Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine Resurgence Event
vytzka
Subalansuotas jeigu tau 40k tai matyt nebandei zaist su Daemonhunters arba Dark Angels

Bet cia offtopikas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Batma is kur tokia nuomone jei beveik nezaidei WM
Batma
Vat tokia nuomone susidare pasiziurejus i savo casterius ir ju featus, ir WM casterius ir ju featus..
Tai yra mano subjektyvi nuomone, ir nemanau kad jus dabar blogiau miegosit vien tik del to kad isgirdot mano nuomone
danis2005
I CAN'T SLEEP!O jei rimtai, tai manau jog vien i feat'us žiūrėti nereiktų, nes kartais esmė būna kituose locko/casterio atributuose.
magyar
Faktas kad yra visokiu feat'u. Stai pavyzdziui Dawnlordo Vyroso feat'as toks nei i tvora, nei i mieta. Pagalbinis toks. Bet uztai jis pats rimtas ir piktas bichas, su pora neblogu savybiu ir keru. O stai Kaelyssos trapuma kompensuoja tik jos featas ir vienas keras :). Na dar 7 focus. Man pavyzdziui Garytho feat'as visai neimponuoja - ten kazka tai negalima kereti ir chanelinti in control area for one round. Bet uztai koks jis pats gerulis. Ir panasiai. Taip kad... geras featas, aisku yra gerai, bet pirmiausia reikia ziureti su kuo geriausiai saveikauja vienas ar kitas casteris ir kokia armija prie jo reikia sukirpti.


vytzka
Batma - skirtumas butent yra kad 40k tu gali palygint viena su kitu unitus o cia svarbu yra ju interaction tarpusavyje (gal net svarbiausias dalykas).

Be to plikas warlockas be beastu visada bus levesnis 1:1 su warcasteriu nes jis ne tik savo spellus turi bet dar ir animus is beastu. Tiesiog armijos organizacija kitaip veikia Hordes.

Be to Hordes dabar dar tik field testo buklej tai gali but kazkokiu niuansu i kuriuos paskui Privateer Press atsizvelgs.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Kaip protingi žmonės sako "You need to find the armys synergy".
Batma
Tai pala pala, reiskias pirma guodet tuos kurie pralaimejo pries Karchev, kad mol nera jis overpowered: yra dar blogesniu variantu (cia labai keistas poziuris, kad toks pasakymas turetu paguosti pralaimetojus, nes labiausiai itiketina kad pries juos dar greiciau gausi malku). O dabar bandot itikinti visus kad cia viskas ciki piki ir viskas subalansuota? I SMELL CONSPIRACY!11 B)
Imperial
Batma parašė:
Na jau ne, balanso prasme 40k > WM
Cia gal galima butu priekaistauti GW kad neupdeitina rulsu senoms armijoms nebent


Tkr netikiu ,abu loshes pakankamai.


"Ashlynn ir Highborn Covenanta"

Who?



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Esme ne kad casteriai vienareiksmiskai vienas uz kita stipresni o kad viskam yra priemones. Ta pati Karcheva su jo triukais (tiksliau vienu triuku nes jis ji tik ir turi) labai lengva ismokti naudoti ir reikia siek tiek patirties kad zinotum kaip reikia su tuo tvarkytis.

Anyway kol kas girdejom tik viena argumenta, tai yra kad warlockai vienas pries viena vakuume silpnesni uz warcasterius, ir as atsakiau kodel. O as rekomenduoju pazaist su daemonhunteriais pries tiranidus 40k arba su orcs&goblins pries chaoso demonus WFB ir tada sneket apie GW balansa.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Nera cia jokios konspiracijos, netgi Kreosa galima su troliais laimet tik reikia zinot kas kaip veikia Menothe.
dogma
Nu rimtai man tieko zaisti pries 4 WM armijos. Taip pat pries vytzka su jusu OP warcasteriu. Jei gerai padaryta armija su savo balansu( kas priklauso nuo zaidejo) jau ne taip ir OP.
galvoju kad vytzka pritars kad jo pergale buvo ne del OP jo casterio o del laimes. tai ir tas OP nesijaucia...
Taip su hordes musti jackus yra kvaila. del to tai ir yra hordes. daugiau brutalo reikia deti.
pvz. pas mano skorne yra tokiu warlordu kurie tikrai nesilpniasni o gal net ir stipresni uz warcasterius.
tiesiog ka galiu pasakyti kaip zaidejas uz hordes. reikia pamatyti sabvo armijos potanciala, o tai galima is praktikos. ( as dar uzeinu i kitus forumus ir ten patarimu ziuriu);)
WhiteDragon
Nu cia jau prasidejo tottaly oftopickas del kurio didziaja dalim kaltas esu pats taigi rakinu shita tema o tolimesnius lyginimus ir amzhina kara tarp Warmachines ir Horde Pratesim kitose temose