Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Naujų SM modeliai ir taisyklės
Darkwind
Jei kas paziurejo jau gal gali palyginti su inete skraidanciu skanu? noreciau tiketi kad tai vienas ir tas pats kodeksas.

Pasakysiu kad idejo labai daug graziu zaisliuku i kodeksa. Modeliai irgi graziai atrodo. Matosi kad stengiasi del pet rases. Pasistenge kad visu rasiu spec abilitai egzistuotu sitame kodekse.

Su spec. charais jie, mano nuomone, persistenge. Stipriai. Chaoso dedules buvo zverishkai galingi bet palyginti su shituo kodeksu jie atrodo kaip vaikai smelio dezej... Bijau pagalvoti kokius spec charus ishleis sekanciame kodekse(kuris ten dabar isheina? Nekronai ar Space Wolfai?).
Necrontyr
Skanuotas visiškai sutampa su realiu codeksu.

Marine'ams seniai reikėjo gerų spec. veikėjų. Jų, galima sakyti, išvis nebuvo. Dabar jie bent jau gali įkalti į klyną kitiems spec. veikėjams. Bet visi geri dalykai pas SM dabar gerai ir kainuoja.

Naujas codeksas yra tiesiog puikus. Pagaliau ir SM galės spardyt subines, ko jau senokai nebuvo.
mind_architect
As tai apskritai spec. veikeju nemegstu. Kazkaip man levai atrodo 2 kartus per diena mirstantis abaddonas
KEKEKE
Necrontyr
Oh c'mon, juk 41 amžius, manau, tokiu laiku klonavimas (arba kas nors ekvivalentiško) jau nebedraudžiama :).
Drago_13
mind_architect parašė:
As tai apskritai spec. veikeju nemegstu. Kazkaip man levai atrodo 2 kartus per diena mirstantis abaddonas


Tau jie nepatinka tik todel, kad 'nidai ju neturi )))
Who Cares About Speed when You've Got a Railgun?
Darkwind
Jei garbingai - as irgi nemegstu spec veikeju. Pavyzdziui kaunasi 2 chaosai abu turi po Abadona. how ql is that? Apriboti iki 1 Abadono? Tada kuris zaidejas privalo buti nuskriaustas? Tai kodel jie tiesog nepriklonuoja Abadonu armijos ir nenukariauja visatos? Ir ishvis kodel visatos herojai turetu dalyvauti beverciuose skirmishuose kur net pagal dabartinius armijos standartus dalyvauja daliniu kiekis max vertas kapitono kaip vadovo... gal net ne kapitono o vyr. leitenento. Gal jie grazu paloshinet kaip fluff, bet.... tai kazkaip ne taip.... Juokinga bet tik eldaru spec charai, ir tai ne visi, sugeba prisikelineti(avataras ir feniksu lordai)

Na jei rumourai teisingi tai greit turesim nekronu spec charus. gal ir tyranidam ju nuleis

p.s. Cmon cia 41 tukstantmetis - 90% technologiju uzmirshta. Neskaitant kad po klonavimo gauni naujagimi su identishku genu rinkiniu(marinu atveju tai ishvis neimanoma - jie per daug dirbtiniai). tai visishkai nereikshia kad kai naujagimis suaugs jis bus bent kiek panashus(net ir ishvaizda - pvz taps nutukeliu) i savo originala, jau nekalbant apie kovini potenciala, taktini ishprusima, ar net moralini poziuri.
Edited Darkwind 2008-10-03 05:31
Nomad
:)) Klonavimas nėra momentinis materijos kopijavimas. Įeina Abaddonas į klonavimo kamerą ir išeina du identiški Abaddonai net su vienoda įranga ir drabužiais (tik gal kita spalva dažytais ).

Visiškai sutinku su Darkwind.
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Svetimas Vaikas
Kox skirtumas, gal jie dvyniai. o jus iskarto apie klonavima. Pvz abu broliai nesutare del puses pasaulio, nu ka ir uzsimane pakariaut... Visiskai possible!:D
We are ready for war!
vytzka
Darkwind tik nenumirk is pavydo del special abilities Tik Eldarams del ju visiems ir skustis.

O del special charu tai dabar tokia politika GW. Ir vis tiek ne vienas is ju nera labiau OTT negu Elfdradas arba Abadonas.
Edited vytzka 2008-10-03 17:03
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Siaip sio menesio white dwarfe apie tuos SM named charus buvo labai gerai parasyta.. Jei jus idedat crimson fistu named chara i savo armija, tai nereiskia kad jus zaidziat uz butent ta chapteri.. esant tukstanciui chapteriu po tukstanti memberiu, tikimybe labai didele kad kazkur atsiras kazkoks panasus herojus. Jei netingesiu, veliau surasiu tikslia citata

edit
Tiksli citata:

If a player wants to get the new model of, say, Telion, paint it in his own Chapter colours and change his name, he can happily use the rules for that character in his army. I mentioned heroic archetypes earlier; well, the galaxy is a big place, and with over a thousand Chapters of Space Marines there's more than enough scope for migthy heroes to emerge from any one of them. Just because you don't play Ultramarines doesn't mean you can't have a Captain as legendary as Cato Sicarius. The archetypes can apply to all of the Codex Chapters

Edited Batma 2008-10-04 06:00
Darkwind
Kaip idomu. Jei tai mano poziuris - tai vadinasi pavydas. Ash lygiai taip pat neigiamai ziuriu ir i eldaru spec characterius - Eldradas pvz - jis dedule ish Ultve craftworldo, kai pas mane Alaitoc tema. jis buvo labai populiarus per 4-ta edicija nes tai vienintelis farseeris kuris nenustipdavo nuo vienintelio perils of warp, nors ir kainavo zverishkai - ash jo niekada nenaudojau del fluffo (ir mano farseeriai stipo, nelaimei)... Mano giliu isitikinimu spec charam ne vieta mazuose skirmishuose. Man labai patiko sena taisykle spec charus leidzianti includinti minimum 2000 tashku misijose arba reikalaudavo prieshininko sutikimo naudoti spec charus(kaip ne kaip tai jau budavo fluff based mushiai), o ishvis mano poziuriu ju vieta Apocalypse lygio mushiuose. Logishkai nepaaishkinama kodel tokie didvyriai turetu dalyvauti vietines reikshmes skirmishuose kai tuo metu garantuotai visatoje vyksta kazkas zymiai didesnio, kur ju potencialas labiau suzibetu.

Tavo parodytas pavyzdys traktuoti spec charus, Batma, man atrodo keistas. Tiesa sakant sitaip visi eldaru zaidejai stengiais paaishkinti kodel pas eldarus ish kito craftworldo dalyvaudavo Eldradas . Vsu pirma beveik visi charai turi labai unikalu geara - unikalu - reishkia vienintelis nepakartojamas ir nereplikuojamas del kazkokios priezasties. Vien del to manau yra shitas argumentas man atrodo pritemptas. Kitaip kodel nepaleisti masines gamybos ir visos armijos neapginkluoti geresniais ginklais?

p.s. Ash ishreishkiu savo nuomone, tik tiek. mano zodis ne istatymas, etc. Net jei mano nuomone dabar darydami marinu spec charus GW persistenge, mano nuomone nepakistu jei tie charai butu silpnesni uz normaliu hq pasirinkimus ir kainuotu brangiau :P. <Sarcasm on> Taip suprantu pamatysim dedule Lysanderi per turnyra. Vytzka tave taip lengva perskaityti <Sarcasm off>
vytzka
O as manau kad sitas dalykas su special charais yra pakankamai logiskas ir teisingas. Pirmiausia tai Warhammer 40,000 sistema siaip yra pakankamai nesudetinga ir, del d6 naudojimo, "grainy". Tai reiskia kad nera labai daug unikaliu budu taisyklese kuriais galima atvaizduoti viena ar kita ypatinga personaza ar prietaisa - o kadangi, nors 41-ame tukstantmetyje ir yra vien tik karas, bet vien Imperija susideda is milijono pasauliu ir pamascius logiskai tu spec. veikeju ekvivalentu yra gyvas velnias. Ir jeigu tarkim Korsaro Chanas is White Scars turi labai unikalu kalavija (kuris sukelia Instant Death ant 6 to-wound) tai ar jau taip sunku patiketi kad koks nors kapitonas Ephremius is Silver Skulls arba Dio is Rainbow Warriors turi irgi kazkoki superini istoriskai svarbu karda kuris zaidime veiks lygiai taip pat? Ar dar ir kiekvienam is 1000 chapteriui atskiro kodekso reikia kad realistiska butu?

