Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
WHFB turnyras "Time to settle old grudges"
AKu
gaila, ka padarysi, man tai tas any kind skamba kad tas apribojimas eina visiem t.y. mountam, special rare nusipirkau stegadona dar viena ir naudot negalesiu :\
Siaip registruojuos bandysiu kazka ispest.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Plaukai
[center][/center]
Kronas parašė:
"any kind" - vadinas kaip tu juos bevadinsi, vis vien max 2 stegadonai ant stalo.


Kaip aš atsimenu, tai reiškia, kad ne max 2 stegadonai ant stalo, o kad vienas rare choice yra - 0-2.

Taigi iki 3000 taškų Walgis gali turėti 4 stegadonus. Vienam choice'e 0-2, antram choice 0-2. WHF Rulebook, 135 p. "duplicate choices".
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
AKu
na as ir taip suprantu, Bet cia etc taisykles gal kazkas kitaip tik placiai neparasyta
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Plaukai
Beje, ar modeliai turi būti pilnai suklijuoti ar užtenka, kad matytųsi kas tai yra? Pvz aš tikrai nespėsiu plague furnace sutvarkyt ir jis yra be to žalio bumbulo, bet kandangi yra stumiamas plague monkų ir ant jo plague priestas tupi manau nesumaišys oponentai jo su screaming bell. Tas pats su Clanratais, slave'ais - ar būtina weaponus jiems pritaisyt? Galiu tai padaryt aišku, bet paskui prasikeiksiu dažydamas... :\
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Kronas
Na, reikėtų stengtis, kad vaizdas būtų padorus ant stalo.
T.y. nenorėčiau matyti ant kokios charioto bazės suverstos krūvos nesuklijuotų dalių, kurios "yra chariotas" arba 60 begalvių berankių karių.
Nes tokie atvejai nelabai skiriasi nuo tiesiog proxy bazių.

Aš aišku suprantu, kad dažytojams yra pragaras vėliau gerai nudažyti pilnai suklijuotas miniatiūras, bet yra įvairių variantų - pin'inimas, minimalus klijų taškelis, netrukdantis vėliau nuimti rankos ar dar kokie kiti metodai.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Double_Trouble
Dalyvausiu su High Elfais. Jei kas paskolintu koki drakona su raiteliu turnyrui, tai dalyvauciau su dragon listu
uruk-hai
Double_Trouble parašė:
Dalyvausiu su High Elfais. Jei kas paskolintu koki drakona su raiteliu turnyrui, tai dalyvauciau su dragon listu


Drakono turime uztenktinai.;)
Marukas
Dalyvauju su O&G Orkai jau plusta is visu krastu i nauja, galinga WAAAGH!!!:D
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Plaukai
Ech... pavydžiu visiem senbūviam, turintiem tvarkingas armijas :\ Pas mane dar kiaura kiaura kur dairais. Nežinau ar sugebėsiu pasidaryt normalų list'ą. Nors paskutinę vietą galiu ateit užimt
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Plaukai
Norėčiau pasidomėti ar nėra neteisinga, kad Tomb Kings kaip pasenusi ir non-competitive rasė negauna jokių apribojimų, bet žais su naujutelaičiu kodeksu?
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Marukas
Cia geras klausimas! Tik greiciausiai i turnyra Tomb Kings niekas neregistruos, nes labai daug proxinti reiktu
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Plaukai
Pentkadienį atvažiuoja krovinys d6, savaitės susiklijuoti sfinksui ar kelioms gyvatėmes manau per akis Aš gi irgi variau į 2500 su dalinai suklijuotu abomination ir plague furnace, kuriuos buvau ką tik nusipirkęs Dabar tas pats bus su keliom dėžėm, nes netelpu į taškus. Jau turbūt virš 3000 taškų turiu skavenų, bet turnyrams vis dar negana visko

Jei sukrisčiau su maruku žaist būčiau laimingiausias pasaulyje Žiauriai patiko su orkais kautis!
Redagavo Plaukai 2011-05-02 17:03
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Saulius
Kronai, galėtum turnyrui paskolinti dwarfus savo?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
AKu

• Leidžiami visi oficialūs naujausi armybookai + Kislev + Chaos Dwarfs + Dogs of War


Cia ar as kazko nezinau ar nemaciau kad butu oficialios knygos situ rasiu? nes kiek ziurejau tai GW saite nieko apie tai nera.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
atskalunas
Tai oficalūs + šitie neoficialūs, bent aš taip suprantu
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
Kronas
Na, DoW ir Kislevas yra oficialūs, tik kad labai seni ir retai naudojami.
Štai pvz DoW armylistas: http://www.scribd.com/doc/11346952/Dogs-of-War
O Chaos Dwarfų armybooką labai smagų yra padarę Indy GT organizatoriai, ir nemažoje dalyje užsienio turnyrų jis pilnai leidžiamas, lyg būtų oficialus.

Kas dėl Tomb Kingų, tai jei žaistume pagal seną armybooką, tai jie gautų daug bonusų. Bet kadangi visiems daug įdomiau žaisti su/prieš naują armybooką, tai taip ir bus. O kadangi dar jis nepakankamai pratestuotas, darome prielaidą, kad jis - puikiai balansuotas ir jam apribojimų nereikia
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Plaukai
Ok, tai dabar yra tokia situacija. Turiu 32% modelių kaip proxy, nes man trūksta DAUG skavenslaves. Jie parazitai kainuoja po 2 taškus ir man jų reikia 80. Nekalbant apie tai, kad dar dalis armijos yra Clanrats. Pagal Army Book'ą slave'ais gali būti ne tik patys skavenai, bet ir į vergiją paimti orkai, goblinai, dwarfai. Tai aš dabar galvoju ar labai blogai būtų jei mano sleivai bus ne vien žiurkės? Nes nelabai galėsiu dalyvaut kitaip... ir taip dar pirksiu turnyrui dvi dėžes modelių dar turbūt :\ Aišku, galiu neimt slave'ų ir tiesiog būti non-competitive.
Redagavo Plaukai 2011-05-04 13:40
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Kronas
Čia ką, turgus?..

Na, jei tie "vergai" sudarys ne daugiau 33% slave'ų unitų - tada manau, kad galimas variantas. Nors žinoma, jie tada turėtų būti gerokai apdirbti - su antrankiais, grandinėm, vedami skavenų ir pan, kad atrodytų gražiai
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Kronas
Primenu, kad:

Kronas parašė:
• Registracija vyksta e-mailu wargeimingas@gmail.com iki gegužės 12d. Registracijoje turi būti: Žaidėjas, Armija, Kontaktiniai duomenys.


O jei jau kas siuntėt, bet per 1 darbo dieną negavot patvirtinimo - PM forume.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
AKu
nedalyvausiu visdelto sikarta nesigauna grazi darni armija nors tu ka
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA