Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Highlander miniturnyras: diskusija
WhiteDragon
Skaitant butina pasileisti per jutuba ar kita biesa, Queen - Princes Of The Universe.

Noriu nuomoniu apie toki miniturniriuka.

Highlander

Miniatiuros: Armijos susideda iš warcasterio, beasto, min unito, solo arba unit ua.
Edit: Galima naudoti tik non-character warjackus ir beastus.
No Karchev.
Tiktai 1 wound unitai.
No character unit.

Mokestis: 10lt jei susirinks bent 8 zmones, jei maziau tai Free.

Prizai: Nuo surinktos sumos Pirmai vietai 60% antrai 40% Lt kaip nuolaida furoruose. Pvz. surinkta 50Lt pirmos vietos laimetojas gauna 30lt nuolaida furoruose, antra vieta 20lt nuolaida furoruose.
Jei pinigai nerinkti tai zinojimas kad tu the one.

Turnyro sistema: Swiss nuo zaideju skaiciaus priklausys kiek roundu bus zaidziama iki finalo.

Reikalavimai: Fully painted models, bazes dekoras, aiskiai pazimetas front arcas.

Data: Kazkada po Genesis.

Laukiu nuomononiu ir preliminaraus dalivauciau ar nelabai.

EDIT: Formato ideja ne mano sufechinau ja oficialiuose PP forumuose nes pasirode extra fun.
Redagavo WhiteDragon 2010-06-14 12:20
exonn
Aš už, labai noriu pagaliau sudalyvaut warmachinose. Ir formatas šiuo metu man pats tinkamiausias
magyar
Niu ką, bais nesąžiningas turnyras visokių politkoretiškumų ir subalansuotumų prasme, bet who cares. Pati ta proga išbandyti kokį nors piktą vyruką Garryth'ą.

P.S. Jau įsivaizduoju Imperial choise'ą: "Bring out the Gimp" (Gimp = Karchev he he).


WhiteDragon
magyar parašė:
P.S. Jau įsivaizduoju Imperial choise'ą: "Bring out the Gimp" (Gimp = Karchev he he).


rizikingas choisas butu bet koks spellas ar abilke kas disablina jackus ji atjungtu o pasislepti uz savo jacko visiskai neimanoma. Speju i fronta eis vladas ir drago. jei isvis eis
vytzka
Hmm. Formatas biski keistas bet kodel gi ne (Karchevas su begemotu, hell yes, ir neskolinsiu Sarai as tau Beasto ).

WD: taisykliu diskusija nukelta i kita tema
Redagavo WhiteDragon 2010-03-09 12:03
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Nea, aš manau kad reikia padaryti dar 1 taisyklę - no character jacks.Dabar visi išskyrus Retribution eis su savo brangiausiais char jackais, kažkaip meh man toks dalykas.Jei reikia imti non char jacks, pasidaro šiek tiek įdomiau imho.
magyar
As už Danio taisyklę :D.


WhiteDragon
aptarem mes shian d6 shi klauima ir for more balance ivedam shia taisykle.

And more I galvojau eiti su pNemo ir THeadu. Kadangi THeado nebegalima imti bei jo nera konvertu lentelei. Tai gal kas turi ka paskolinti ar geriau gal THeada galima downgradinti i Stormclada?
vytzka
Hmm, be charu tai be charu. Is tikro idomiau.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Pakeista turniro koncepcija ka manot?
magyar
Man tai šita koncepcija zymiai labiau patinka už initial WhiteDragon'o variantą. Reikia atiduoti kreditus: apie ją išgirdau iš Batmos ir perdaviau WD.


vytzka
Protestuoju pries no character units. Visa kita tebunie.

(Pataisyt i no non-Prime character units, maybe)

No Karchev idomi ideja, gal ir Terminus tada uzbanint del bendros tvarkos.
Redagavo vytzka 2010-06-14 12:49
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Khornette
Irgi protestuoju prie no character unitus!

