Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Vilniaus krizė
Kronas
Arba, kas ten dabar dirba D6?
Į pareigybes įrašyti, kad kiekvieną mėnesį privalo suorganizuoti po turnyrą, kampaigną arba multiplayer battlus
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
stepis
Nu jus taip iskeliat kad tipo patys negalim susiorganizuot As dar tikra pradejau lost, tai vienas suorganizuot tikrai negaleciau, bet jei kas mokantis man viena kart parodytu kaip ten reiktu paorganizuot, kaip ten tie turnyrai ir t.t. vyksta tai as galeciau daugiau ju paorganizuot. TIk vat reikia kad kazkas is veteranu man parodytu ko ten reik
WHFB beginner.
Bretonnia - a few points.


12 knights of Bretonnia against 6000 orks, goblins and skavens? Challenge accepted! True story guys.
blackfishas
viskas ateina per praktiką. manau sudalyvavęs Kauno turnyre jos gausi, o tenykščiai žaidėjai tau su malonumu turėtų patarti kaip ir ką daryti. Ten juk draugiška bendruomenė?
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
spyglius
Fak jė. Nu kagi, teks. Tik reikės bandyt derinti su dabartine d6 valdžia, bo tai jau ten iš wargeimų viskas perėjo prie kortų =/
lostangel
laukiam nesulaukiam:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
vytzka
spyglius parašė:
Fak jė. Nu kagi, teks. Tik reikės bandyt derinti su dabartine d6 valdžia, bo tai jau ten iš wargeimų viskas perėjo prie kortų =/


*Thumbs up*

O kas liecia parduotuve tai visada imanoma rasti kazkoki kompromisa. Is vienos puses tureti kazkiek aktyvia parduodamo zaidimo scena yra butina, is kitos puses zaidejai kurie kelis metus nenusipirko nei vieno modelio kaip ir nera labai reikalingi. Tai linkiu jums surasti bendra kalba ir kad WFB Vilniuje ir D6 neisnyktu (kartu su paciais D6). Ir kad netektu nuomotis kazkokios skyles.
Redagavo vytzka 2011-11-07 18:48
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Dėkui už skylę, vis ieškojau tinkamo žodžio apibūdinti padėtį...

Turbūt jeigu žaistume ne WHFB, o kokį Warmashine ar FoW ir būtume Vilniuje, tai "skylės" žodžio neišgirstume?
Redagavo Saulius 2011-11-07 18:03
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Faktas kad i JUS, mielieji, orientuota (priesingai negu, tarkim, grynai i Magic/boardgeimus) zaidimu parduotuve yra simta kartu geriau negu jos nebuvimas.

