Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Vilniaus krizė
blackfishas
atsiprašau už offtopicą, bet manau čia visai tinka. tik obuolį reikėtų pakeisti GW logotipu. esmė panaši. http://theoatmeal.com/comics/apple tai ir buvo esminė WHFB metimo per b... priežastis.
Redagavo blackfishas 2011-11-07 09:14
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
WhiteDragon
Jo, su tuo mentalitetu truputi žmogus perlenkė. Still asmeniškai aš WHFB mėgstu tik lore, visa kita mano skoniui yra per daug primitivu. Ir nepradėkit manęs peikti, aš tikrai neteigiu kad mano požiūris yra teisingas. Its just me.

+1 starfishui
Paralius
Pats powerlistų egzistavimas WH sistemoje (o turnyruose kaip matau dalyvauja atkaltos pagal šablonus parinktos armijos) yra didžiulė nesamonė žlugdanti visas įmanomas hobio puses: modelių kolekcionierius neturi ką veikti, nes yra skatinamas ieškoti į listą telpančių modelių, strategų strategavimas baigiasi ties tuo, kad yra skatinamas žaisti su tik į listą telpančiais modeliais, atsitiktinis žaidėjas lieka už borto, nes jo idėjinė armija laimi tik atsitiktinumo dėka ir t.t. Beabejo, mažiau veiksmingų unitų ar lievu charų galima rasti visur.
8 taisyklių edicija? Na jau na - kompanija 8 kartus perleidžia, taiso ir gerina savo taisykles?? Ir kiekvieną kartą taip, kad erratos nebeužtenka keletui disbalanso gliukų pataisyti, o reikia iš naujo perleisti jas? Galima pavadinti kaip nori - nauja edicija - tai nauja pakraipa, akcentuojanti kažką naujo žaidime ir tt. tačiau realiai ji akcentuoja tik vieną - turimos armijos pasidarė per mažai, kad su ja žaisti naują ediciją.
Vienintelis požiūrio taškas, iš kurio WH gali būti įdomus - GW požiūrio taškas. Arba tai, kad jų akcijos ir šiais metais augs.

Kaip jau paminėta - GW nemažai dėmesi skiria promocijai ir žaidėjų rato plėtimui ir ačiū jiems už tai. Be jų nebūtų tiek kitų sistemų ir žaidžiančių jas. Vaikystės animacinius filmukus visi jau senai pakeitė aktualesnėmis laidomis ir niekas neverkia, kad jų nebežiūri. WH žaidėjai geriau žiūrėtų kaip pritraukti naujų žaidėjų, jei nori turėti prieš ką žaisti, o ne apverkinėti senus - ir to puikus pavyzdys - GW, kurie puikiai supranta, kad sistema bus gyva tol, kol ateis naujų žaidėjų, o ne laikysis seni.
vytzka
Man tai truputi keista skaityti tokius atsiliepimus vienu per kitus "zaisciau jeigu kazkas kazka darytu". Tai o ar labai sunku imti kazkam ir pasakyti ok, bus turnyras, sveicariska sistema, scenarijai pagal rulebooka ir vsio. Stepis, Lietuvis, atskalunas, lostangel, kuris?

Rudolfo trukumas aisku yra problema. Cia manau Plaukai turetu buti atsakingas kaip, mano supratimu, vadzias peremes asmuo, kad scena nenumirtu visai - arba pats, arba rasti kazkoki pakaitala aktyvesniu zaideju tarpe.

Pagaliau - kadangi 7ed cia kai kam atrodo priimtinesne, kas jums draudzia pasidaryti 7ed eventa?

Manau reiketu maziau laukti kol kas nors ka nors padarys, o daugiau patiems imtis iniciatyvos - kaip zmogus kuris organizuoja daug Warmachine/Hordes eventu galiu isduoti paslapti kad tai visai nera kazkas ypatingai sunkaus. Jeigu visai neisivaizduojate nuo ko pradeti, rasykit PM, patarsiu

Taip kad prie darbo, WFB zaidejai.
Redagavo vytzka 2011-11-07 10:44
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Tai kaip suprantu į Kauniečių kvietimą apsilankyti atidarymo turnyre iš Vilniaus niekas ir nevažiuos? Tada apie kokį aktyvumą Vilniuje kalba?
Darome specialiai dėl Vilniaus, nes šiaip visi Kauniečiai žaistų 2600pt.
Redagavo Saulius 2011-11-07 10:56
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
stepis
As varysiu (wait)
WHFB beginner.
Bretonnia - a few points.


12 knights of Bretonnia against 6000 orks, goblins and skavens? Challenge accepted! True story guys.
vytzka
Saulius parašė:
Tai kaip suprantu į Kauniečių kvietimą apsilankyti atidarymo turnyre iš Vilniaus niekas ir nevažiuos? Tada apie kokį aktyvumą Vilniuje kalba?
Darome specialiai dėl Vilniaus, nes šiaip visi Kauniečiai žaistų 2600pt.


Gal apie aktyvuma vilnieciu kurie nenori vaziuoti zaisti i Kauna?

Na bet zinoma inciatyva sveikintina.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Kronas
vytzka parašė:
Pagaliau - kadangi 7ed cia kai kam atrodo priimtinesne, kas jums draudzia pasidaryti 7ed eventa?

Jei visi armybookai būtų perleidžiami iš karto su nauja edicija (kai kad BloodBowle), tada būtų pilnai įmanomas ir, manau, propaguojamas variantas.

Dabar, deja, armybookai leidžiami po vieną, ir dalis yra subalansuoti 7ed, dalis - 8ed. Kai kurie ir nuo 6ed dar nėra perleisti...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
vytzka
Kronas parašė:
vytzka parašė:
Pagaliau - kadangi 7ed cia kai kam atrodo priimtinesne, kas jums draudzia pasidaryti 7ed eventa?

Jei visi armybookai būtų perleidžiami iš karto su nauja edicija (kai kad BloodBowle), tada būtų pilnai įmanomas ir, manau, propaguojamas variantas.

Dabar, deja, armybookai leidžiami po vieną, ir dalis yra subalansuoti 7ed, dalis - 8ed. Kai kurie ir nuo 6ed dar nėra perleisti...


Na tai ok, leidziami armybookai tokiu atveju butu isleisti iki 8ed pradzios (arba siek tiek anksciau jeigu ten kazkokie buvo akivaizdus dizaino pasikeitimai orientuoti i ateinancias 8ed taisykles). Vis dar nematau problemos, isskyrus tai kad nauji zmones gali netureti tokio armybooko, kas irgi yra issprendziama vienaip ar kitaip.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Marukas
Ideja nebloga, galima surengti 7ed vakara, bet ir 7ed buvo power listai, ir visai nenaudojamu junitu, dar galima zaisti ir pagal ETC, kaip Krono turnyre, buvo visai idomu. Bet reikia, kad kazkas uzsiimtu, o kas tas KAZKAS ?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Kronas
Tu? ;D
Kas daugiausia rėkauja, galėtų ir darbų imtis ;D

Nors Spyglius irgi geras - iš kažkur atsiradęs paverkė, kad nieks nieko nedaro ir iškart vėl pats dingo...
Redagavo Kronas 2011-11-07 12:42
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Necrontyr
Marukas parašė:
Bet reikia, kad kazkas uzsiimtu, o kas tas KAZKAS ?

Ne nu čia jau nesusilaikiau :D.
Tuo "KAŽKAS" galėtum būti TU!!!
Čia jau nekartą buvo mintėta, kad jei nori, kad kas vyktų imk ir organizuok, tikrai nėra nieko sudėtingo.
Žodžiu, jumoras, visi laukia kol kas nors ką nors padarys :D. Man tai darosi panašu į nacionalinę ligą :D.
WhiteDragon
OT: Dažniausiai darbų imasi ne tie kurie garsiausiai rėkia.
laurynas
Kiek Vilniuje zmoniu zaidzia whfb?:)
''By the stone of the earth, by the iron of the mountains , by the worldhearth's fire, attack, attack and crush them all!"
Marukas
Kaune viskas verda ir garsiai rekiam ir garsiai zaidziam.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
lostangel

WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Na, taip. Kas pakels šuniui uodegą, jei ne jis pats?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Marukas

Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
vytzka
Zodziu konsensusas kad spygliu reikia uz ausu atitempt i d6 ir tegul daro turnyrus?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
lostangel
idomi isvada, tiktu:) visi butu patenkinti:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady