Thread view
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
dazai
Darius
man iskilo klausimas ar galima butu dazyti figureles su akriliniais dazais kuriuos galima nusipirkti dailininku prekese?visokie dazai modeliams dazyti brangus y Vilniu daznai nevazineju o kai pinigu tiek daug neturi tai isviso prasti popieriai.
374
bandžiau, naudoju iš esmės tereinui, nes nepatiko juos naudoti miniatiūroms. Šiaip iš esmės gali naudoti, tik lako daugiau reikės.
البوراك المجد
Darius
o koky laka reikia naudoti pavadinima pasakykit?ir ar graziai atrodo miniatiuros kai dazai jas?
Ainis
Manau dazant su akriliniais dazais gerokai prarandi teksturos.O laka gali nusipirkti kokioje nors dailininku parduotuveje.Tik ziurek, kad matinis butu.
WAAAGH!!!
Darius
na man sake kad dazus reikia vos vos praskiesti su vandeniu isdziuve dazai nebijo vandens ir yra sunku nuplauti.
374
Darius parašė:
na man sake kad dazus reikia vos vos praskiesti su vandeniu isdziuve dazai nebijo vandens ir yra sunku nuplauti.


taip jie gerai laikosi ant drobės, ant miniatiūros tik pačiupinėsi ir nusilups,
Apskritai akrilas neatsparus trinčiai. dailininkams skirti akrilo dažai kiek per tiršti ir jų pigmentacija kiek mažoka, turiu įtarimą kad ir akrilo kiekis kur kas mažesnis nei miniatiūroms skirtų. Jei tai vaikiškas akrilas, tai siūlau net neprasidėti, jeigu aukščiausios klasės profesionalūs dažai, gali bandyti. tik jie gana brangūs.

aš skiedžiu labai gausiai net rackhamo ir GW dažus
البوراك المجد
Darius
tada tau ju daugiau buna?bet ar taip pat gerai dazyt gaunasi?
Darius
gal yra koks nors receptas kaip pasigaminti modeliams tinkamu dazu?
Ainis
Juokink toliau
WAAAGH!!!
Darius
nu blyn as is kauno cia nera WH dazu ir nesiruosiu uz dazu bonkute moketi 8 Lt plius tie dazai isdziusta tik per 2 valandas.KA MAN DARYT!
Saulius
Dariau, tu nusisneki. 7lt uz buteliuka dazu nera daug, daugiau kainuoja miniaturos. Paskaiciuok dar sugaista laika. Jau jei taip blogai, sakyk man, parvesiu ar paskolinsiu. Tikrai neproblema pasidalinti. As i dazus ir teptukus su dildem investavau apie 180Lt, ir jau nudaziau apie 4000pt armijas. O tiek tasku armijos kainuoja apie 2000Lt, ir dar turiu tu dazu kokiems 4000pt. Tik juodos reikes pora buteliuku. Cia tikrai minimali investicija i tavo hobi.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Darius
na gerai.o kur tu perki dazus poligone ar zaislu planetoje?
374
Darius parašė:
na gerai.o kur tu perki dazus poligone ar zaislu planetoje?


turiu įtarimą, kad tu šneki apie alkidinius wait spiritu skiedžiamus dažus plastikiniams modeliams, jie miniatiūroms iš esmės netinka. jei labai taupiai tikrai turėtų pakakti juodos, baltos ir dar kokių 5-7 indelių specialių dažų, ir jų pakaks ilgam. Jeigu nelaikysi atidarytų indelių ir nedažysi kabindamas tiesiai iš jų. paprašyk ko nors kas važiuoja į vilnių nupirks tau kelis buteliukus. Aš net nežinau ar tau reikia sakyti, kad reikia turėti kokią nors paletę, kurioje lašą iš indelio pakabintų dažų skiedi vandeniu ir tik tada dažai. O aš skiedžiu ne tam, kad dažų daugiau gautųsi, o tam kad dengtų gražiau, aš asmeniškai skiedžiu labai stipriai ir dengiu detalę 3-20sluoksnių, bet čia nebūtina visiems taip daryti, tiesiog dažai indeliuose būna per skysti, grynus neskiestus aš naudoju tik drybrushui.
البوراك المجد
Darius
na o kokias mazdaug tas 5-7 spalvas man pirkt reiketu?
Ainis
Darius parašė:
nu blyn as is kauno !


:D.Linksma man taves klausyt.Susiorganizuok kokia diena karine ekspedicija i Vilniu ir uzsipirk tu tų dažų pradziai.Netikiu jog nesusiveiksi (legaliais budais) kokiu 70 liotų.
WAAAGH!!!
Darius
tikriausiai taip per atostogas ir padarysiu.as jau planau ilgokai jog per atostogas varyt y Vilniu tai va daba kita savaite po visu svenciu ir atlekt tureciau jai problemu nebus.tik man pasakykit kokias spalvas pagrinde nusipirkti.
Edited Darius 2007-12-23 18:05
Grahg the Elfmuncher
Darius parašė:
na o kokias mazdaug tas 5-7 spalvas man pirkt reiketu?


Čia jau labai priklauso kokią armiją renki.
Darius
kolkas dar nieko nerenku mazdaug pasakykit kokias spalvas pirkt man yvairiom figurelem dazyt
374
Tada imk paprastai: (mano subjektyvi nuomone, rekomendacija pradziai)
1.juoda
2.balta
3.metalikas chainmail
4.geltona
5.mėlyna
6.raudona
7.ruda (gal koks snakerbite letheris)
papilddomai:
žalia, gali pasidaryti iš mėlynos ir geltonos, bet užknisa
ir kokį fleshwasha.

su tokiu rinkiniu menų neišspausi, bet galima pasidažyti visai dailiai, bet kokią armiją.
Edited 374 2007-12-23 19:31
البوراك المجد
Darius
na gerai paziuresiu gal daugiau nusipirksiu.