Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Highlander miniturnyras: diskusija
magyar
Jou, Imperial. Dėl faction only models tai čia geras pasiūlymas, manau kad reikia įtraukti.

Dej, reikia pasakyti jog Imperial doomreaveriu vis dar neturi, bet nemanau kad butu didele problema pasiskolinti is vytzkos.

Man pačiam netgi pasiemus Kaelyssa nėra bėdos pilni užpildyti listą - 15 + 7. Tiesa, to nepavyktų padaryti jeigu leidžiamas tik minimalus būrys.
Redagavo magyar 2010-06-21 07:37


Batma
Dabar susimaisiau, ar mes apie ta pati minimuma kalbam? As galvojau Imperial priestarauja mano pasiulytai minciai kad armija nebutu maziau nei 14 pts?
vytzka
As jau visai susipainiojau, visi nori skirtingu dalyku.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Tai apibendrinkim pagrindines problemines sritis:

1) Ar leisti dalyvauti character unitams ir character solo?
Atrodo, kad dauguma už ir reikėtų leisti.

2) Ar reikalingas minimumas 14 taškų ir maksimumas 15 taškų?
Aš asmeniškai manau, kad ne, nes čia pagrindinis įdomumas visko turėti po vieną - 1 warcaster, 1 warjack, 1 unit, 1 solo ar 1 unit attachment.
Tiesa, maksimumas gal ir reikalingas, nes pvz jeigu as sugalvočiau pasiimti Kaelyssa, Phoenixa, sentinels unita ir koki Skeryth Issyen tai kazin ar visi liktu patenkinti. Ir tai as be problemu isipaisau i 15 taškų ir vos ne vos isipaisau i minimumą.
Manau, kad 15 taškų maksimumas yra per didelis, o 14 minimumas - irgi. Šitą reikalavimą arba reikia mažinti arba jis lieka kažkoks beprasmis.
Minimalių unit'ų atveju siūlau nenaudoti taškinių apribojimų.

3) Tik minimalūs ar galimi ir maksimalūs unitai?
Jeigu leidžiam maksimalius unitus, tada atsiranda prasmė turėti ir maksimalų taškų limitą.
Tokiu atveju sakyčiau turėtų būti 13-15 pt.

4) Leisti ar neleisti dalyvauti character jackams?
Kadangi nėra sprendimo kaip kompensuoti šitą, kaip buvo išsireikšta "underpriced" dalyką, siūlau iš viso neleisti jų naudoti. Fun turi būti ne tik tam žaidėjui kuris field'ina character jack, bet visų svarbiausia jo oponentui. Manau, kad daugumoje senųjų WM armijų pasirinkimas tarp paprastų warjack'ų yra ir taip prašmatnus.

5) Ar leisti pakeisti infantry unita light jack'u.
Dėl šito tvirtos nuomonės dar neturiu, bet linkstu į tai, kad neleisti. Tos armijos kurios pakeis įgaus didelį pranašumą vien dėl focuso panaudojimo.

6) Na ir pabaigai - no mechanized warcasters. That's for sure.
Redagavo magyar 2010-06-21 09:11


WhiteDragon
As kaip organizatoriu siulau toki finalini beveik varianta. Sakykit visi nuomones jei bus masė nepatenkintu keisim.

15PC turnyras
4 slotai iš kurių butina užpildyti 3.
Caster + Heavy/Light Jack + Unit (max or min) + Solo (merc included)
min pointu armijos nera, tik max 15.
Redagavo WhiteDragon 2010-06-21 10:44
vytzka
Attachmentai?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Apibendrinimas vėl...
15PC turnyras
4 slotai iš kurių butina užpildyti 3.
Caster + Heavy/Light Jack + Unit (max or min) + Solo (merc included) or UA or WA
min pointu armijos nera, tik max 15.
UA ir WA galimi vietoje solo sloto, Character jackam NO, Character unitam YES. Mechaniniam kasteriam NO
Redagavo WhiteDragon 2010-06-21 10:55
danis2005
Jei kažkam šita sistema netiks, tai bus fail.Aš už.
Imperial
15PC turnyras
4 slotai iš kurių butina užpildyti 3.
Caster + Heavy + Unit (min) / Light Jack + Solo or UA or WA
min pointu armijos nera, tik max 15.
NO Merc stuff, Character jackam YES, Character unitam YES. (KARCHEV!) Mechaniniam kasteriam YES

Jei gausis kad no char jacks ,tai tuomet max 10p


P.S. I batmos post , Sorscha duoda 6p tai suma gauans 13p
Ir lyg buwo mineta nudazytas stuff ir pan,tai ir noris sawo darbo stuff atsinesht ,o ne pvz wytzkos.
Redagavo Imperial 2010-06-21 11:14



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Kiek pamenu apie nudažytą stuff nieko nebuvo minėta, nudažytas stuff buvo required for "Mangled Metal".


