai pm me.

P.S. 7ed irgi beweik wisos pirmos wietos buwo mano, the dice gods must love me huh.. Dar nekalbant apie kitus wargames kur nuo dice ne tiek daug priklauso kaip whfb
Redagavo Imperial 2011-04-03 18:08



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Don_fanuci
gerai jau gerai vistiek kažkada baigsis pergalės... Matai kaip Algis i tavo pirmas vietas kryptingai taiko B)
Žvejyboje praleistas laikas į gyvenimo trukmę neįsiskaičiuoja...
Plaukai
Stumimo vienas ant kito meistrai Mano skavenam mokytis ir mokytis... na, nieko - patirtis su laiku ateis! O dėl proxy tai pritariu, smagu kai jų kuo mažiau ir dar smagu kai armijos gražios. Būtų faina padaryti turnyriuką pilnai nudažytų kad ir mažų armijų (po 1000 taškų pvz). Manau per tokius turnyrus kaip šeštadienį yra užsimirštama, kad žaidžiama pramogai visgi. Nors aišku čia mano pozicija... gal ne visiem warhammeris yra pramoga ir hobis
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
AKu
Pz... arogancija auksciausio lygio.
Dar karta pasikartosiu uzauk pagaliau, nes nieks betaves daugiau apie myzima ir verkima nekalba. aisku suprantu, kad kai grizti namo ir islaimes apsimyzes kamputi verki "koks as kietas, muah muah i veidroduka, kietuoliukas koks as"
Bet ka pasakysi pries zmogu savo nuomone ar fakta ar dar ka, "baik verkt" "baik myzt", nes normaliai nieko daugiau pasakyt nesugeba, dar nesubrendo, ka padarysi.

@Plaukai
As tai neuzmirsau kad zaidimas fun teikia ir tikrai megaujausi kauliuku kreciamais prikolais ir nukrypimais, aisku kai tau susika viska pasinervini, bet poto linksma buna nes gauni idomios patirties ir po daugelio metu bus galima papasakot dice failus, kolkas sis nr 1 mano istorijoje buvo Aisku viska apkartino kad viskas nutiko pries toki arogantiska kvaili, na bet ka padarysi

Cheers!!

Lauksim kito turnyro, kad vel kraujas lietusi upeliais :@

P.S.
Kadangi lizardu sekme neaplanko reiktu grizt prie senuju paprociu, aukojimo. Ir lizardam jau aisku kas pretenduoja but papjautas, irbrutaliai galva numesta sventyklos laiptais
Redagavo AKu 2011-04-03 18:50
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Imperial
Paklausyk burbuliuk ash galiu tawe gywai uzwartyt kaip tik nori taip kad kaip cia bandyt pasijust geriau, nes zodziu gali nebeuztekti.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Khornette
Kokie jūs, vyrai, kartais būnat apgailėtini...
Walgi, o kodėl tu nepasiūlai draugiškai Imperialui sulošt dar kartą, tokiomis pačiomis sudėtimis, ir išsiaiškint- kas visgi teisus?