Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Warhammer fantasy turnyras balandzio 2d
AKu
Zinok nepyk bet gyvai tu man tikrai nieko nepadarysi. kad as ir maziukas bet svarbu neugis o smogys. O esu mates vyru dar netokiu, tu turbut butum koks ketvirtadalis ju. Tad zinai pasiulyciau pries kazka gasdinant pasvert savo galimybes. O jei labai taip nori pries "burbuliuka" pasokinet tai labai kvieciu atvykt i Kauna ir pasitikrint savo "uzvartymo" galimybes. tik pirma teveliu atsiklausk ar isleis.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Imperial
Ishtikro atsiprashau. Kad "diskutawau" cia su tawim, wisdelto tu tikrai newertas mano laiko iki susitikimo ir deja vln.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
AKu
Kad matai khorne, warhammeris teikia gera nuotaika ir gerai praleista laika, deja to nepatirsi su tokia arogantiska asmenybe kaip imperialas

@imperial
taip ir sakyk kad teveliai neisleido

ir to diskusija nepavadinciau nes tu kai mazas vakais tik rekauji "myzalai" "verkimai" ir prasivardziavimai visokie pagal isorine isvaizda, o logisku ir testiniu minciu 0. kai suniukas pakiauksi pora zodziu ir isivaizduoji "as ji suvarciau, im the best, fuck yeah".


@Visiem

Atsiprasau kad issiliejau, tokie zmones mane labai nervina ir kartais kai matai kad yra toks durnelis nesubrendes kazka bando vaidint pratrukstu, manau visiem pasitaiko.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
vytzka
Krc arba staigiai baigiat stumt vieni ant kitu arba prasides sankcijos. Matau tvarkos biski truksta Warhammerio forume.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Ho Ho! Metymasis kakuciais!
Khornette
Batma parašė:
Ho Ho! Metymasis kakuciais!


Batma, lol
Walgi, priminsiu, jog ir tu nepasakei labai daug logika grįstų argumentų. Būkit vyrai draugiški, nedarykit gėdos sau ir užsikiškit, Imperial kaip matau jau protas nugalėjo, Walgiui dar ne.

Ir taip, Vytzka, tvarkos reikia.
Don_fanuci
Iš viso WH foruma reikia blokuoti
Žvejyboje praleistas laikas į gyvenimo trukmę neįsiskaičiuoja...
Mindaugas

Be aware of all seeing eyezzz...
Marukas
Nu jo, nesibarkit, issiaiskinsit per sekanti turnyra zaizdami, kas kietesnis geriau padiskutuokim apie 1000-1500 no proxi turnyra, bent naudos bus daugiau
Manau tikrai butu idomu ir reiktu pabandyti?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
1500 tinka arba 1000 su proxi
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Kronas
OMG LOL N00bz XD

Jei taip rimtai žiūrit į viską ir siekiat bet kokia kaina laimėt, tai gal eikit pokerio žaist geriau...

@Plaukai
Čia patirties stoka trukdo greit sužaist. + reikia būti pasiruošus deploymentui, nes jei 150 žiurkių po vieną dėliosi, tai labai daug brangaus laiko sugaišti.
O turnyras yra toks reikalas, kur susirenka žmonės, kur žino ką daro ir žino į kokį laiką jiems reikia įtilpti ir viskas žaidžiama greičiau, nei įprastai draugiškuose mūšiuose. Deja.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Double_Trouble
Kronas parašė:

tai gal eikit pokerio žaist geriau...



Jei ka, pamoku galit pas mane kreiptis del kainos susitarim, aciu
Plaukai
Ačiū Kronai už patarimus... matyt teks pradėt Rat Ogres klijuot , kad deployment'as greičiau vyktų
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Plaukai
Beje, noriu išreikšti didžiausią pagarbą ir padėką žmogui žaidusiam už Wood Elfus bei galingam Orkų warbossui Tiek antroje, tiek trečioje partijoje padariau nemažai klaidų ir abu žaidėjai man padėjo, leido klaidas pasitaisyt, o wood elfai per savo gerumą smarkiai nukentėjo žaidime. Nepaisant to, labai džiaugiuosi, kad prie stalų, kur aš žaidžiau, nebuvo kruvino mūšio ir žaidimo vedamo noro sutraiškyti priešininką bet kokia kaina. Dar kartą ačiū Jums, kad pagailėjot naujokėlio
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
uruk-hai
Sveikinu laimetojui Imperialui. Nori nenori pripazisti, bet jis dazniausia stipriausias. Ir ziurint i tai kaip jis ruosiasi is taktines puses neatsitiktinines.

Del diskusijos tarp Walgi ir Imperial: Galvojau kad tarp Warhammer zaideju aukstesne kultura. Izeidineti vienas kitas tikrai nelygis. Tikuosi kad taip buvo paskutine karta. Tokios komentarus gali buti man priezasti vienas kitas zaidejas nebe leisti dalyvauti.

Man labiau patiko Plaukio komentarus. Geriau leisti naujokas pataisyti, ar duok jam patarimus. Tai gal tau kainuoja taskus, bet pagerina bendra atmosfera.

Gaila kad pats negalejau toliau dalyvauti. Kada jus zaidete antra partija, patas miejojau. Kita karta geriau.;)
AKu
na as atsiprasiau ir paaiskinau kodel, Jusu reikalas priimti atsiprasyma arba ne o tikiuosi tai daugiau nepasikartos ir stengsiuos nenukrist iki "klaveaturos reindzerio lygio" kai kai kas nukrito, virtualei ner tikslo diskutuot

Peace

@Plaukai

Mes Kaune taip visad darome, patareme naujokam, nes gi koks idomumas triuskint sausai? visu pirma zmogui dings noras zaisti, visu antra klubai/zaideju nedauges
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
varnas
Double_Trouble parašė:
Kronas parašė:

tai gal eikit pokerio žaist geriau...



Jei ka, pamoku galit pas mane kreiptis del kainos susitarim, aciu


Mane prasom i pamoka suzrasyt
Hmmmmmm
Marukas
Beja apie turnyra, siaip man nelabai patiko taskai uz puse sunaikinto junito, nes kovu rezultatai tampa labai vienodi. ir manau tai neteisinga, turbut kriziuociai irgi negavo tasku uz puse sunaikintu junitu po zalgirio musio
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
varnas
Imperialas parašė:
Paklausyk burbuliuk ash galiu tawe gywai uzwartyt kaip tik nori taip kad kaip cia bandyt pasijust geriau, nes zodziu gali nebeuztekti.


Hmmm o cia jau sakyciau pedofilija ...
Hmmmmmm
Saulius
Abu jauni ir karšti, todėl reaguoja į smulkmenas dažniau ir audringiau, nors kartais ir pas pačius nervai nelaiko. Gi ne iš karvės žaidžiate.

Beje Varnai, gal jau 8ed perskaitei?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition