Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Naujų SM modeliai ir taisyklės
Grahg the Elfmuncher
Interneto platybėse jau pasirodė naujų Speiš Mahrinų modelių nuotraukos, tikrai gražios miniatiūros, net pačiam kyla noras pradėti marinus žaisti (ech, kad taip išleistu GW Iron Hand'ų codexą...)

Ultramarine Captain Sicarius



Crimson Fists master Pedro Kantor



Land Raider - Redeemer (ginkluotas inferno cannon'ais, bus išleistas plastic set'as iš kurio bus galime asirinktinai padaryti paprastą LR, crisader'į arba radeemer'į)



Drop Pod



Scout Bikers



Ultramarine Scout Sgt Telion (man labiausiai patikęs modelis)

[small]Scout Master Sgt Upgrade[/small]



Ultramarine Sgt Chronus



Land Speeder (taipogi naujas kit'as su visais trim varinatais viname)



Sternguard Veterans with Jump Packs (dvirankis power sword'as - AWESOME)



Tank Commander Upgrade



Sternguard Veterans



Ir last but not least - Techmarine with THUNDERFIRE


Edited Grahg the Elfmuncher 2008-06-16 10:09
vytzka
Metal! Tikrai nerealus modeliai, esu labai labai patenkintas kaip SM zaidejas.

Pradesim nuo to kas labiausiai patiko.

Pedro Kantoras kala i klyna. Pasakiska, pasakiska figurele - Grey Knights stiliaus ant rieso montuojamas stormbolteris ir zinoma power fist puikioje pozoje. Tikrai dziugu kad sis personazas, dar Rogue Trader knygoje pirma karta paminetas (ir pirmajame scenarijuje) pagaliau sulauke savo taisykliu ir modelio.

Assault vets - ZOMG, ten dvirankis power sword Nors siek tiek ir nemalonu kad is Blood Angels tam tikra prasme atimta vienas is ju pagrindiniu isskirtiniu elementu (Veteran Assault Squad) bet dar nezinome kokios bus siu vaikinuku taisykles. O figureles fantastiskos.

Taktiniai veteranai irgi atrodo labai solidziai. Su senais, jeigu ju dar bus galima gauti, ir Apokalipsiniu mark II boxu jau yra labai daug skirtingu veteranu modeliu - o kadangi jie metaliniai, grazu kad yra is ko rinktis ir customizinti savo squadus. 4 redakcijoje veteranai deja nera tokie naudingi kokie galetu buti, ir panasu kad naujame kodekse jie bus tikrai efektyvesni.

Kiti spec veikejai puse bedos - Kronuso salmas atrodo nerealiai, Sicarius lyg ir lightning clawsus turejo kazkada ir tas salmas siek tiek gal... perlenkia lazda. Skautu serzantas man nelabai patinka kazko bet as ir siaip skautu ne per labiausiai megejas. O stai skautu motociklai (kurie vienareiksmiskai laikomi dabartiniame kodekse prasciausiu unitu) net labai nebloga ispudi paliko.

Landspeederis naujas, kuri si karta bus galima netgi surinkti - be labai daug komentaru, bet Tomui labai pasiseke (tiek kad juos nerfins 5 redakcijoj)

Del Land Raider Redeemer - niekas dar normaliai nezino ar ten bus inferno cannons ar AP3 heavy fleimeriai. Bet kuriuo atveju, naujas Land Raider su visom trim ginklu opcijom - labai geras daiktas, matyt teks pasiduoti ir keleta isigyti.

