Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Naujų SM modeliai ir taisyklės
vytzka
Necrontyr parašė:
Būtų smagu, kad visas burys galėtų užsidėti specialius ginkus B).


Overkill. Kainuos dafiga (minimum 25 taskai uz modeli su jump-pack plius 15 uz power weapona/25 uz fista ar clawsa/30 uz thunder hammeri ar du clawsus) ir sunku bus isgyventi po pirmo assaulto ir massacre kai liks stovet lauke per priesininko shooting faze su savo stebuklingais 3+ seivais.

Codex Astartes moko kad specialiu ginklu reikia turet squade mazai. O ji parase Guillimanas kuris savo dalyka ismane. Gerbk ir pasikliauk visur Codex Astartes.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Dar siek tiek rumorsu is BOLS, vaizdas darosi jau pakankamai aiskus, tik del kainu idomu.

http://belloflostsouls.blogspot.com/2008/07/sneak-peak-codex-space-marines.html

Beje, 5ed taisykliu knygoje 245-ame puslapyje space marine armylistas yra sudarytas pagal nauja kodeksa.

Dar Lysanderio taisykles jeigu kam idomu:

Terminator armor, storm shield (3+ inv)
Thunder hammer S10, +1 to armor penetration
Eternal Warrior
Stubborn visai armijai
Gali itvirtinti viena terraino gabala savo deployment zonoje (+1 cover save)
Bolter Drill - leidzia permesti bolteriu to-hit checkus visai armijai arba tam squadui prie kurio prisijunges (neaisku dar)
Edited vytzka 2008-07-28 07:59
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Tikiuosi SM netaps perdaug overpowered. Nes tada bus tikrai nebeįdomu žaisti už juos.
vytzka
Tikrai nemanau kad taip bus. Turetu buti siek tiek galingesni (ypac jeigu nori naudoti fluffy armija o ne speederiu spama, pvz) ir maziau nuspejami, bet siaip manau bus subalansuoti pagal kaina ir galimybes.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Labai tikiuosi, kad esi teisus. Gal gi nepadarys kaip su 7ed fantasy army book'ais.
O šiaip nekantrauju suleist savo nagus į naująjį codex'ą.
vytzka
Power creep siaip atsizvelgiant i Eldaru, Orku ir Chaoso (Chaosui tiesa niekur creepint per daug nereikejo, jiems ir taip gerai tai juos tik pakaitaliojo gerokai) 40k yra ir gana akivaizdus. Nematau nieko blogo tame kad ir marinai pagaliau gaus savo dali.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Šiaip tai jo, marinus jau reikėjo bent kažkiek pastiprint, nes dabar tai gerokai reikia pasistengti, kad kam nors į kailį įkrėsti, nekalbant jau apie victorious slaughter :). Bet kaip sakant "Kas per daug tas nesveika", todėl tikiuosi, kad nepersistengs.
vytzka








B)
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Holy *PYP*!!!What kind of bolter rounds are those?Per chaosita kiauriai perejo O_o
P.S.
Paskaičiau Pedro Kantor, freaking awesome :o
Edited danis2005 2008-08-13 05:57
Necrontyr
Na gal pagaliau ir SM galės kaip reikiant įkrėst kitiems į šikną. Bent kiek priartės prie fluff'o. Nekantriai laukiu.
magyar
Reikia pripazinti, kad space marinai atrodo kaip niekad gerai. Na isskyrus kvailoka Chronuso shalma.


danis2005
Necrontyr parašė:
Na gal pagaliau ir SM galės kaip reikiant įkrėst kitiems į šikną. Bent kiek priartės prie fluff'o. Nekantriai laukiu.

LOL?Man kažkaip neatrodė, kad space marinai buvo underpowered
vytzka
danis2005 parašė:
LOL?Man kažkaip neatrodė, kad space marinai buvo underpowered


Nu palyginus point for point su Chaoso armijom tai svelniai tariant paskutinis kodeksas nekaip atrodo.

Pagrindine problema su dabartiniu kodeksu kad jeigu nori pasidaryti (salyginai) stipria armija tai ji bus visiskai tokia gamey ir visiskai ne fluffy. T.y. galima imti kruva tactical squadu po 5-6 zmones su plasma gun ir lascannonais (del ko as pats prisipazistu kaltas), abusint traitus (6 dev squads), spamint landspeederius, drednautus (irgi su traitais), Lysanderio terminator assault taisykle (kurios nebeliko naujam kodekse), kist Tigurius su 24" Fear in drop poda, etc. Ir net su visu situo stuffu labai retai kada pasauliniuose turnyruose pamatysi Space Marine zaideja prizineje vietoje. O apie fluffy armijas kurios man kur kas idomesnes ir labiau prie sirdies as apskritai nesneku.

Tai va, ka naujas kodeksas tikrai pakeis tai kad fluffy ir Codex Astartes atitinkancios armijos bus pelnytai stipresnes.

O cia kas neskaitot Bell of Lost Souls dar vienas saldainiukas - nauji Librarian psychic powers.

* Avenger: essentially an AP3 heavy flamer
* Force Dome: 5+ invulnerable for the librarian and squad until the end of next player turn
* Gate of Infinity: librarian and squad Deep Strike back within 24" but with a minor risk...
* Machine Curse: shooting attack causing a Glancing Hit on 1 vehicle within 24"
* Might of the Ancients: Librarian gains strength 6 and rolls 2d6 armour penetration
* Null Zone: all enemy units within 24" re-roll successul invulnerable saves for rest of player turn
* Smite: 12" range, assault 4 St4 AP2
* Quickening: gains Fleet and Initiative 10
* Vortex of Doom: 12" St10 AP1 Heavy1 Blast; failed test results in the blast being centered on the librarian without scatter.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Wow, lot's of hurting on other pitifull armies
Necrontyr
Tiesą sakant 5-6 las-plas būriai mažai ko verti, ką tu su jais padarytum prieš vabalus (aka tyranids). Juos labai nesunkiai sutraiško CC.
O aš jau bijojau, kad libraian'ai bus nieko verti :). Gal dabar jis netgi bus kur kas geresnis Hive tyrant'o egzekutorius, nei anksčiau su force weapon'u.

Na ką, belieka laukt kainų taškais ;).
Svetimas Vaikas
ZOMFG!!!! And we shall know no fear BROTHERS!!!:o
We are ready for war!
vytzka
Who cares apie hive tirantus jei turi TH/SS terminatorius su 3+ inv seivais
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
vytzka parašė:
Who cares apie hive tirantus jei turi TH/SS terminatorius su 3+ inv seivais


Tai taip :). Dabar bus kitas iššūkis: vienas prieš vieną B).
Necrontyr
Dar daugiau kuro į ugnį:
http://belloflostsouls.blogspot.com/2008/08/rumors-space-marine-master-compilation.html
Gandai apie SM vadus ir ne tik.
Edited Necrontyr 2008-08-14 05:14
uruk-hai
Nuo siandien pas mus parduotuveje guli nauja Space Marines kodeksa pavartymui.;)