Antra, tai jeigu norite custom characteriu sistemos su puslapiais po puslapiu opciju wargearo ir specialiu taisykliu tai gausite nieko kito kaip Chaoso 3.5 kodeksa, kas manau visi (isskyrus 3.5 Chaoso zaidejus) sutiksite kad yra toli grazu neidealus dalykas. Baigiasi tos begalines variacijos tuo kad atsiranda 1-3 standartiniai cookie-cutter outfitai is tu simtu kombinaciju, paprastai tie kuriuos praziurejo playtesteriai arba tokie naivuoliai autoriai kaip Jervis Johnson, bless his heart, pamane kad niekas piktybiskai neabusins tokio varianto). As nezinau, gal zmonems yra labiau believable matyt diena is dienos characterius su tokiom paciom opcijom ir wargearu jeigu jie kodekse neturi vardo, bet man tai tik toks skirtumas kad antruoju atveju juos bent jau subalansuoti imanoma (tais atvejais kai kas nors apskritai stengiasi, cougheldradcoughcough).

Ir sorry bet nematau as to pranasumo SM charu pries chaoso, atsizvelgus i tai kiek kas kainuoja ir ka gali daryt o ne ZOMG MAC YRA GERESNIS UZ HURONA. Nu no kidding.

Lysanderio beje as turnyre nenaudosiu, nors modeli ir turiu - per didele prabanga 200 tasku uz HQ 1000 tasku armijoje. Kazkam reikia perkalibruot savo Farseeri.

(Apskritai mano didziausias skundas del naujo kodekso yra tas kad nebeimanoma naudot pigaus support HQ kaip anksciau - isskyrus gal Cassius, bet jis yra SC ir siaip ne visada isipaiso i bendra plana. Nu ir aisku Rites of Battle nebera kas irgi truputi sucks)
Edited vytzka 2008-10-04 14:46
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Drakar
IC naudoti nemegstu
pries IC kovoti megstu nes tai skanus tasku gabalas (dazniausiai per brangus tam ka daro) kuri gali greitai gauti.

nauji marinu IC iskirtiniai gal tik del savo globaliu bufu. bet manau taip bandoma kompensuoti divergenciju nuo kodekso panaikinima is 4ed.
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
Darkwind
</Sigh> Kai kuriem zmonem net <sarcasm On> <Sarcasm Off> nepadeda.... Ypatingai kvailiem paaishkinu - tekstas tarp situ apostrofu buvo sarkazmas - teiginys viekuo nepagrystas ir skirtas pademonstruoti toki pati panashuma - ir absurdishkuma - kaip tam tikro asmens pareishkimas apie pavyda.

Cookie cutteriai yra neishvengiami - introducinus unique characterius niekas nepasikeicia - jie susiranda geriausia cookie cutteri tarp ju ir viskas tuo baigiasi arba ju nenaudoja ishvis jei jie fignia. ish senu smurfu ko gero buvo naudojami pagrindinai Lysiukas su teleporting terminator asscannon army ir Tigurius boogie boogie. Kiti niekur nelipo tai ir buvo pamirshti. Nori pasakyti kad cia "cookie cutter" technika netaikoma? Lygiai toks pat abuse jei tik imanoma kaip ir selectabel wargearas. Turnyruose, kaip nekeista, statistika uzmusha fluffa. Visada ir visur bus powergameriu ir visada visos imanomos taisykles bus abusinamos. Jei nori pasakyti kad tik mainu zaidejai neabusina taiykliu jei tik gali - prajuokinai mane iki asharu... po poros menesiuku visi isisetins i kazka kas bus laikinu i-win tada visi kiti puls skustis tada kazkas ishras technika kaip mushti i-win kombinacija ir galu gale visas nurims vien del to kad bus ishleistas naujas kodeksas kuris sukurs nauja i-win situacija kad senos butu pamirshtamos thats the story of warhammer.