O va thunderfire man kazkaip nesiziuri, turiu pastebeti Truputi pjaunasi tas didziaja dalimi metalinis korpusas ir tos kelios varganos nuspalvintos sarvu plokstes. Nzn. Gal reiktu pamatyt kaip jis ant stalo atrodo. Techmarinas vienok atrodo puikiai ir anot gandu yra plastikinis. Gerai, reikes kokio vieno matyt.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
CK5Y12
Ai marinai kaip marinai, cia ju fanams idomiau...man tik patinka tie salmai kaip "snapas", labai primena viduramziu sarvus, o viduramziu riteriu ordinai labai primena space marines chapterius, todel it all makes sense...ir aisq pagaliau drop podus padare, awesome, ir dawn of war 2 tokie patys bus..idomus sutapimas
Batma

ir aisq pagaliau drop podus padare, awesome, ir dawn of war 2 tokie patys bus..idomus sutapimas

Jokio sutapimo.. visi su warhammeriu susije zaidimai daromi su GW palaiminimu ir prieziura, t.y. developeriai noredami ka nors padaryti turi pirmiau pasiklausti GW ar tai galima daryti, ar tai atitinka IP stiliu, ar nebreakina kokiu loru etc.. ir tik gavus teigiama atsakyma galima programinti

Ontopic:
Chronus gerai atrodo, reikes pamastyti apie jo konvertavima i chaosa
Murgatangutz
Man tai Techmarine jėgovai atrodo bei drop podas.;)

Necrontyr
O taip!
Land Rider Redeemer - turbūt bus pirmas mano 5tos edicijos pirkinys (greiciau pirmi trys pirkiniai B)).
Tada trubūt bus Land Speeder'ių eilė. Beto, ir nunerfintos skimerių taisyklės, manau, nesutrukdys jiems būti labai veiksmingiems ir pavojingiems (gal tik mirs kiek greičiau).
Taip pat, labai traukia naujieji veteranai. Modeliai man atrodo žymiai gražiau nei senieji.
O dėl modelių grožio galiu pasakyti štai ką, jie "gyvai" atrodys kur kas gražiau ir įspūdingiau, nei nuotraukose. Kadangi jie jau nuotrukose atrodo fantastiškai, tai gyvai bus tikrai priboškiantys (bent jau man tai tikrai).
vytzka
Batma parašė:Jokio sutapimo.. visi su warhammeriu susije zaidimai daromi su GW palaiminimu ir prieziura, t.y. developeriai noredami ka nors padaryti turi pirmiau pasiklausti GW ar tai galima daryti, ar tai atitinka IP stiliu, ar nebreakina kokiu loru etc.. ir tik gavus teigiama atsakyma galima programinti


Idealiame pasaulyje taip, praktiskai tai oj kiek daug praziuri ta GW kontroles komisija... vien Dawn of War vaje kiek dalyku uz galvos susiimti vercia

GW labiau rupi kad jiems pinigelius susimoketu o del atitikimo tai plius minus panasu ir gerai.

O del drop podu tai duh, aisku kad DoW bus pagal Space Marine modeli, o ne pagal Protosu Shuttle.
Edited vytzka 2008-06-05 06:32
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Hm... Not bad. Asmeniskai, mano favoritas - THUNDERFIRE. Uber.


Drakar
labai solidu
o THUNDERFIRE visiskas kosmosas
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
Batma
vytzka parašė:
Idealiame pasaulyje taip, praktiskai tai oj kiek daug praziuri ta GW kontroles komisija... vien Dawn of War vaje kiek dalyku uz galvos susiimti vercia

Na kaip cia pasakius.. jei GW nepatiktu kas padaryta jie atimtu teise deti savo varda ir tiek.. Ir tai butu ne pirmas zaidimas kuriam taip butu atsitike *cough* warcraft *cough*)
Tai kad DoW yra kazkas, ko nera tabletop, nereiskia kad cia jau lore breakinimas, nes as tikiu kad tai padaryta su GW palaiminimu.
Pasiziurejus i ta pati warhammer online: pas dark elfus male sorcereriai? disciplai kurie moka healinti ir worshipina khaine? lorelol?
Ale kai lore fanatikai pakele balsa, jiems buvo tiesiai sviesiai atsakyta, kad tai buvo suderinta su GW ir tam leidimas buvo duotas.

