Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
40k 7ed?
vytzka
[color=Blue]Panda iseivijoje prisijunge prie disterminatoriaus, gales dabar rasyti pamfletus tevyneje likusiems apie priespauda ir vilti. Jeigu kuris pabandys sockpuppetint tai is savaites pavirs i permanent.[/color]

[center][/center]
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Vaider
no rules, only massacre and war.


O čia nėra visa 40k visatos esmė?
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Batma
Panda parašė:
Batma, matau ir tau IQ trukumas? FAKTAI:

NR1. SUPER HEAVIAI LEIDZIAMI TIK APOCALYPSEJE. NOT ANYMORE.

NR2. UNBOUND LISTAI LEIDZIAMI VEL TIK APOCALYPSEJE, normaliems geimams yra SUKURTAS ARMY FORMATION. Dabrar nera reikalo jo naudoti. JEi naudoiji armor formation gauni +, gali REROLINTI WARLORD TRAITA!!!!! Tik UNBOUND ARMIJA NETURI WARLORDO!!! Surprize b1tch

FAKTAS NR.3 : puse forumo zmoniu pazysta ir yra Panda gyvai, taigi sis loginas nera mano antrasis. Uzbanindamas PAnda tik parodytum
savo korupcijos valdzia "gerbiamas" moderatoriau. Kaip jus su Batma esate "draugeliai",
taip mes esame su Panda.


Dėl NR1: "super heaviai leidžiami armijose"
Nelabai supratau kodėl tu manai kad šitas faktas paremia tavo išsakytą mintį? Aš kaip tik sakyčiau kad čia yra kontr argumentas, nes taisyklės leidžia imti super heavius į armiją.

Dėl NR2:
Nelabai supratau ką tuo norėjai pasakyti, taisyklės leidžia arba armiją susidaryti remiantis foc arba unbound taisykle. Termino "normalus geimas" taisyklėse nėra.

Dėl NR3:
Kuom faktas kad tu ir panda yra "draugeliai" paremia tavo teiginį kad unbound "PRIVALOMA" uždrausti turnyruose?
lostangel
nelabai suprantu jusu diskusiju...
daugiau pagarbos.
daugiau zaidimu, daugiau turnyru, daugiau zaideju, daugiau nuomoniu, ir viskas susidelioja i vietas.
kazka drausti dazniausiai nera gerai.
subalansuoto zaidimo niekada nebus... jo ir nereikia.
svarbu kad butu fun... turnyre beja irgi
pagarbiai,
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Gobbitas
Visiškai nesupratau, kas čia ką tik įvyko
X-Wing – Galactic Empire.
Kronas
Jei Disterminator būtų pasakęs, kad jam nepatinka Unbound, ir nesiruošia nei dalyvaut nei organizuot turnyrų su tom taisyklėm - viskas būtų paprasta.
Bet dabar jis jaučiasi vienintelis protingas ir teisus šiame forume, todėl per prievartą nori savo nuomonę sugrūst visiems. Nepateikdamas faktų. Ir užgauliodamas žmones.

That's it.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Vaider
Gobbitas parašė:

Visiškai nesupratau, kas čia ką tik įvyko


Du žmogeliai, kurie, atrodo, visai normalūs IRL, pradėjo nepagrįstai putotis dėl Unbound, o po to dar dėl to, kad juos kažkas engia, tad gavo savaitės baną.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Sir_Vicious
Taip kažkiek primena Imperial'o laikus :D:D:D
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
wallisas
Gobbitai, it's all simple: kazkam pagaliau igriso kesti flooda, arogancija ir situos "kietuolius", kurie save isdidziai vadina "vietiniais trolliais" ir pan. . Ne as pirmas, ne as paskutinis. Neseniai maciau, kaip buvo pasielgta, kad ir su Meh, kai ant jo pristume Batma ir irgi buvo teigiama, kad jis yra taspats Knee jerk, ir buvo akivaizdziai provokuojamas. Taip pat buvo is communicio mano ziniomis pasalintas Imperialas, kuris irgi neva "nepakluso" moderatoriams. Ir kurgi cia ne Mafija?:) ajajai.

Kalbant del unboundo, tai su Batma isvis nera ka kalbeti: kad ir ka sakysi jis visada teisus ir viska zino ir net kai visisikai irodai savo argumentus jis pats save privercia patiketi, kad tu argumentu net nebuvo!