WhiteDragon
Buvo mynetas kai buvo konceptas caster + jack
Dabar jau tikrai nereikes dazyto stuffo
Imperial
Nu krc ,gi dar daug laiko,paint!



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
As uz WD versija. Imperial, kad pas tave labai jau vienpusiski pasiulymai visi
Redagavo vytzka 2010-06-21 11:42
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
As irgi uz WD versija.

(Sorry Imperial, bet as pries Karcheva su dviem jackais... where's the fun in that?)

Edit: arba jei jau nori karchevo, tai tegu jis skaitosi kaip heavy jackas ir daugiau jacku tu pasiimti nebegali
Redagavo Batma 2010-06-21 11:44
vytzka
Batma parašė:
Edit: arba jei jau nori karchevo, tai tegu jis skaitosi kaip heavy jackas ir daugiau jacku tu pasiimti nebegali

Sitas geras
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Aš irgi už šitą paskutinį WD pasiūlymą, bet siūlyčiau palikti galimybę paaukoti solo vardan galimybės naudoti mechanizuotą warcaster'į arba character jack'ą. Pasirinktinai. Solo, manau, tikrai ne per maža kaina už tokį dalyką.


WhiteDragon
Nu kad be character jacku tai tikrai joks solo nenusveria Char jacko ant tiek mazai pointu geimo. Juk cia esme uzkalt kasteri o su char jacku tai yra daug lengviau padaryt nei su solo ir paprastu jacku.
Imperial
vytzka parašė:
Imperial, kad pas tave labai jau vienpusiski pasiulymai visi

Nu tai logishka ash wienintelis loshiu Karchev


Bet nu ir idomus jus ,kai imdawau Karchev ant formatu kur jis yr tikrai piktas ,tai parinot kad wiskas su juo gerai ir pan, o dabar ant formato kur jis yr meh tai wisi stumia xD awesome

O del char jacku tai pagrindine problema kad ne wisi juos turi ,todel ir pasisako priesh . Aishku kuo mazesnis pointu kiekis tuo lbiau jie susibalansuoja (arba imi DJ arba daug stuff, pvz)

Beja dar del char jack whine'o ,mano asmenishkai daugmaz kas antras mushis yr priesh DJ (kuris yr most OP jack in the game ,kuri zmogai wertina underpriced ant 2p) , nu ir ka,ash znau ir irgi sakau kad jis OP ,bet nepabegsi gi (nubalsuosi kad 1 turnyra jo nebutu and?) ,geriau ishmok susidorot.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
danis2005
Imperial parašė:
Bet nu ir idomus jus ,kai imdawau Karchev ant formatu kur jis yr tikrai piktas ,tai parinot kad wiskas su juo gerai ir pan, o dabar ant formato kur jis yr meh tai wisi stumia xD awesome.

Nes ant paprasto formato, aš galiu turėti tarpit unitu, kurie apsaugotu mane, tuo pačiu metu bandyti kitu geru gabalu armijos nudėt Karrčvą (žinoma dar kitais modeliais pasirūpinęs jo jackais kurie trugdo prieiti).Šitam formate, aš turiu visko minimaliai, o jei dar kokį Beast'ą leistų, tai to mano 1 unito nebeliktų po pirmo Thresherio ir galėčiau mastyt, kaip čia Karčeva užmušt su savo casteriu ir soliaku (jackas tikriausiai kokius Great Bears arba Doom Reaverius pasigavo).
magyar
Gerai pasakyta, Dani.
O šiaip siūlau visiems truputį atsipalaiduoti, čia Jums ne oficialus turnyras. Beje, Furor Games taip pat pridės kažkokią dalį prie prizinio fondo.