Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Highlander miniturnyras: diskusija
vytzka
O taip Sarai, as kaip tik pagalvojau kad tu noresi imt Karcheva nes jis toks levas sitam formate ir nezinau kur sita perskaitei (arba kodel psichuoji del jo normalaus dydzio zaidimuose bet cia atskira tema).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
danis2005 parašė:
Imperial parašė:
Bet nu ir idomus jus ,kai imdawau Karchev ant formatu kur jis yr tikrai piktas ,tai parinot kad wiskas su juo gerai ir pan, o dabar ant formato kur jis yr meh tai wisi stumia xD awesome.

Nes ant paprasto formato, aš galiu turėti tarpit unitu, kurie apsaugotu mane, tuo pačiu metu bandyti kitu geru gabalu armijos nudėt Karrčvą (žinoma dar kitais modeliais pasirūpinęs jo jackais kurie trugdo prieiti).Šitam formate, aš turiu visko minimaliai, o jei dar kokį Beast'ą leistų, tai to mano 1 unito nebeliktų po pirmo Thresherio ir galėčiau mastyt, kaip čia Karčeva užmušt su savo casteriu ir soliaku (jackas tikriausiai kokius Great Bears arba Doom Reaverius pasigavo).


Neparink, net zmogai kurie nezino kas tas per wargame, tokiu nsmn nedaro, jei moki zaist max 2 ishneshiu tawo Bane Knights/Sentinels .

Taip Karchev shitam formate lewas compared to standart 15p ,25p . Kad butu competetive reik 2-3 jacku.
Redagavo Imperial 2010-06-21 15:55



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Khornette
Taip išeina, kad man norint nenorint reikės skolintis iš vytzkos stuffą, nes aš maximum galiu pasidaryt 10pointų, net jeigu ir turiu visus reikiamus dalykus. Kodėl? Nes aš būsiu su 10pt, kai kažkas kitas ateis laimingas susidėjęs 15pt ir be jokio funo duos man į galvą
danis2005
Ok, gal aš čia toks vienas būsiu, bet ar man tinka ar ne, aš klausau TO.Jei man jo eventas netinka - aš jame nedalyvauju.Nėra juk Wm/Hordes turnyrų deficito ar kažko pan, kad kiekvieną daryt perfect for everybody.Jei vienas netinka, tai manau kitas tiks.
vytzka
What he said.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
His opinion that I don't agree with



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Tai tu Sarai manai kad kiekvienas turnyras turi but organizuojamas liberum veto principu ir jeigu visiems meta nariams netinka tai nieko ir nevyksta?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
Ar ash taip sakau? You make it sound like tartum wisiem grasinsiu kad uzmushiu ar nedalywausiu ar pan jei bus ne pagal mano pasiulymus?

Tiesiog ir ash esu WH bendruomenes dalis ir turiu ir galiu reiksht sawo nuomone su dalykais kurie susija su manim,ta ir darau.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Imperial parašė:
Tiesiog ir ash esu WH bendruomenes dalis ir turiu ir galiu reiksht sawo nuomone su dalykais kurie susija su manim,ta ir darau.


TRUE... Ir tikrai dėkui už nuomonę ir Šarui ir Viktorijai ir visiems. Dėl galutinio formato jau apsispręsta ir WD artimiausiu laiku paskelbs taisykles. Taip kad nėra reikalo daugiau kaitinti atmosferos. Visi cool out ir nenusiminkite, kad į kažkieno pageidavimus nebus atsižvelgta. Pačiu tyriausiu lietuviškumu dvelkianti patarlė teigia, jog visiems geras nebūsi :D. Kaip gi dabar mes - aštriadančiai lietuviai - ja nepasivadovausime.

O jei rimtai, iš tikrųjų, dėkui visiems už išsakytas mintys.

Rakinam šitą temą.
Redagavo magyar 2010-06-22 12:20