Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
patvirtintu 5th ed. taisyklu keitimai.
danis2005
Taip, ir tai manau geras dalykas, man jau geriau kažkur kažką nusprogdint, nei visai nepataikyt
CK5Y12
Tai dalinai kliudytu vis tiek ne taip jau daug buna, o dabar gali isvis i nieka nepataikyt, ir daznai..;
Grahg the Elfmuncher
CK5Y12 parašė:
Tai ka dabar VISI blast templates tures mest scatter dice ir nuimt nuo rezultato tiek, kiek BS skillo turi? -.-


Taip, bet
a ) Tau nereikia mesti ar pataikei - blastas wisada kažkur pataikys (aišku nebūtinai ten kur tu norėjai)
b ) Neliko tokio dalyko kaip partial hitai - jeigu template'as modelį liečia, reiškia kliudo, nereikia jokių 4+ ridenti.
c ) Nepamiršk kad visada yra bent jau 33% šansas išridenti HIT ant scatter dice'o, ir šiaip taiklumas smarkiai nenukenčia, sakykim ant BS4 yra 50% šansas kad blastas pataikys butent ten kur taikeisi, taip pat dar įmanoma kad jis nuscatterins nedaug, o dėl partial hit;ų panaikinimo tu tikriausiai kliudysi daugiau modelių negu tu būtum kliudęs pagal 4ed taisykles. Šiaip šitas dalykas labai deras tam kas su mažu BS, ypač Orkam.
Edited Grahg the Elfmuncher 2008-07-13 23:00
CK5Y12
Statistiskai tai vidutiniskai blast nukrypsta per 3 colius nuo centro, tai daugiau nei pakankama kad tik vos kliudytum kazka -.- , gal orkam ir geriau, bet armijos is mazu buriu dabar maziau bijos blasto.
uruk-hai
5th edition taisyklu knyga dabar yra parduotuveje.
Svetimas Vaikas
Paskaiciau cia sau jusu mastymus ir supanikavau... Tai kaip del cc... Negi mano Space Wolves gaus i kaily???!!! O_o
We are ready for war!
vytzka
Svetimas Vaikas parašė:
Paskaiciau cia sau jusu mastymus ir supanikavau... Tai kaip del cc... Negi mano Space Wolves gaus i kaily???!!! O_o

Is kur tokios isvados?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
XXIcentury
kodėl space wolves turi gaut į kailį?

dabar veikia trubo combo - True Grit + counter charge.
puldamas atakos papildomos negauni, bet gindamasis gauni. Ir dar šaudai kaip iš normalaus bolterio prieš prišininkui užcharginant.

ir 20 blood clawsų su 4 powerfistais neblogai atrodo, kai pačiam pult reikia.
Svetimas Vaikas
Erm nu gal ir joa...:D
We are ready for war!
XXIcentury
be to faq berods rašo jog wolf guard leaderiai nesikaičiuoja prie max wolf guard skaičiaus (20) ir deja perka ne pagal wolf guard kainas.
na čia ir pliuas ir minusas , bet 20tinis wold guard squadas, kurių pusė gali turėti kad ir thunderhammerius su combat shieldais terminator armore tai atrodytų idomiai.
Drakar
aha ir kaina butu idomi
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
vytzka
20 terminatoriu vienam squade aisku butu fun (tuo labiau su storm shieldais 3+ invulnerable pagal nauja kodeksa), tik kad ne scoring ir uzimtu puse stalo su didelem bazem
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Svetimas Vaikas
Negundykit!!! GEDOS TUREKIT!:D
We are ready for war!