Thread view
WarGames » Appendix » Offtopic
Girls and WH!How's that Possible?!
Murgatangutz
Ir stai si tema pakeite krypti i kazka panasaus i koks tu esi vyras ir visi vyrai kiaules


Jo tu teisus truputi offtopic prasidėjo Lol im worshiping Gork and when im was writing post abaut god is a girl cuz of 'er beautify i was slamed by Gork and he said.-Shet yer yap ye go 'n slaughter stuff uz i do.
Edited Murgatangutz 2008-06-04 20:04

ikipaskutinio
Netiketai man dzvanktelejo mintis. Paziurekit i mus vyrus mes is jos topica pavogem ir nepabijojom jos aistros karui ir metaliniu numireliu bandos (siaip kiauliskai pasiekgem, bet mes juk vyrai, mums tai kasdienybe(no ofence dudes))
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
Imperial
Murgatangutz parašė:

Lol im worshiping Gork and when im was writing post abaut god is a girl cuz of 'er beautify i was slamed by Gork and he said.-Shet yer yap ye go 'n slaughter stuff uz i do.


Awesome xDDDDD cia geras buwo..Gork is a girl xDDD



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Murgatangutz
Gork is a girl


Kur tu matai taip parašyta?Rašydamas god is a girl buwau romantikas(2 kartą gyvenimę) O Gorko vizija gražino manę į normalią buseną Tai kad nepagaunu kur lenki BTW orkai vienalyčiai xD

Darius
Murgatangutz parašė:
BTW orkai vienalyčiai xD

tai gerai!issigast galima pamacius jau vien half orc boba D&D knygoj o orc boba isvis turbut mazai nuo bico skirtusi.
danis2005
Darius parašė:
Murgatangutz parašė:
o orc boba isvis turbut mazai nuo bico skirtusi.


Orc girl...O_o...nu ok, atsipeikėjau.Darius sakė jog jo klasiokei patiko figūrėlės, mano klasėje mane klasiokės žino kaip nerd ("ačiū" Amerikietiškai TV, kad sukūrė tokiems žmonėms kaip man tokį įvaizdį ), nors Khornetė mane identifikuoja kaip normalų žmogą (yay)
Khornette
ikipaskutinio parašė:
Netiketai man dzvanktelejo mintis. Paziurekit i mus vyrus mes is jos topica pavogem ir nepabijojom jos aistros karui ir metaliniu numireliu bandos (siaip kiauliskai pasiekgem, bet mes juk vyrai, mums tai kasdienybe(no ofence dudes))

Mano mažučiai nėra numirėliai jeigu būtų numirėliai,tai jų lemputės šviestų raudonai,o ne žaliai XD
Khornette
Beje man kilo toks įdomus klausimas... Tai vat visi kas nėra manęs matę - kaip jūs mane įsivaizduojat? XD nes dar kadaise lošiant warcraftą kažkas čate pasisakė,kad aš turbūt apkūnoka,su padidinamaisiais stiklais vietoj akinių ir maitinuos vien traškučiais XD tipo tik tokios lošia pc žaidimus ir pan... XD
Imperial
Khornette parašė:
[
Mano mažučiai nėra numirėliai jeigu būtų numirėliai,tai jų lemputės šviestų raudonai,o ne žaliai XD


Manau kad neshwiestu ishwis.. X_X



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
ikipaskutinio
Viskas normoje jie stilingi numireliai ir zalia siam sezone madoje
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
WhiteDragon
Khornette parašė:

Beje man kilo toks įdomus klausimas... Tai vat visi kas nėra manęs matę - kaip jūs mane įsivaizduojat? XD nes dar kadaise lošiant warcraftą kažkas čate pasisakė,kad aš turbūt apkūnoka,su padidinamaisiais stiklais vietoj akinių ir maitinuos vien traškučiais XD tipo tik tokios lošia pc žaidimus ir pan... XD


Cia jau pagal kiekvieno istvirkimo laipsni kas kaip isivaizduoja.
As asmeniskai isivaizduoju ta ka matau pvz avatara. Jis siektiek apibudina asmenybe.

PVZ pagal tavo bandyciau spet kad mėgsti anime, manga ar pan, bet nekonkreciai ir kompiuterinius zaidimus nebutinai PS2;) ir kadangi tainera kazkos konkretus anime ar pan [greiciausiai] negaliu pasakyti kokiom charakterio savybem zaviesi, naudojies ir pan
Edited WhiteDragon 2008-06-06 08:52
Khornette
Pasirodo avataras daug tiesos pasako apie žmogų
WhiteDragon
nu cia kaip paziuresi pvz kai avataras paimtas is WH tai tu gali tik pasakyti uz kokia rase zmogus greiciausiai zaidzia ir kad jis yra to geimo fanas thats all
Khornette
Na, jeigu avatare miniatiūra tai gali pasakyti ir daugiau remtis galima ir tai,kaip nudažyta,ir kokia miniatiūra ir pan..
Darius
man dar pries apsilankant kazkas man anksciau sake kad D6 lankosi mergina kuriai WH patinka tai nepagalvojau kad nutukus boba su sraigiaus akiniais o kai nukeliavau tai ir pamaciau kaip istikro atrodai
Khornette
"Nutukus boba".. xD aš tai bent jau apkūnoka parašiau,kad taip žiauriai neskambėtų.. xD
O pateisinau lūkesčius ,kai pamatei? xD
ikipaskutinio
jooo sitasss topikasss nemirsss niekadaaa
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
Darius
Khornette parašė:
"Nutukus boba".. xD aš tai bent jau apkūnoka parašiau,kad taip žiauriai neskambėtų.. xD
O pateisinau lūkesčius ,kai pamatei? xD

pamaciau normalia mergina tokia kokia ir tikejaus pamatyti plius as ir nesakiau kad maniau jog tik "apkunoka" mergina gali zaist wargameus
danis2005
O vat aš pagal avatarą niekaip negaliu atspėti žmogaus išvaizdos ar asmenybės , bet Khornete rado gan gera avatarą , visai panaši
vytzka
Aha, tik realiam gyvenime be uodegos
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas