Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
WHFB turnyras "Time to settle old grudges"
uruk-hai
o cia resultatus:
1 Probe
2 Uruk-Hai
3 Mindaugas
4 Kronas
5 Double Trouble
6 Marukas

Aciu Kronai uz organizavima ir aciu dalyvams uz dalyvavima.
AKu
Sveikinimai Dariui
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
lostangel
prisidedu prie sveikinimu:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Plaukai
Na ką... Rudolfas puikiai pasirodė Žinant kiek buvo nuskalpuoti jo elfai. Sveikinu!
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Kronas
Tikrai, dėkui visiems, kas pasirodė, tikiuosi buvo smagu.

Bent jau man, tai turnyro formatas patiko, manau galima su juo toliau eksperimentuot.

Ale turnyro pavadinimas visai neatitiko realybės, kai visi tokie draugiški, smagūs ir geranoriški žaidėjai susirinko
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Probe
Ačiū Kronui ir oponentams už puikų WHFB savaitgalį! Asmeniškai formatas labai patiko.
(Ne todėl, kad užėmiau pirmą vietą - šikart varžovams tiesiog žiauriai nesisekė).
Marukas
Siaip formatas visai idomus, zaidimas visai kitoks, daugiau taktikos. Tik vienas man nepatinka, tai taskai uz puse junito... na nebuna taip, kad iki zaidimo galo liktu visiskai sveikas junitas... Nebent butu galima skaiciuoti puse tasku uz unta is kurio liko 25% pradines sudeties, Lordam, herojam is vis nereiktu skaiciuoti tasku uz gautus suzeidimus.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Plaukai
Nesuprantu aš kas kliudo paskaičiuot modelių kainas? :\ viens du ir gatava, taigi žino visi kainas. Kitas dalykas man nesąmoningai atrodo taškai už pusaiu užmuštą herojų ar kokį aparatą. Visiškai nėr logikos. Aparatas ar herojus visavertis ir veikia normaliai pilnu pajėgumu, bet duoda taškus Tai arba mirė arba nemirė.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
AKu
pritariu plaukam siuo atveju, manau reiktu duot kainas arba uz kiekviena individualiai uzmusta modeli tikrai nebus sunku paskaiciuot, arba duoti tik uz pilnai uzmusta unita. Uz puse unito lygiai toks pat krastutinumas kaip ir uz visa, kas jei uzmusi 49slavus is 100 ir negauni tasku irgi taip pat levai kaip uzmusi 99 slavus is viso unito ir negauni tasku arba gauni tik uz puse...
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Kronas
Ech jūs sugadinti žmonės, nematę 7 edicijos...

Pusė taškų už unitą kaip tik ir yra kompromisas tarp taškų už kiekvieną modelį ir taškų tik už pilnai sunaikintą unitą.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
lostangel
pritariu Kronui.
ir 7ed visai gerai buvo:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
AKu
nu tai koks cia kompromisas, iszudai 49 is 100 ir vistiek negauni tasku tas pats dalykas tik kitoje rankoje kaip sako.

P.S. 7ed mates
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Esme yra tame, kad 8ed dabar yra hordinis zaidimas, ir net jei tau su elitiniu junitu, always strike first, gavosi sekmingai uzcardzinti, kad ir kiek tu nukirsi priesu, vistiek gausi kruva ataku atgal... Neimanoma issaugoti junito kuris dalyvauja kovoje... 7ed tiko skaiciuoti taskus uz puse junito, 8ed visiskai netinka, viskas labai issibalansuoja...
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
lostangel
bet juk jeigu pavyksta nugaleti 50 modeliu is 100, juk norisi kazka uz tai gauti, ar ne?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
AKu
o as ir uz 49 noreciau
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Po musio pralaimejusi puse is vis nieko negauna, neziurint i tai kokius nuostolius patyre nugaletojas...
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Don_fanuci
Tikrai normalu yra gauti tasku uz puse junito, cia ta taisykle kuti turejo likti ir 8 ed. Nesuprantu ko jus cia gincijates. Cia turnyras ir jo organizatorius nustato yaisykles
Žvejyboje praleistas laikas į gyvenimo trukmę neįsiskaičiuoja...
Marukas
Bet 8ed tai isbalansuoja zaidima, nes nebeimanoma laimeti masacra:) Neimanoma sausai pralaimeti Kad ir kaip taktiskai teisingai zaisi, prarasi taskus uz puse junito... Cia tik diskusija busimajam turnyrui
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
lostangel
imanoma ir laimeti ir pralaimeti masacre ar vipe out.
kadangi nekarta pats esu patyres tiek tokia pergale ir itin skaudziu pralaimejimu, tai Tikrai sakau viskas ymanoma:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Marukas
Bet jei tavo iniciativa yra 2, tai beveik tas pats kas always strike last, visada netenki dalies figureliu, tai elfai ir panasus padarai igauna nemaza pranasuma, kai taskai skaiciuojami uz puse junito.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/