Del vytzkos, tai labai noreciau pasakyti, kad as istikruju norejau tik daugiau balanso ir balancuoto zaidimo wh40k, bet deja negaliu. Diskusija pradejau ir tik tau parasius iskarto uzkabinau tave nes tu esi BLOGAS moderatorius ir as esu pries tave pries. Tikrai ne todel, kad mane shutdownini ar pan., tikrai ne del suspendo. Del to, kad tu nelieki nesaliskas. Tu aiskiai esi saliskas, aiskiai palaikai tam tikra puse ir ja visada supportini. Toks moderatorius buti negali, kaip ir teisejas ar kitas asmuo su svarbiomis teisemis. As maciau geru moderatoriu pavyzdiu, kurie tikrai atlieka gerai savo darba, ko tu negali. Tu issiterpi kai tik tau reikia ir kai idomu ir mielai sau leidi netrukdyti izeidineti Batmai ir KO ne viena forumo zmogu, NESKAITANT manes.

Sir_Vicious isvis neaisku. Gal kazkoki kompleksa turi buti demesio centre? Labai patinka prikisti savo teises ir pareigas? Teismas? As nekvailas ir tikrai zinau, kad teismas is lempos nevyksta, tam reikia rimtu priezasciu ir LESU. Tu ka rimtai manai, kad del tokio pasispardymo kazkas jau priduos i teisma? Ir svarbiausia jei prasidetu "teismas" manai, kad as netureciau sansu apsiginti ir laimeti? As laisvai galiu sakyti, kad buvau isprovokuotas ir daugelis zeminimu ir izeidimu man buvo pasakyti anksciau, nei manieji. visokie Knee jerk, ir jauciama aiski panieka vartotoju postuose, nors jie net manes nera mate.

As savo pasakiau ir savo pasiekiau. Sito forumo stiprus netobulumas zlugdo ne tik pati foruma ir wargeimsus. prisiminkime laikus, kai buvo rudolfas, kas sukilo wh40k ir fantasy. Ahhh. O pastaruoju metu matomas tik smukimas. Neieskodami kompromiso del savo principu, jus naikinate ji ir toliau. Isejus man, netektumete dar 4 zaideju wh40k, kuriuos as atvedziau. Ne todel, kad as juos kontroliuoju. Todel, kad as STENGIUOSI surasti zaideju, stengiuosi palaikyti Wh40k ir tai jau matesi ateitije. Dar nesenai buvau kupinas ideju, del pasauliniu turnyru ir pan. Sito forumo arogancija sutraiske mane ir ismete kaip siuksle, pamyne idejas ir tik dar karta nevykusiai uztrolino. Be manes tie 3 zaidejai iseis nes as juos skatinau visa si laika zaisti. O mano akimis, jums netekti 4 zaideju yra bauda, uoj kokia bauda. Tuoj galesit tada ir tik sedeti ir trolinti vienas kita cia, nes wargeimu nebeliks, apie turnyrus galesite tik pasvajoti, nes susirinks po 6 zmones maximum.

Sveikinu dar karta sita communitu su jusu "pergale" .
wallisas
Kronas parašė:

Jei Disterminator būtų pasakęs, kad jam nepatinka Unbound, ir nesiruošia nei dalyvaut nei organizuot turnyrų su tom taisyklėm - viskas būtų paprasta.
Bet dabar jis jaučiasi vienintelis protingas ir teisus šiame forume, todėl per prievartą nori savo nuomonę sugrūst visiems. Nepateikdamas faktų. Ir užgauliodamas žmones.

That's it.


Jei tai dar neakivaizdu Kronai, tai emiau bendrauti taipat kaip ir kiti. Neptinka gi, ar ne? Tikrai as cia issisokau ir to neneigiu, bet tikrai nemanau esas cia vienintelis protingas ir teisus. O del nuomones, tai kolkas beveik net nebuvo KITOS nuomones, kaip tik leisti unbound ir heavius, nes taigi taip parasyta rulsuose, tai leidzia rulsai, ir taip pasake BAtma ir KO kurie net nezaidzia wh40k. Daugiau nei puse nezaidzianciu 40k cia pasireike uz unbound, o tie kuriuos tai liecia tuoj kentes tas pasekmes.

As, jei pasiziureti atidziau, tikslingai stumiu lauk ir kaip sakai uzgauliuoju tuos prielipas kurie net nezaidzia 40k ir bando iteisinti sita unbound. BE ju geriausiu atveju uz unbounda butu 50/50 wh40k zaideju. Dabar gaunasi 75/25 unboundo naudai. TAi gal prasukam nors karta normalu balsavima ir tegu balsuoja kurie zais tuose turnyruose?
Vaider
Skeptišką/neigiamą požiūrį į Unbound aš suprantu, pats tokio požiūrio laikiausi anksčiau. Bet rėkti, kad tai nesąmonė, kad negalima to naudot, etc - absurdas. Juolab, kad taip ir nebuvo niekuom paremta ta nuomonė, kad Unbound yra kažkas baisiai overpowered.