Atsiprasau jeigu izeidziau kazka, neturejau omenyje to kaip kritikos niekam.
Redagavo vytzka 2011-11-07 18:49
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Kronas
O šiaip tai faktas, kad į žaidimų klubus, susirenka daug labiau suinteresuoti ir motyvuoti žaidėjai, nei tie, kurie ateina kartais į parduotuvę palošt...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
vytzka
Is vienos puses taip. Is kitos puses nauju zaideju rasti pasidaro zymiai sunkiau. Palyginkit kiek apskritai zmoniu pradejo zaisti kai d6 atsidare.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Plaukai
Na, aš savo Skavenus kažkiek užmečiau. Namie juos sėkmingai modeliuoju ir dažau toliau pamažu. Nepaisant to, man ganėtinai sudėtinga atrasti laiko jais pažsiti. Kai pamąstau, kad su dviem lagaminais reikia trenktis į d6, tada 30 min dėliotis figūrėles ant stalo (1500 pts. - 150 žiūrkių), tada 3 valandas žaisti ir dar 30 min viską nusirinkinėti, darosi basu. O didžiausia šikna man yra tai, kad neturiu tokios kaipo "chebros" WHFB. PVZ., Su magic kompanija einam ir alaus, ir turnyrus rengiam 2 kartus per savaitę sau įdomius. Tai yra aktyvus klubas, kur renkasi nuolat 10-14 dalyvių pažaisti. Su WHFB bėda yra ir ta, kad nėra kas promotion darytų. Aš bandžiau, bet likau nesuprastas. Mano draugai neužsikabino už wargamingo normaliai ir likau vienas figūrkes dažyt Mums verkiant reikia GW parduotuvės originalios Vilniuje.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Kronas
GW parduotuvė, jei tai būtų tik GW produkcija yra iškart pasmerkta bankrotui Vilniuje.
Bent jau dabartinėmis sąlygomis.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Plaukai
Beje, d6 niekas neperėjo iš wargeimingo prie kortų. Wargeimingas perėjo prie Warhammer 40,000. Palyginimui, per tuos tris mėnesiu kai dirbau WHFB pardaviau už ~2000 Lt, tuo tarpu WH 40k siektų ir 10.000 Lt. Įspūdingi vyrai, technika, ginklai - o kas WHFB? Nykštukai su mini kirsktukais ir elfukai ant sparnuotų arkliukų? WHFB ir WH40k žaidėjų santykis Vilniuje yra 1:4. Nėra dienos, kad kažkas WH40k nekapotų vidųj, pas juos ir turnyrai vyksta, Ratliker, Kasperloo, Vaider, Sir_Viscious yra labai aktyvūs.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Plaukai
Mano manymu pagrindinė Vilniaus krizės priežastis - 10 wargamingo sistemų. Kauno chebra žaidžia WHFB. Ir jie turi solidų žaidėjų skaičių, kurie gerai moka taisykles, tvarkosi armijas, planuoja važiuoti į užsienio turnyrus. Vilniuje turime krūvą pasirinkimo, ir visi išsibarstė. Mes patys savo forumą ir wargamingą sudraskėm. Turime vos 267 registruotus narius. Magic turi 1223 ir ten tėra realiai žaidžiami TRYS formatai toje pačioje sistemoje. Wargaming vidurkis 30 žmonių vienai sistemai. Magic - 400 vienam formatui toje pačioje sistemoje. Do the math.
Redagavo Plaukai 2011-11-08 11:50
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Saulius
Pasirinkimas yra visada geriau, nei jo nebūvimas, bet kai nedaug žaidėjų bendroje krūvoje ir jie dar skirstosi, va tada kenčia visi.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Cia is tos operos "kur du lietuviai, ten trys partijos"
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Necrontyr
Sistemų skaičius čia tikrai niekuo dėtas. Sakyčiau atvirkščiai, daugiau skirtingų sistemų pritrauks daugiau žmonių į wargame'ingą, o tada jie dar atras ir kitas sistemas.
Kaltas čia sakyčiau tik žmonių aktyvumas ir promocijos nebuvimas. Kai pradėjom žaisti 40k (čia turbūt prieš gerus 5-7 metus), mūsų buvo gal tik kokie 4 žmonės ir niekas neverkėm, kad mažai žmonių, nieks nieko nedaro ir pan. Reguliariai rinkdavomės ir pliekdavomės kaip įmanydami. Nors neturėjom originalių miniatiūrų ir galimybės jų gaut. Tada vėliau susipažinom su Rudolfu, kuris tuo metu, manė, kad Lietuvoj wargamingo visai nėra, na tada atsiradus D6, viskas ėmė augti eksponentiškai.
Taigi, kaip dainavo Elvis "A little less conversation, a little more action" ir žmonės pradės patys atsirasti.
blackfishas
[color=Blue]gal apsiraminam kiek, a?[/color]
Redagavo vytzka 2011-11-08 14:13
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Plaukai
Mirt iš juoko. Visada taip, į lankas ir savo daržo reklamą. Diskusija prasidėjo nuo ko? Nuo to, kad mažėja WHFB žaidėjų. Labai greit įsijautėt į sistemų pliuralizmo gynimą ir pamiršot apie ką mes čia. Pasirinkimo buvimas labai sveikintinas ir aš pats mielai žaisčiau viską iš eilės, bet visgi keliamas klausimas: "kur dingo WHFB žaidėjai?". Kuris man dabar pasakysit, kad 8 konkurencinės sistemos neatmušinėja potencialių WHFB žaidėjų?
Kalbant apie 4 žaidėjus, kurie neverkė. D6 yra net ne keturi, o turbūt visi 5-6 tokie. Vėlgi, keliamas klausimas kur dingo competitive žaidėjai, kodėl nevažiuoja į turnyrus.
Ne WHFB reikia liaupsinti, o pasirinkti porą/trsi wargaming sistemas ir jas puoselėt, taip, kaip tą daro MTG. Tada galima tikėtis stiprių žaidėjų, turtingų armijų, spalvingų turnyrų.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
blackfishas
Gal tamsta Plaukai nemoka skaityt? visi parašė kas ir kodėl metė/suspendavo WHFB. buvo išvadinti tinginiais ir eretikais. štai tau ir atsakymas. reklamos jokios išskyrus žmogiškųjų resursų. nepmačiau nei vieno normalaus pasiūlymo iš WHFB pusės kodėl reikėtų ar norėtusi vėl atrasti šį žaidimą. Krizė yra jūsyse. sėdėt kamputy ir gailiai dejuoti,kad niekas nevyksta, gnydos konkurentai pavogė draugus ir t.t. O KĄ PADAREI TU,KAD TAVO HOBIS NENUMIRTŲ? žmonės eina paskui aktyvius lyderius arba tampa lyderiais patys ir veda kitus. That's how things work.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)