Kaip Tau, WD, gerai, kad tokių neturi ;D

Tiesiog aš esu nusipirkusi vienintelį unitą Black 13th (jie btw dar ir multi wound), ir man dabar pagal idėją reiktų pirktis kitą?

NO way.

Ir kodėl galima tik non-character warjackai?
Imperial
Exactly,pasiskaitinejau apie Highlander ,jokio pan bullcrap ner.
Ir koks sutapimas kad wisi ribojimai susija su stuff kurio neturi..weird..
Taip kad gal dw nerezisuojam turnyro i sawo nauda ?

Dar beja ko cia truksta kad wietoj unito dar yr opcija paimt light jack/beast ir reik point limit del balanso ,pvz 15p.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
danis2005
Jei nebūčiau atsisakęs šito turnyro, apribojimai man būtų normalūs.Dabar jaučiasi kaip koks 15p turnyras su FOC (force organisation chart).Kažkaip net nebenoriu dalyvauti.
WhiteDragon
Imperial parašė:
Exactly,pasiskaitinejau apie Highlander ,jokio pan bullcrap ner.
Ir koks sutapimas kad wisi ribojimai susija su stuff kurio neturi..weird..
Taip kad gal dw nerezisuojam turnyro i sawo nauda ?

Dar beja ko cia truksta kad wietoj unito dar yr opcija paimt light jack/beast ir reik point limit del balanso ,pvz 15p.


O brangieji chaoso dievai ir vėl jus užgavome, kaip negerai, kaip negerai, ką mums dabar daryti?
Nėra jokios čia režisūros brangusis, man Egis papromotino tokia idėją, kuria jam papromotino Batma. Aš kaip ir sutikau kad reikia ja paleisti i diskusija. Tai va mes ir diskutuojame brangusis, kad būtų gerai visiem ir padarysime turnyrą kad būtų gerai visiem.

Tai gal vietoj verkimo, pasiūlikite savo pataisymo versiją, kurią galėtumėme apsvarstyti.

PS. Dėl manęs tinka ir Jack ir Caster versija.
Redagavo WhiteDragon 2010-06-20 15:38
vytzka
Eikit, zmones, nu nereikia nusisneket kad savo naudai kazkas kazka daro ir pan. Nebukit mazi vaikai, o tai niekas nieko nebeorganizuos ir galesit sedet issizioje.

Vika, as tau galiu paskolint Long Gunnerius (arba galbut Gun Mages).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Huh, aistros vėl kaista, ar ne?
Šito turnyro idėja yra FUN. Jeigu kažkam kažkas ne FUN, taip ir parašykite "man ne FUN tas ir anas sprendimas", bet susilaikykite nuo offensive replikų. Iš anksto dėkui. Jau minėjau, jeigu norisi trupučiuką išsilieti ar kažką truputį pažeminti, tai tam reikalui naudokitės PM.

Tam kad viskas būtų FUN (ar GREEN :D), rašykite čia savo konstruktyvius pastebėjimus. Nufin's set in stone.

Suprantu, kad žmonėms norisi naudoti visas figūrėles kurias jie turi, todėl reikia dar ieškoti sprendimų. PVZ.: gal ir galima leisti Karchevus ar Terminusus, bet tada tarkim žaidėjas turėtų atisakyti kokio kito sloto.


P.S. Juk temos pavadinime ne veltui įrašytas žodis "diskusija", ar Jūs jo nepastebėjote?
Redagavo magyar 2010-06-20 15:48


Imperial
Na gal kiek pasikarshiawau ,po itemptos tebunie nakties, tiesiog nemaniau kad gali but toks sutapimas..



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Khornette
vytzka, danke, pažiūrėsim kaip išsirutuliuos visa diskusija, gal ir pasiskolinsiu
Ir liko neaiškus mano klausimas- aš labai norėčiau naudoti savo character jacką, nes labiau fun, kai casteris pasiima ne kokį bet kokį, o savo nuosavą jacką.
Taigi?