p.s. idomu pamatyti paaishkinima eilei Horo clawsu.... jis turejo tik dvi :/ ir viena kiek pamenu imperatorius sudauze paskutiniu smugiu...
Nomad

Logishkai nepaaishkinama kodel tokie didvyriai turetu dalyvauti vietines reikshmes skirmishuose kai tuo metu garantuotai visatoje vyksta kazkas zymiai didesnio, kur ju potencialas labiau suzibetu.


Norint galima paaiškinti: „Sėdėjo Abaddonas su keliais savo draugais piknike, ir užpuolė juos nedidelis mokomasis IG būrys, kurį kaip sykis treniravo pats kviestinis žvaigždė komisaras Yarrekas. Ir prasidėjo kova, ir liejosi kraujas upeliais...“

Arba versija 2 (neišsipysinant): paprasčiausiai galima laikyti, kad kiekvienas tų nedidelių mūšių yra milžiniško karo dalis. Galima įsivaizduoti lygegriačiai besikaunant dar šimtą kart tiek pajėgų.
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
vytzka
Heh, nu tiesa pasakius nelabai aisku buvo kas tuo supposed sarkazmu noreta pasakyti (kad as vien tik spec charus ir naudoju? kad as nenaudoju spec charu o cia tik siaip sneku? kad dabar jau naudosiu kitus spec charus negu Lysanderi vien todel kad galima?).

Del cookie cutter special charu siek tiek racijos yra, bet bent jau kol kas atrodo kad tu spec charu pasirinkimas dabar yra kur kas daugiadimensiskesnis - palyginus su senu kodeksu tikrai kiekvienas is ju yra idomesnis ir sustiprina skirtingas armijas. Vis delto dristu prognozuoti kad pamatysime nebe 1-2 o bent 3-4 dominuojancius army buildus is naujo kodekso - o gal ir daugiau. Nuo ko manau paciam zaidimui tik geriau, IMO 6 man las/plas gunline ir assault cannon spam buvo pakankamai neidomios ir tuo labiau unfluffy armijos (taip kad good riddance ir all hail Codex Astartes). O mano teiginiui kad konkretu rinkini spec charu su apibreztom spec taisyklem ir kitais atributais yra kur kas labiau (ir apskritai) imanoma subalansuoti negu palaida bala is simtu opciju kazin ar priestaraus kas nors.

Del Horus claws atsakymas elementarus - jeigu characteris counts as Abbadon tai ten visai ne Horus claws o kazkoks kitas chaoso artifaktas kuris ruleswise veikia taip pat (zr. mano auksciau issakyta ideja apie 40k taisykliu ribotuma).
Edited vytzka 2008-10-06 06:46
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
mind_architect
Drago_13 parašė:
Tau jie nepatinka tik todel, kad 'nidai ju neturi )))


Klysti, man nidai patinka butent todel kad spec veikeju neturi ir apskritai asmenybiu neturi Visi vienodai expendable.
Spec charu naudojimas per apocalypse man dar taip akiu nedrasko, bet kai armija susideda is 20 pestininku, 1 tanko ir phoenix lordo arba papa smurfo.. Neatrodo man kad jiems tokiuose musiuose vieta. Isimtys: avataras, c'tanai.. Bet tikrai ne mortal veikejai:)
KEKEKE
Svetimas Vaikas
Wiskas ok. Wisur kisciau spec charus jei tik tureciau!
We are ready for war!