Thread view
WarGames » Appendix » Offtopic
Girls and WH!How's that Possible?!
magyar
Heh, tik dabar perskaiciau sita tema.

Khornette, tu penkta man zinoma mergina stumdanti ant stalo figureles per visa Lietuvos wargeimu istorija. :). Good.


CK5Y12
As kai pirma kart atejau i d6 pamaciau ten buvo uzsukusios kazkokios merginos galvoju WTF:D, siaip pazistu merginu geimeriu, savo mergina bandziau net starcraft ismokyt zaist, bet jai neisirase i kompa:D, dar kaimyne turejau kuri neblogai mokejo counter-strike zaist, na, tiek, kad nusaudavo daugiau nei mirdavo xD, ir dar visokiu bet nesigilinsiu db:D, o kad mazai merginu WH zaidzia, tai manau labiau susyje su tuo, kad nemegsta strategiskai mastyt:), nors sachmatininkiu daug yra (nors ir maziau nei vyru) ir labai geru...
Khornette
Pirma - merginos žaidžiančios CS jau labai labai pasenęs dalykas,dėl to stebėtis neberverta. Priešingai - daugelis tokių atvejų dabar tai daro dėl jūsų ,vaikinukai, dėmesio xD
Antra - merginos d6 ...nu ir kas čia wow?
Trečia - mane anądien labai papiktino vienas mano oponentas . Lošiau sau online warcraftą ir chatinant kalbėjau moteriška gimine. Mane ne tik,kad py***u išvadino,bet dar ir nė žodžiu nepatikėjo,jog esu mergina.
Siaubas. :@
ikipaskutinio
O tu tarp tu, kur del vaikinu zaidzia?:D
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
Murgatangutz
Daugelis žmoniu žaidžiančiu online yra užsigrūdine tuo kad daug paugliu neturinčiu kur kišt savo emocijas išsilieja online žaidimose ,nes nieks nežino kas jie ir iš kur, todel maža kas ten patikės kad mergina žaidžia warcraftą jiems lengviau patikėti kad tai dar vienas idiotas. O dėl to kad išvadino pyd**u ten taip pat žaidžia daug paugliu neturinčiu kur išlieti pykčio o žaidime tai padaryti lengva nes bet kada gali pakeisti niką. Krč nusišneku totaliai bet netame esmė

danis2005
Heh, dėl tokių dalyku tu teisus, jog paaugliai online neturi kur emocijų kišt, aš net mačiau tokį kvailą dalyką kaip kelių ACC kūrimą tik tam kad galėtų forume įrodyti jog jis teisus.(super offtopic, nes net ne apie žaidimus kalbu :D)
Khornette
ikipaskutinio parašė:
O tu tarp tu, kur del vaikinu zaidzia?:D

Tikrai ne . Aš išviso CS seniai nebelošiu.. Dabar mano gyvenime pirmauja WH
ikipaskutinio
Khornette parašė:
ikipaskutinio parašė:
O tu tarp tu, kur del vaikinu zaidzia?:D

Tikrai ne . Aš išviso CS seniai nebelošiu.. Dabar mano gyvenime pirmauja WH


Tas pats klausimas del wh;)
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
vytzka
Manau pakankamai izeidziantis klausimas, atvirai kalbant. Jeigu zmogus kazka daro, matyt labiausiai tiketina kad del to kad jam (jai) patinka, o ne del kazkokiu pasaliniu priezasciu (tuo labiau lyg dar nesugebetu vaikino kitaip susirast )

Apskritai 99% skirtumu pomegiuose tarp vaikinu ir merginu yra grynai auklejimo dalykas o ne kazkokie igimti skirtumai.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Khornette
ikipaskutinio parašė:
Khornette parašė:
ikipaskutinio parašė:
O tu tarp tu, kur del vaikinu zaidzia?:D

Tikrai ne . Aš išviso CS seniai nebelošiu.. Dabar mano gyvenime pirmauja WH


Tas pats klausimas del wh;)


Gerbėjų aš ir be WH turiu visą būrį.. O vytzka teisingai sako. Ir šiaip neįsivaizduoju kas ten per vaikinai turėtų būt,dėl kurių dėmesio turėčiau daryt kažką,kas man nepatinka.
danis2005
Ir šiaip neįsivaizduoju kas ten per vaikinai turėtų būt,dėl kurių dėmesio turėčiau daryt kažką,kas man nepatinka.

Hmm, čia gal ne vaikinai, o paršai?
Edited danis2005 2008-06-03 11:11
ikipaskutinio
Atleiskit jei ka izeidziau, matyt persistengiau.
Zinoma tas klausimas man kilo taip nekaltai- tau iskyrus tas paneles, o poto nepasakius, ar tu jom priklausai, ar ne.
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates
WhiteDragon
OT: Visi vyrai kiaulės:D
vytzka
Kalbi uz save, Dragonai?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Stopudovai:D
Murgatangutz
Mot. lyties atstoviu žaidžiančiu wargeimus arba apskritai besidomenčiu su karu susijusiais dalykais yra mažiau nes,dievas dawe moterims tokią galią kokios ir pats negalėjo pažaboti, todėl iprogramavo jom anti agresija arba kaip čia išsireiškus anti war stuff programą , lol suskėliau.Bet atsiranda mot. lyties atstoviu kurias ta programa neveikia,bet jos išlieka tikros moteris.Tai kad vyram laikas prispaust uodegas ir slėptis po stalu.

P.S rašydamas ši komentarą nenorėjau nieko ižeist jei norit galit kritikuoti iš dušios Nes aš tikiu kad god is a girl B)

WhiteDragon
ryskus tu bicas
LOL:D
Darius
ana dien sau sededamas darbu kabinete narsiau po bolter and chainsword svetaine prie manes priejo klasioke pamate figureles ir sako o geras!Buvau maloniai nustebintas nes viskas ka man anksciau ji sugebedavo pasakyt tai tik apsaukt durnium.
Murgatangutz
WhiteDragon parašė:
ryskus tu bicas
LOL:D


Geraja ar blogaja prasme? Nes jei geraja tai viskas ok o jei ne than i'm going to get my chopa.Nes nepagaunu ka reiškia ryškus

Buvau maloniai nustebintas nes viskas ka man anksciau ji sugebedavo pasakyt tai tik apsaukt durnium.


Evolution?
Edited Murgatangutz 2008-06-04 19:12

ikipaskutinio
Ir stai si tema pakeite krypti i kazka panasaus i koks tu esi vyras ir visi vyrai kiaules del kiauliu tai nesigincisiu.
O del to siurprizo Dariau gal jai atsibndo gyventi pagal posaki- mylek kaip dusia musk kaip grusia
The only good stunty is a dead stunty, and the only thing better than a dead stunty is dyin'stunty who tells yer where to find 'is mates