Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
40k 7ed?
Sir_Vicious
Pabrėžiu BAISU unbound listą, kuris galėtų atlaikyti balansuota armija .
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
disterminator
Nomad parašė:


Kas butu, jei didziai gerbiama ir aukstinama flames of war ateiciau zaisti su landraideriu? Ne su proxy kazkiokio tanko o su landrideriu. Gi pofig kad 40k modelis, ka nera atsakymo??? Tai gal su jusu listais kazkas ne taip?.. sis palyginimas tik tam, kad suprasti kaip fuked up yra unbound listai.

Tu bent pats supranti ką parašei ir ką norėjai pasakyti, nes be tavęs tai tikrai niekas nieko nesuprato.


Hmm, na matau visi visvien kazkodel vieningai isitikine, kad unbound yra GERAI. Oh wait, ne visis o nei vienas... 3 is atsakiusiuju net nera zaide wh40k arba jau mete pries bhala zino kiek metu, kaip pvz gerbiamas Batma. Sir_Vicious turi 8000+^ blood angelsu ir imperial knightai, tai turbut visiems aisku net nieko nepasakius, kodel JAM yra gerai leistinas unbound. O apie maruka isvis tyliu. Unbound tema liete visus turnyrus, bet is tiesu turnyrus vykstancius Vilniuje. Kazkas nepatinka, gali zaisti su unbound listai Kaune, kur yra 3 wh40k zaidejai, turintys po 1-2k armijas. Sekmes. Atvaziuji i vilniu, pamirsk unbound.

P.S. Del tavo pasakymo Nomad, tai arba nori pasirodyti labai kietas pries vaikus, arba IQ truksta, kad suprastum.
blackfishas
"Atvaziuji i vilniu, pamirsk unbound.

P.S. Del tavo pasakymo Nomad, tai arba nori pasirodyti labai kietas pries vaikus, arba IQ truksta, kad suprastum."

prasitryniau akis ir dar kartą paskaičiau. wow.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
vytzka
disterminator parašė:
P.S. Del tavo pasakymo Nomad, tai arba nori pasirodyti labai kietas pries vaikus, arba IQ truksta, kad suprastum.


[color=Blue]Gal galima apsieiti be tokio stiliaus komentaru?[/color]

edit:

[color=Blue]Tiksliau, pasakysiu griezciau (pasitikrines siek tiek postu istorija). Tavo, disterminatoriau, sitas postinimo stilius man jau gerokai pradeda atsibosti. Rekomenduoju arba ismokti ramiau ir pagarbiau reiksti mintis, arba pradeti ieskotis kito forumo. Cia tau ne mokyklos klase ir ne vaiku darzelis.[/color]
Redagavo vytzka 2014-07-17 07:01
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
disterminator
vytzka parašė:

disterminator parašė:P.S. Del tavo pasakymo Nomad, tai arba nori pasirodyti labai kietas pries vaikus, arba IQ truksta, kad suprastum.


[color=Blue]Gal galima apsieiti be tokio stiliaus komentaru?[/color]

edit:

[color=Blue]Tiksliau, pasakysiu griezciau (pasitikrines siek tiek postu istorija). Tavo, disterminatoriau, sitas postinimo stilius man jau gerokai pradeda atsibosti. Rekomenduoju arba ismokti ramiau ir pagarbiau reiksti mintis, arba pradeti ieskotis kito forumo. Cia tau ne mokyklos klase ir ne vaiku darzelis.[color]


Lol, ne ka blogesnis stilius uz jo 'gerbiamas' moderatoriau. Jeigu priziurim tvarka tai priziurim tvarka, o ne pavienius atvejus kur issisoka uzguiti forumo lankytojai, o sava 'chebra' yra ginama kaip Mafijos.

+ edit i moderatoriaus minti

Ne su manimi yra problema o su forumu ir jo communiciu. Nezinau ar cia visis tokie akli? Ta prasme banas man butu tikrai TIKETINAS dalykas, bet kaip pasake Williamas Wallisas: FREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Redagavo disterminator 2014-07-17 07:06
Batma
Disterminator: o tu jau bandei žaisti unbound? kiek žaidimų? prieš ką? kokie army listai buvo? kokie rezultatai? ar būtų ką nors pakeitę jei armijos nebūtų unbound?