O kalbos apie "mafijas" išvis juokingos. Įžeidinėji kitus - gauni pastabas, o vėliau ir baną. Ko čia nesuprast?

Niekas šitam thread'e tavęs nei trollino, nei įžeidinėjo. Kažkaip labai susireikšminęs tamsta.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Vaider
wallisas parašė:

Jei tai dar neakivaizdu Kronai, tai emiau bendrauti taipat kaip ir kiti. Neptinka gi, ar ne? Tikrai as cia issisokau ir to neneigiu, bet tikrai nemanau esas cia vienintelis protingas ir teisus. O del nuomones, tai kolkas beveik net nebuvo KITOS nuomones, kaip tik leisti unbound ir heavius, nes taigi taip parasyta rulsuose, tai leidzia rulsai, ir taip pasake BAtma ir KO kurie net nezaidzia wh40k. Daugiau nei puse nezaidzianciu 40k cia pasireike uz unbound, o tie kuriuos tai liecia tuoj kentes tas pasekmes.

As, jei pasiziureti atidziau, tikslingai stumiu lauk ir kaip sakai uzgauliuoju tuos prielipas kurie net nezaidzia 40k ir bando iteisinti sita unbound. BE ju geriausiu atveju uz unbounda butu 50/50 wh40k zaideju. Dabar gaunasi 75/25 unboundo naudai. TAi gal prasukam nors karta normalu balsavima ir tegu balsuoja kurie zais tuose turnyruose?


"Kentės pasekmes"? Kokias dar pasekmes?

Ir apie balsavimą jokį aš nieko nemačiau. Apskritai, koks skirtumas, kiek kas palaiko/nepalaiko Unbound? Esmė yra diskutuoti, ar tai blogai ar ne, ir aš nelabai suprantu, kodėl to negali daryti žmonės, nelošiantys 40k.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
vytzka
Nu, mazu jau galima baigt teisibes paieskas* ir grizti prie diskusiju, koks unboundas teisingas/neteisingas?

[small]*spoilers: teisibes nebus[/small]
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Sir_Vicious
Nuspręsti ar mūsų metoje tinke/netinka unbound reikia tai išbandyti, jeigu jau yra išbandžiusiu tegu parašo čia ir pasidalina įspūdžiais.

Pabrėžiu mūsų metoje, nes pas mus nėra turinčių nei 18 stormravenų ar trijų warhound titanų. Netgi aš turėdamas daugiau negu 10k pts Blood Angelsu and crew armija nesugalvoju ką čia pikto galėčiau pastatyti ant stalo.
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Vaider
Būtent, labai gerai pasakyta. Galima turėt vienokią arba kitokią nuomonę apie Unbound, bet kol tai nėra išbandyta, tuolab mūsų metoje, negali apie tai kažko užtikrintai teigti, ar tuolabiau dėl to putotis.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Gambler
wallisas parašė:

Gobbitai, it's all simple: kazkam pagaliau igriso kesti flooda, arogancija ir situos "kietuolius", kurie save isdidziai vadina "vietiniais trolliais" ir pan. . Ne as pirmas, ne as paskutinis. Neseniai maciau, kaip buvo pasielgta, kad ir su Meh, kai ant jo pristume Batma ir irgi buvo teigiama, kad jis yra taspats Knee jerk, ir buvo akivaizdziai provokuojamas. Taip pat buvo is communicio mano ziniomis pasalintas Imperialas, kuris irgi neva "nepakluso" moderatoriams. Ir kurgi cia ne Mafija?:) ajajai.


[offtopic]"O žinai kodėl jis mūsų nesumušė? Nes mes - chebra!". [/offtopic]

Imperialas gavo kas jam priklauso, dėl savo elgesio. Ir baną jis gavo tik turnyrams. Niekas jam nedraudė postinti čia ar žaisti draugiškas rungtynes. Tai, kad jis pats save išbraukė yra jo reikalas.

wallisas parašė:
Kalbant del unboundo, tai su Batma isvis nera ka kalbeti: kad ir ka sakysi jis visada teisus ir viska zino ir net kai visisikai irodai savo argumentus jis pats save privercia patiketi, kad tu argumentu net nebuvo!


