Thread view
WarGames » Appendix » Offtopic
Girls and WH!How's that Possible?!
danis2005
Tai va, paprashe manes viena zhaideja sukurti tema, tipo apie tai padiskutuoti, ka jus manote.Mano nuomone tokia:Kad tik daugiau tokiu merginu atsirastu kurios WH loshia XDD
Edited danis2005 2008-05-25 15:29
Khornette
Tai tipo Tu vėl padarysi savo,ir visų kitų topinę išvadą,kad man reik klonuotis,ane?.. xD
Edited Khornette 2008-03-12 21:14
danis2005
Mmmm...maby
Necrontyr
Jo, čia kažkas neįtikėtino :). Khornette, tapsi visų žaidžiančių WH40k vaikinų svajonė :D. Bet iš tikrųjų tai tikrai labai smagu turėt merginų savo tarpe. Welcome aboard, taip sakant.
Khornette
Necrontyr parašė:
Khornette, tapsi visų žaidžiančių WH40k vaikinų svajonė :D..


Taip drąsiai ateitį pranašauji? ;] Dar pažiūrėsim kaip ten bus..
Edited Khornette 2008-03-12 21:13
Necrontyr
Tik šmaikštauju :). Nežianau kaip ten bus, kaip ir sakai, pamatysim :).
vytzka
Jo, sveika prisijungusi
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Buda
Cia turbut panasiai kaip moteris vairavimo instruktore
Nezinau, man tai nuostabos tas nekelia B):D
374
Dar vienas OT. Confrontation šutvė irgi turi merginą savo gretose, ji orkų gaujos mama
البوراك المجد
Khornette
Keisčiausia ne tai,kad Confrontation lošia pana,o tai,kad ji orkų gaujos mama xD
WhiteDragon
Kas cia keisto kazkam gal keista kad pati cronus pasirinkai o ne pvz raganu medziotojas wienuoles:)
Khornette
Necroniukai gražesni
vytzka
Na kam dabar tokie stereotipai kad jeigu mergina tai butinai uz Sisters of Battle turi zaist
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Nieko nuostabaus cia nera, pavarvinsit seile ir nustosit.
Gerai panarsius prisiminimus ir nuotraukas gal kokia 4% moteru WH zaideju pasaulyje butu is viso WH zaideju rato.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
WhiteDragon
vytzka parašė:
Na kam dabar tokie stereotipai kad jeigu mergina tai butinai uz Sisters of Battle turi zaist


Cia ne stereotipas paprasciausiai ji labai nustebo kad kita mergina zaidzia uz orkus o as padawiau pwz i kuri ji pati atsake kad zaidzia uz tai kas jai arciau sirdies. OT as pwz wh40k nezaidziu nes kainos ir kokybe smarkiai prasilenkia o pinigu yra kur kist nors fluffa diewinu. nu kai atsiras lisnu pajamu sesutes tikrai priglausiu
Svetimas Vaikas
Nu ka galiu pasakyt SVEIKINU PRISIJUNGUS!^_^
We are ready for war!
Darius
Lietuvoje mergina zaidzianti WH FB/40k yra neyprastas dalykas o uzsienyje tai beveik yprastas dalykas.Na kad ir kaip ten butu manau reik Lietuvoje y sy hoby ytraukti daugiau zmoniu ir vaikinu,ir merginu.
Saulius
Lytis nesvarbu, svarbu entuziazmas.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Svetimas Vaikas
Lietuvoje zaisti stalo zaidimus yra neiprastas dalykas.^_^
We are ready for war!
Darius
nu nera toks neyprastas monopoly beveik kas antras turi.