Daug rėkimo, per mažai faktų.
Panda
lel
Warhammer 40k Dark Angels
Warmachine Retribution of Scyrah
Warhammer Dwarfs/Orks
vytzka
disterminator parašė:

Lol, ne ka blogesnis stilius uz jo 'gerbiamas' moderatoriau. Jeigu priziurim tvarka tai priziurim tvarka, o ne pavienius atvejus kur issisoka uzguiti forumo lankytojai, o sava 'chebra' yra ginama kaip Mafijos.

+ edit i moderatoriaus minti

Ne su manimi yra problema o su forumu ir jo communiciu. Nezinau ar cia visis tokie akli? Ta prasme banas man butu tikrai TIKETINAS dalykas, bet kaip pasake Williamas Wallisas: FREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[color=Blue]Dude, calm the fuck down prasau as taves paskutini karta. Niekas cia tavo heroisku zygiu neprisimins ir tuo labiau nevertins.[/color]
Redagavo vytzka 2014-07-17 07:08
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
disterminator
Batma parašė:

Disterminator: o tu jau bandei žaisti unbound? kiek žaidimų? prieš ką? kokie army listai buvo? kokie rezultatai? ar būtų ką nors pakeitę jei armijos nebūtų unbound?

Daug rėkimo, per mažai faktų.


Batma, as pats naudoju retarded turnyrini lista kuris crushina, ir tik armijos strukturos deka jis nera total bul*sh*t. Galeciau ir pats susideti visais slykstu unbaund, turiu vos ne 7k pts chaoso ir KO.
Batma
Dėl land riderio ėmimo į fow armiją. Biški lygini apelsinus su elektrine skydine. Kai paskutinį kartą žiūrėjau, unbound tiesiog leidžia imti wh40k modelius į armiją, nekreipiant dėmesio į foc. Apie naujų, 40k neegzistuojančių modelių ėmimą į armiją čia kalba neina.
disterminator
vytzka parašė:

disterminator parašė:

Lol, ne ka blogesnis stilius uz jo 'gerbiamas' moderatoriau. Jeigu priziurim tvarka tai priziurim tvarka, o ne pavienius atvejus kur issisoka uzguiti forumo lankytojai, o sava 'chebra' yra ginama kaip Mafijos.

+ edit i moderatoriaus minti

Ne su manimi yra problema o su forumu ir jo communiciu. Nezinau ar cia visis tokie akli? Ta prasme banas man butu tikrai TIKETINAS dalykas, bet kaip pasake Williamas Wallisas: FREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[color=Blue]Dude, calm the fuck down prasau as taves paskutini karta. Niekas cia tavo heroisku zygiu neprisimins ir tuo labiau nevertins.[/color]



O su situo beveik sutikciau. Tik gal per grieztai pasakyta niekas. Kazkas tai tikrai prisimins, man uzteks, kad bent pats prisimintum ir pradetum galvoti apie kontroliavima visu trolliu.
Batma
disterminator parašė:

Batma, as pats naudoju retarded turnyrini lista kuris crushina, ir tik armijos strukturos deka jis nera total bul*sh*t. Galeciau ir pats susideti visais slykstu unbaund, turiu vos ne 7k pts chaoso ir KO.

Manęs šiuo atveju nedomina tavo pamastymai, mane domina realūs faktai. Kiek? Kada? Su Kuo?
Jei jau tu sakai kad mano nuomonė yra prastesnė nei tavo, prašom paremti tai faktais.
disterminator
Batma parašė:

Dėl land riderio ėmimo į fow armiją. Biški lygini apelsinus su elektrine skydine. Kai paskutinį kartą žiūrėjau, unbound tiesiog leidžia imti wh40k modelius į armiją, nekreipiant dėmesio į foc. Apie naujų, 40k neegzistuojančių modelių ėmimą į armiją čia kalba neina.


Butent. Landriderio palyginimas su FoW armija, buvo tiesiog ispustas unboundo ileidimas i normal/turnyro game'us 40k. Nes is tiesu unbound taisykles yra APOCALYPSES taisykle, o apocalypsei yra isleistos skirtingos knygos, skirtingi rulsai ir panasiai. Cia kita saka wh40k, o jie dabar viska sujunge. Gratz GW, you WIN again.
vytzka
disterminator parašė:

Batma parašė:

Dėl land riderio ėmimo į fow armiją. Biški lygini apelsinus su elektrine skydine. Kai paskutinį kartą žiūrėjau, unbound tiesiog leidžia imti wh40k modelius į armiją, nekreipiant dėmesio į foc. Apie naujų, 40k neegzistuojančių modelių ėmimą į armiją čia kalba neina.


Butent. Landriderio palyginimas su FoW armija, buvo tiesiog ispustas unboundo ileidimas i normal/turnyro game'us 40k. Nes is tiesu unbound taisykles yra APOCALYPSES taisykle, o apocalypsei yra isleistos skirtingos knygos, skirtingi rulsai ir panasiai. Cia kita saka wh40k, o jie dabar viska sujunge. Gratz GW, you WIN again.



Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Panda
plz stop the rage guys. STOP IT
Warhammer 40k Dark Angels
Warmachine Retribution of Scyrah
Warhammer Dwarfs/Orks
vytzka
disterminator parašė:
O su situo beveik sutikciau. Tik gal per grieztai pasakyta niekas. Kazkas tai tikrai prisimins, man uzteks, kad bent pats prisimintum ir pradetum galvoti apie kontroliavima visu trolliu.


O jeigu tu pradetum postinti kaip suauges zmogus tai nebereiktu kurti samokslo teoriju apie tai kaip moderatoriai kazka palaiko o tave zlugdo, nes palaikytu tave o zlugdytu tokius kaip tu dabar.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
disterminator
Batma
disterminator parašė:
Butent. Landriderio palyginimas su FoW armija, buvo tiesiog ispustas unboundo ileidimas i normal/turnyro game'us 40k. Nes is tiesu unbound taisykles yra APOCALYPSES taisykle, o apocalypsei yra isleistos skirtingos knygos, skirtingi rulsai ir panasiai. Cia kita saka wh40k, o jie dabar viska sujunge. Gratz GW, you WIN again.

Ok, tai tada nenaudokit apocalypse skirtu modelių? Naudokit tik tuos kurie yra skirti normaliam 40k. Prie ko čia unbound baninimas?
disterminator
vytzka parašė:

disterminator parašė:
O su situo beveik sutikciau. Tik gal per grieztai pasakyta niekas. Kazkas tai tikrai prisimins, man uzteks, kad bent pats prisimintum ir pradetum galvoti apie kontroliavima visu trolliu.


O jeigu tu pradetum postinti kaip suauges zmogus tai nebereiktu kurti samokslo teoriju apie tai kaip moderatoriai kazka palaiko o tave zlugdo, nes palaikytu tave o zlugdytu tokius kaip tu dabar.


O, ne, tikrai gi TIK MANE PAMATO. O kaip nesenai buvusi ratlikerio tema pardavimuose? Okey, pasake kad modeliai nepatinka ir gana, tai ne 20 postu trollas ir moderatorius net nieko neisiterpe. Tada imete nauja tema kur parduoda uz 20lt orku knyga irgi parejo trollinimas. Okey gal knyga jau pasenusi, bet ir parduodama uz maziau nei puse kainos. Galima pasiskaityti fluffa, unitus paziureti. Bet ar moderatorius paie tai pagalvojo? turbut gi, kad ne?...
disterminator
Batma parašė:

disterminator parašė:
Butent. Landriderio palyginimas su FoW armija, buvo tiesiog ispustas unboundo ileidimas i normal/turnyro game'us 40k. Nes is tiesu unbound taisykles yra APOCALYPSES taisykle, o apocalypsei yra isleistos skirtingos knygos, skirtingi rulsai ir panasiai. Cia kita saka wh40k, o jie dabar viska sujunge. Gratz GW, you WIN again.

Ok, tai tada nenaudokit apocalypse skirtu modelių? Naudokit tik tuos kurie yra skirti normaliam 40k. Prie ko čia unbound baninimas?


Tai siaip kalba eina ir apie super heaviu naudojima, KAS IRGI JAU YRA LEIDZIAMA NORMALIUOSE BATTLUOSE. Ir buvo uzsiminta, kad reikia leisti ir super heavius. O unbound taigi yra apocalypseje: no rules, only massacre and war.