Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Highlander miniturnyras: diskusija
magyar
Taigi, pasiūlymas konstruktyvus, bet juk visi žinom kokie galingi character jackai yra ir ne visi juos turi (smegiu pirstu i save :D). Vadinasi, čia tik pusė pasiūlymo. Gal reiktų kartu ir kažkokio restriction'o? Kažką paaukoti vardan to? Pvz, kad ir solo slotą?


danis2005
Ir taip pat kalbant fun atžvilgiu, jei sugalvojai imti kokį paprastesnį jacka, o kitoj stalo pusėj matai bondinta Beast'ą arba atbegantį Deathjacka, tai nemanau, kad labai fun gali būti kai tave sutrypia vieni galingiausių factionų jackų.
Imperial
Nu solo abstrakti werte tarkim 2-3p , char Jackai kurie yr underpriced ant kazkur tiek yr man atrodo tik 2 ( DJ n Avatar ). Tai manau nlb ideja.

Dar kart sakau reik point limit,del danio pasakytos priezasties.
Redagavo Imperial 2010-06-20 16:44



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Ta prasme, per maža kaina už galimybę paimti character jacką vietoj paprasto? Galbūt, tačiau atsisakyti unito, jau būtų kiek daugoka. Yra dar idėjų?


Imperial
Atwirkshciai xD perdidele kaina



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Heh, oh well. Sprendimas paprastas - imi paprasta jacka ir issaugai solo slot'ą :D.

P.S. Tai matyt turėjai galvoje, kad solo ne underpriced, o overpriced?
Redagavo magyar 2010-06-20 17:10


Batma
Dunno, man tai kaip ir didelio skirtumo nera jei kazkas ims character jacka. Tikiu kad character jackas neprilygs paprastam jackui, taciau jei ivesti pointu limita gal viskas apsinormalizuos.

Tarkim taip: vienas casteris, vienas beast/jack, vienas unitas, vienas solo. Armijos tasku kiekis negali buti maziau nei 14 ir ne daugiau nei 15. Visi slotai turi buti uzimti. (Neisivaizduoju del Tieru)
Imperial
Kazkaip pasimetes tu egi xD wiskas mano poste aishkiai man atrodo parashyta . Nu kad nebutu nesusipratimu,aishkiau pasakysiu ,solo slot trade i char jack man nlb.

Max 15p armijos ,bet min nereik,tier irgi nereik. Ir wienas unitas OR light jack/beast.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Supratau. Tiesa, sakant nebuvo labai aiškiai suformuluota. Dabar aišku.

Jo, point limitas yra svarstytinas sprendimas.

P.S. Aš visada pasimetęs, jeigu ką :D.
Redagavo magyar 2010-06-20 18:08


vytzka
Su point limitu yra kita problema, t.y. kad ne visi factionai turi tokius brangius unitus ir/arba jackus kad actually galima butu uzpildyt 15 tasku su unit/jack/solo. Nebent Wrong Eye legalus solo

O del character jacku tai Danis gerai pastebejo.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Jap pas mercus yra tokia problema, deja pas Trolius yra atvirkstyne problema. Sunku isisprausti i 15PC su Hjack unit/Ljack solo. ty mano atveju nera jokios kombinacijos.
Batma
Kaip as suprantu, highlander esme yra visko po viena, taciau jei imti light jackus/beastus jau gaunasi kaip ir 2 jackai/2 beastai. 15 pts limitas skirtas tam kad neprisiimtum visko kas geriausia. Minimum limitas skirtas kad armijoje butu visu unitu (nematau dideles problemos pasiimti pigiausio unito min kaip cannon fodder, jei jau taip nenorit zaisti su unitais)

Nelabai man patinka mintis keisti unita i light jacka. Nes iskart atsiranda ir taip for fun skirtame formate dar didesnis disbalansas, nes dazniausiai casteriai gerai derantys su jackais, neturi ka pasiulyti savo armijos unitams ir atvirksciai.
Imperial
Wistiek nesuprantu kam reikalyngas min p kiekis, koks skyrtumas jei ateisiu tik su casteriu?

Ir jo 15p sunku uzpyldyt,siulau daryt 10p

Ir wos nepamirshau swarbiausias thing,siulau kad tik in faction stuff i armija ieitu ,jokiu eirysiu,gormanu ir kito crap (mercam aisq negalioja kinda)
Redagavo Imperial 2010-06-20 21:07



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
WhiteDragon
10 Pointu?
Man telpa tik Heavy beastas ir solo jei toki tureciau.
Batma
Minimalus pointu kiekis naudojamas visuose turnyruose skirtas armiju balansavimui. Ir sorry, man visai nebus idomu jei tavo armija sudarys vien jackai ir jokio infantry, prasom duoti mesos ant kurio galetu veikti oponentu "on model destroyed" abilkos (soulai, snacking, papildomas fury ir kitoks crap). Arba tada baik issidirbineti ir balsuok uz pradini varianta 1caster+1jack
WhiteDragon
Batma parašė:
Minimalus pointu kiekis naudojamas visuose turnyruose skirtas armiju balansavimui. Ir sorry, man visai nebus idomu jei tavo armija sudarys vien jackai ir jokio infantry, prasom duoti mesos ant kurio galetu veikti oponentu "on model destroyed" abilkos (soulai, snacking, papildomas fury ir kitoks crap). Arba tada baik issidirbineti ir balsuok uz pradini varianta 1caster+1jack


Is it me?

As siulau Caster + Jack + Unit + Solo su galimybe atsisakyti vieno sloto.
galima imti UA arba WA vieroje Solo sloto.
Unitai betkokie, solo irgi betkokie, no character Jacks.
Unitai arba min arba max cia kaip itelpi i pointus.

EDIT: 15 pointu
Redagavo WhiteDragon 2010-06-21 06:23
Batma
Ni, cia buvo Imperialui skirta
vytzka
Ok, as sutinku 15 pointu ir character units bet no character jacks.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
Kad nebutu dar nesusipratimu tai pasitikslinsiu , i shi turnyra iseina ir jack pointai kuriuos atsinesha casteris right? Jei so ,tai ash pvz net su char jackais negaliu surinkt 15p , o man kazkas dar aishkina kad reik min point limit, tai tipo auto fail negali dalywaut ane?



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Batma
Keista, Sorsha + Beast + doomreavers + manhunter = 14 pts atrodo..
Ir man atrodo visus modelius turi, taip kad gana verkslenti.