Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine Resurgence Event
magyar
Hm, Hordes'istams be proxiu nelabai realu surinkti 25 taskus. Žiuresim. Tiesa, jeigu jau proxinsim, tai tik tam tikra procenta, tik PP figurelemis ir tik ant tinkamų bazių ir atitinkamai panasaus dydzio, kaip originali figurėlė.

Ir beje, no coins for Hordes players, except Champion coin :).


Imperial
Nepagawau ten tik 1 scenarijus prie ju rulsu duotas
P.S. aisq su Hordes



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Scenarijus visur tas pats, tik armiju dydziai skiriasi.


Imperial
Sucks...



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
magyar
Kas sucks? Kad armiju dydziai skiriasi. Kalba eina apie tai kad visuose turuose armiju dydziai bus vienodi, nes isstatyti 50 tasku armija realu gal tik vienam kitam, o gal ir niekam. Taigi panasu kad visi turai vyks su 25 tasku dydzio armijomis.


vytzka
Kill 'em all irgi vienas scenarijus bet nenusibosta 10 kartu zaist

Manau kad viskas gerai su tuo scenarijum.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Girdejau gandus kad ten jau kazkas nutarta buvo del detaliu tai gal pasidalinkit, kokia ten politika su proxiais, naudojimu epic modeliu vietoj prime ir atvirksciai ir t.t.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Na galutinio galutinio sprendimo dar nėra, bet gairės jau aiškios - 25 taškai, proxinti bus galima 30 proc., bet tik tuo atveju jei žaidėjui fiziškai trūksta figūrėlių. Kitaip tariant, jeigu turi pakankamai figūrėlių, bet neturi kažkokio kieto unito, su silpnesniu jo proxinti negalėsi. Proxiai skirti tik žmonėms kurie neseniai pradėjo ir neturi pakankamai miniatiūrų. Proxinti galima tik su PP miniatiūromis (stengsimės patys ir raginsime kitus paskolinti). Leidžiamas downgrade'as iš epic modelio i paprastą.
Turnyre gali dalyvauti Hordes žaidėjai su naujausiomis field test taisyklėmis.

P.S. Aš pats galėčiau paskolinti figūrėlių Trollblood žaidėjui (Madrak, 1 axer'is, 2 imapler'iai, 1 dire troll mauler).


vytzka
Labai gera sistema!
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Dar šiek tiek info.
Resurgence event'as vyks sausio 23 d. (šeštadienį). Kol kas turnyras planuojamas aštuoniems arba mažiau žaidėjų, taigi preliminariai nusimato 3 raundai po 80 minučių (vienok žmonės dar nėra taip įgudę, kad sužaistų 25 taškus per 65 minutes).

Turnyras prasidės 12 val. nuo stalų pasiruošimo ir terrain išsidėliojimų.

12:30 - 13:50 - I turas

14:20 - 15:40 - II turas

16:00 - 17:20 - III turas

Terrain išsidėlios patys žaidėjai prieš kiekvieną raundą.


Batma
http://www.feral.lt/index.php/lt_LT/photo_list/165/0
magyar
Jou! Pirmasis turnyras baigėsi. Ačiū visiems dalyviams, ačiū D6 už svetingumą. Sveikiname čempioną Šarūną (Imperial). Gavosi tradiciškai, bet jau pradeda nusibosti. Duok ir kitiems pasireikšti :D. OK, džoukus į šalį, sveikiname ir pilnas final listingas:

01. Šarūnas (Imperial) Khador - 4 pergalės (18 taškų)
02. Lukas (foXtrinee) Cryx - 3 pergalės (15 taškų)
03. Danielius (danis) Cryx - 2 pergalės, 1 lygiosios (24 taškai)
04. Danielius (maGE) Retribution - 2 pergalės, 1 lygiosios (10 taškų)
05. Vilius (WhiteDragon) Mercenaries - 2 pergalės (15 taškų)
06. Egis (magyar) Retribution - 2 pergalės (11 taškų)
07. Vytautas (vytzka) Khador - 2 pergalės (6 taškai)
08. Viktorija (Khornette) Cygnar - 1 pergalė (11 taškų)
09. Dainius (Skargan) Khador - 1 pergalė (10 taškų)
10. Ilja (Dogma) Skorne - 0 pergalių (12 taškų)


magyar
Batma, dėkui už foto.


danis2005
Jo, turnyras buvo fun, dabar jei kitam spėsiu įsigyti Warwitch Siren, tada kentėsit visi xD (ypač Lukas su Terminusu )
WhiteDragon
LOL as jau kenciu ROLF
danis2005
WhiteDragon parašė:
LOL as jau kenciu ROLF

Tu bent antsiuvus ir žetonus gavai, mane išdavė krūva mano karių
dogma
buvo linksma net ir lb. aciu visiems;)
WhiteDragon
danis2005 parašė:
WhiteDragon parašė:
LOL as jau kenciu ROLF

Tu bent antsiuvus ir žetonus gavai, mane išdavė krūva mano karių


As siam turnire ne del to dalivavau. Nesiparink bus dar tu turnyru laimesi ir tu kanors.:D Svarbiausia gaut daug funo
danis2005
WhiteDragon parašė:
danis2005 parašė:
WhiteDragon parašė:
LOL as jau kenciu ROLF

Tu bent antsiuvus ir žetonus gavai, mane išdavė krūva mano karių


As siam turnire ne del to dalivavau. Nesiparink bus dar tu turnyru laimesi ir tu kanors.:D Svarbiausia gaut daug funo

Aš tik role-playinu typical Cryxian bastard kuris ant visų pyksta, fun tai labai buvo, o ko labiausiai gavau, tai motivacijos tobulėt
dogma
manau kad motivacija tai dbr kiekvienam bus. B)
it ne tik motivacija bet yra noras..