Tavo argumentai buvo du - kad superheaviai ir unbound ankščiau buvo leidžiami tik Apocalypsėje (trečias "faktas" ten išvis neaišku prie ko čia). Superheaviai su savo D weaponais jo baisoki. Ten reikėtų prisukti šiek tiek. Tu laikaisi, imho klaidingos, nuomonės, kad jei tik leisi naudoti unbounto listus, visi supuls būtent su tokiais listais. Nors be Sir Vicious ir Karvedžio su Raštvedžiu aš abejoju ar kažkas turi kažką iš super heaviu ar knight'ų giminės. Jei jau pas tave tokia prasta nuomonė apie lietuvos wargeimingo benduomenę, tai sudėtinga kažką pridurti. Aš kažkodėl tai manau, kad visi likę 40k žaidėjai turi sveiko proto ir nori turėti fun turnyruose, o ne WAAC!

wallisas parašė:
As savo pasakiau ir savo pasiekiau. Sito forumo stiprus netobulumas zlugdo ne tik pati foruma ir wargeimsus.


Forumas, kaip ir betkuri gyva bendruomenė, yra netobula.

wallisas parašė:
prisiminkime laikus, kai buvo rudolfas, kas sukilo wh40k ir fantasy. Ahhh. O pastaruoju metu matomas tik smukimas.


Abejoju ar šitas forumas kažkaip susijęs su tuo aukso amžiumi. Greičiau tai būtent Rudolfo darbo rezultatas, nes jis pats yra didelis fanas.

wallisas parašė:
Neieskodami kompromiso del savo principu, jus naikinate ji ir toliau. Isejus man, netektumete dar 4 zaideju wh40k, kuriuos as atvedziau. Ne todel, kad as juos kontroliuoju. Todel, kad as STENGIUOSI surasti zaideju, stengiuosi palaikyti Wh40k ir tai jau matesi ateitije. Dar nesenai buvau kupinas ideju, del pasauliniu turnyru ir pan. Sito forumo arogancija sutraiske mane ir ismete kaip siuksle, pamyne idejas ir tik dar karta nevykusiai uztrolino. Be manes tie 3 zaidejai iseis nes as juos skatinau visa si laika zaisti.


Jei jie patys nenori žaisti ir vienintėlis stimulas buvai tamsta, tai nemanau, kad tai didelis nuostolis. Vienas norintis žaisti yra daug geriau nei 4 kuriuos tenka kažkam pastoviai spardyti, kad jie žaistų.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Marukas
Atsiverciu nauja orku kodeksa... ten parasyta, kad galiu imti stompa jei tai ledzia kodeksas, tai yra 100 procentu legalu.

Reikia isbandyti unbaund ir tada bus matyti, is anksto panikos kelti tikrai nereikia. Vilnieciai, kasnors susibegat ir suzaidziat 2000 vs 2000pts unbaund, o tada mums papasakosit
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Saulius
Nors ir nežaidžiu WH40k, bet seku šią sistemą ir turiu savo nuomonę, ginče gimsta tiesa, bet būtų gerai, kad jis būtų be piktumų.
Čia kažkas gerai pasakė, kad yra mūsų META ir yra Europa, US, England ir t.t.
Aš senokai nežiūriu rimtai į mūsų Metos nuomones ir norus kažką tobulinti, labiau orentuojuosi į užsienio madas, nes ten žmonės realiai bando, daug žaidžia ir diskutuoja.
Geriausia pamoka buvo WHFB, kai mes išvažiavome į Lenkiją pilni optimizmo, ir kaip gerai mums parodė, kad mūsų Meta ir rosteriai pritaikyti jai visiškai nežaidžia plačiuose vandenyse ir mes su savo mintimis grįžome atgal ir teko viską permąstyti. Viskas pasisuko kitu kampu, net stiliai ir priemonės spręsti problemas kitokie buvo.
Manau palaukiame dar pusmetį ir kitų metų pradžioje bus pakankamai pratestuota turnyruose unbound ir D-weaponai, kad didžioji masė galėtų nubrėžti aiškias gaires iš patirties.
Dabar aš nieko nedrausčiau, o žaisčiau ir bandyčiau viską.

Aš pats nemėgstu Unbound, bet ne dėl balanso. Aš labai mėgstu unikalumus kiekviename žaidime ir norėčiau turėti ryškius skirtumus tarp rasių ir jų taisyklių, vien dėl įvairovės ir išskirtinumų man patinka rasės be priemaišų.

Laukiu kada WHFB turnyruose leis naudoti Special charus, tai bus vienas iš gero balanso pavyzdžių ir tai jau garsiai diskutuojama.
Redagavo Saulius 2014-07-17 13:05
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Ratliker

Dar viena iprasta trollinimo, floodo ir holywar-u diena wargames forume.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Vaider
Tai kad nieko įprasto tame nematau, kaip tik gan retai čia tokių pasitaiko išsišokimų.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts