Thread view
WarGames » Appendix » Offtopic
Girls and WH!How's that Possible?!
Buda
Darius parašė:
nu nera toks neyprastas monopoly beveik kas antras turi.


popsistai B):D
danis2005
Darius parašė:
nu nera toks neyprastas monopoly beveik kas antras turi.

Ash monopolio jau normaliu zhaidimu nelaikau
Khornette
Svarbiausia kaip monopolis čia į temą xD
Darius
tai kad zmogus vienas sako jog stalo zaidimai lietuvoj neypprasta tai as paneigiu ir sakau kad va ta popsistiny gamea kas antras turi(as neturiu bet ir nesigailiu)
vytzka
Wargames neiprasta, cia tai tikrai.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Aš net mokykloj bijau užsimint ką aš laisvalaikiu veikiu nes jaučiu, kad busiu išjuoktas , o jei dar užsiminčiau jog turiu draugę kuri žaidžia wargame'ą tai manau dar ir melagiu pavadintų
374
danis2005 parašė:
Aš net mokykloj bijau užsimint ką aš laisvalaikiu veikiu nes jaučiu, kad busiu išjuoktas , o jei dar užsiminčiau jog turiu draugę kuri žaidžia wargame'ą tai manau dar ir melagiu pavadintų


Mažiau galvok ką apie tave pagalvos kiti, gyventi bus lengviau. Na va pasakiau kaip pensininkas :).
البوراك المجد
WhiteDragon
Pensininkas in wargames OMG how can it be!!1!!:D
Buda
Reik atskira tema tokiam stebuklui kurti B) kas uz rankas i virsu
Darius
o mano visi pazystami zino jog as kolekcionuoju action figureus zaidziu dnd(kartais) ir esu itin nesubrendes ir vaikiskas.
WhiteDragon
Darius parašė:
o mano visi pazystami zino jog as kolekcionuoju action figureus zaidziu dnd(kartais) ir esu itin nesubrendes ir vaikiskas.


Ir tau tera 15 metu o dabar pritaikik savo posta man ir pridek dar 7 metus prie savu:D
Darius
ne nu ta prasme kad as kartais puolu gincytis su savo 3 mete pussesere.
Saulius
Maziau parinkites del sio uzsiemimo, jis nera vaikiskas, o kas nesupranta, tegu po velniu eina. As demesio nekreipiu, jei kas nesupranta to, kuom as uzsiimu, o dazniausiai nesupranta moterys, gi sako suvaikejau, reikia eiti zvejoti, i barus, sportuoti ir pan.


O tu manai kad as parinuosi ne velnio B)
Edited WhiteDragon 2008-03-15 07:33
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Khornette
Aš su kate dažnai susiginčiju xD
Buda
O as visad su kuom nors susiginciju B) ir visada viskas baigiasi kaip avatare :D:D
Darius
wargameuose nera nieko vaikisko jei butu skirtas vaikam nemanau kad butu toks brangus ir figureles tikrai atrodytu vaikiskiau o kadangi sy zaidima daugiausia zaidzia vyresni turintys ir net vaikus zmones.
danis2005
Reiktu pervadint tema i "Ar Wargames vaikishka?", nes jau i ta puse shita tema krypsta, o turejom kalbeti apie 2 gerus dalykus: wargames and girls
Darius
na si tema offtopikuose tai manau pamurmet apie viska galim.
374
WhiteDragon parašė:
Pensininkas in wargames OMG how can it be!!1!!:D


aš pamokslauju jaunimui, o tai jau pensininko bruožas :D. tiesiog norėjau pasakyti, kad nėra ko gėdytis, kad tau patinka kažkas daugiau negu kašis, bobos ir tačkos.
البوراك المجد
WhiteDragon
as pagavau ka tu norejai pasakyti tik kadangi oftopas tai tesiu pradeta darba:D