Anyway, speju gana mums offtopica varyti
danis2005
Ok, kadangi chaosas dabar Space Pirates, tai jau turėsiu ką lootint
THUNDERFIRE For the win!
(Offtopic:what's wrong with warcraft?)
Zestianssik
Thinderfire galingai atrodo..
Labai Ork-like 'BIG GUN'
Grahg the Elfmuncher
Nesenai vykusioje GW Open Day buvo parodyti keli puslapiai iš naujojo SM codex'o.

Vanguard (Assault) Veterans
http://img260.imageshack.us/img260/9671/attachmenthz4.jpg

Nu ką, atrodo kad dabar po Deep Striko assaultina kas netingi.

Sterguard (Tactical) Veterans
http://img118.imageshack.us/img118/2074/attachmentgu6.jpg

Ooooh, very nasty. Vieną turną apšaudai Fire Warrior'us iš Kraken raundų, kitą turną krūmuose tupinčius Kroot'us iš Dragonfire raundų, o dar kitą Crisis Battlesuitus iš Vengeance roundų.

Kor'Sarro Khan (White Scar Special Char'as)
http://img260.imageshack.us/img260/8165/attachmentvl7.jpg

Legion Of The Damned
http://img341.imageshack.us/img341/7209/attachmentaq6.jpg

3+ INVULNERABLE saves... "Cover is for the weak!" O šiaip įdomu ar čia visos jų taisyklės ar ne, nes fluffe viršuje parašyta apie tai kad jų bolteriai "Discharge flaming projectiles that can pierce the strongest armor.", gal ten dar kitam puslapyje kažkas yra.
Edited Grahg the Elfmuncher 2008-06-15 16:47
CK5Y12
Gal moka issisukt nuo suviu xD
danis2005
Frantic parašė:
3+ INVULNERABLE saves... "Cover is for the weak!" O šiaip įdomu ar čia visos jų taisyklės ar ne, nes fluffe viršuje parašyta apie tai kad jų bolteriai "Discharge flaming projectiles that can pierce the strongest armor.", gal ten dar kitam puslapyje kažkas yra.

Rules paskaičuau ir pagalvojau, gal net pagerinta Thausand sons versija.Invulnerable saves, slow and purposefull, skamba tikrai pažystamai
Necrontyr
EIK TU SAU!!! Va čia tai smagumiena. Naujieji veteranai bus kažkas nesveiko.
vytzka
Veteranai =

Tikiuosi ir terminatoriai gaus siek tiek meiles is developeriu nes palyginus su naujais veteranais (aisku, ir tasku kainas reiktu pamatyti) nelabai turi kuo del elite slotu konkuruoti, ypac po assault cannonu nerfo.

Greiciausiai kazkuris spec. charas dar ir leis veteranus imti kaip troopsus (Kantoras?).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Man dar įdomu koks assault veterans ginklų pasirinkimas.
vytzka
Necrontyr parašė:
Man dar įdomu koks assault veterans ginklų pasirinkimas.


Dezej 3 power weaponai ir 2 plasma pistoletai. Reiskia 3 specialus CC weaponai i squada tikrai bus - pagal fluffa sprendziant bus galima rinktis is power weapon, power fist, thunder hammer arba lightning claws. Ka bus galima vietoj plasma pistols pasiimti, jeigu apskritai koki kita varianta, spekuliuoti nesiimu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
vytzka parašė:
Necrontyr parašė:
Man dar įdomu koks assault veterans ginklų pasirinkimas.


Dezej 3 power weaponai ir 2 plasma pistoletai. Reiskia 3 specialus CC weaponai i squada tikrai bus - pagal fluffa sprendziant bus galima rinktis is power weapon, power fist, thunder hammer arba lightning claws. Ka bus galima vietoj plasma pistols pasiimti, jeigu apskritai koki kita varianta, spekuliuoti nesiimu.


Būtų smagu, kad visas burys galėtų užsidėti specialius ginkus B).