Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine Resurgence Event
magyar
OK, čia kol kas atsargus pranešimas. Nežinau ar pavyks šį event'ą suorganizuoti sinchroniškai su visu pasauliu, bet tikėkimės kad pavyks. Bet kuriuo atveju, jis įvyks.

http://www.tabletopgamingnews.com/2009/12/07/31991#comments
http://privateerpress.com/community/organized-play/resurgence

Užsakytas 1 Warmachine Resurgence Core Kit ir 1 Warmachine Resurgence Reinforcement Kit. Remiantis Privateer Press pranešimu, to turėtų pakakti 12 dalyvių turnyrui. Jeigu užsakymas pasieks mus laiku, 1 dienos turnyras įvyks kaip ir priklauso, Privateer Press paskelbtą dieną. Smulkmenos dar bus patikslintos.


P.S. Galvoje turime ir blogiausia variantą - neturime 100proc. garantijos jog kitai atvažiuos. Tuomet turnyras įvyks PP numatytą dieną, su alternatyviais prizais.


vytzka
Awesome!
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
O taip, laikas masiniams WM eventams
vytzka
O, jau kazkas parasyta PP websaite.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
dogma
O kiek kainuotu dalivauti turnyre.
magyar
Tikrai nieko nekainuos. Galima sakyti, jog tai - promo turnyras, savotiškas prisistatymas ir naujos redakcijos knygos pavidalu išleidimo paminėjimas.
Edited magyar 2009-12-14 20:20


dogma
Tai noreciau padalyvauti.. tik taip pat gal kas gales duoti nuoroda kur bendras taisykles galima persiusti? nu gal ir armiju? galima ir paciam ieskoti , bet gal tiesiog kazkas tikrai zino ir sutaupis man laiko?
magyar
Jos buvo sudėtos, tik gal kiek ne vietoj įmestos. Dabar viskas bus vienoj vietoj. Kiek vėliau bus pridėtos ir "Hordes" taisyklės bei army listai.

http://www.wargames.lt/forum/viewthread.php?forum_id=57&thread_id=786



magyar
Na ką gi, turime bent jau alternatyvius prizus, taigi Resurgence eventas įvyks. PP rekomenduojama diena yra sausio 22 d. Tačiau renginys greičiausiai įvyks sausio 24 d., sekmadienį.
Edited magyar 2009-12-22 15:10


vytzka
Greiciau taisykles paskelbtu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE davai 22 arba veliau 25 nes man baigiamasis egzas 25 sausio. nu o bet taciau jei neiseis tai linkesiu sekmes
magyar
Yra dar vienas variantas - 23 diena. 24 d. - dar nera fixed.


vytzka
Taisykles online.

Ar teisinga prielaida kad mes naudosim ta pigesni varianta su 25/35/50 tasku?
Edited vytzka 2010-01-07 07:28
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Šitą dalyką reikėtų aptarti. Pas mus ne "city with a lot of newer players", bet "city where all players are new". Tai gal nereikėtų varyti dievo į medį ir daryti visus roundus po 25 taskus ir netgi leisti kažkiek pasiproxinti? Yra nemažas skaičius žaidėjų kurie net 25 taškų nesurinktų. Jau nekalbant apie 50.


Imperial
Tai reik suzinot kiek maziausiai turintis pointu dalywis ju turi, ir pagal tai orentuotis



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Imperial parašė:
Tai reik suzinot kiek maziausiai turintis pointu dalywis ju turi, ir pagal tai orentuotis

Pritariu. Ir proxinimu manau reiktu uzsiimt tik krastutiniu atveju, reiktu gal bandyti skolintis modelius is kitu zmoniu jeigu imanoma (manau tiek as tiek tarkim koks Danis galetume padeti kitiems).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Dar vienas klausimas - aš manau kad reikia leisti dalyvauti ir tiems kas žaidzia uz Hordes.


WhiteDragon
as pritariu uz Horde
dogma
WhiteDragon parašė:
as pritariu uz Horde


+1 .. as ir B)
vytzka
Sutinku jeigu be proxiu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas