Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Vilniaus krizė
Necrontyr
Plaukai parašė:
Ne WHFB reikia liaupsinti, o pasirinkti porą/trsi wargaming sistemas ir jas puoselėt, taip, kaip tą daro MTG. Tada galima tikėtis stiprių žaidėjų, turtingų armijų, spalvingų turnyrų.


Problema, norint žaisti taip kaip nori, WHFB ir WH40k yra savaime atbaidančios sistemos dėl GW politikos, taigi dauguma žaidėjų (labai nenoriu jų kategorizuot, kokių) galiausiai pasirenka kitą ir joje nusisėdi. Galima klausti iš naujo, kodėl visgi pas mus (Vilniuje) populiarios kitos, o ne GW sistemos??? Aš, tikiu, jei tie kas dar gyvi stengsis palaikyti WHFB, tikrai atsiras daugiau naujų žaidėjų. Pirmiausia nereikia nuleisti rankų.
Plaukai
Aš ateinu į MTG Draftus ir FNM, organizuoju turnyrus, žaidžiu stalo žaidimus su draugais ir juos reklamuoju naujiems žmonėms, taip pat modeliuoju ir dažau WHFB. Kol nebuvau išstumtas iš darbo d6, rengiau ir WHFB turnyrus. WHFB būtent neturi to aktyvaus lyderio. Aš juo dabar negaliu net norėdamas būt. Amžinos problemos su GW užsakymais prisideda prie hobio nelaimės ir strigimo. Dėl to ir sakau, kad šiuo metu arba firminė GW parduotuvė, arba GW produktų gerbėjas dirbantis d6 gali traukti šį reikalą atgal į šviesą. (šiuo metu d6 personalas neturi žalio supratimo kaip veikia GW sistemos ir tai tikrai nepadeda)
Necrontyr - nepabijosiu pasakyti, kad non-GW sistemos yra gyvos, todėl, kad Rikyje parduodamos sismtemos yra mylimos ir mėgstamos ten dirbančių žmonių. Taigi automatiškai jos juda iš lentynų ant wargaming stalų. Rikyje Warmachine/Malifaux/Hordes - hobis. D6, deja, GW produktai - prekė.
Redagavo Plaukai 2011-11-08 14:26
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
blackfishas
klausimas buvo retorinis, bet ačiū už pasiteisinimą. peace.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
vytzka
Plaukai, dabar beveik susidaro toks vaizdas kad tu sakai jog del to kad WFB zaideju nera kalti WFB zaidejai kurie zaidzia kitas sistemas. Na ok, gal tai ir yra tiesa bet tokio fakto konstatavimas nelabai ka padeda. Zymiai idomesnis klausimas matyt butu ka galima padaryti kad tie WFB zaidejai zaistu WFB, kad ir is d6 puses.

[color=Blue]Kadangi diskusija siaip gana idomi bent jau man tai prasyciau netersti jos apsimetymais akmenimis i vienas kito darza. Tema yra WFB ateitis Vilniuje, tema yra aktuali ir jeigu Jusu konkreciai ji nedomina eikite postinti kazkur kitur.[/color]

Hmm, nors tiesa sakant prisipazinsiu kad nelabai isivaizduoju kam dabar priklauso d6 ir kas ten is tiesu uzsako muzika. Todel galbut mano uzsipuolimas Plauku ne visai pelnytas, uz ka atsiprasau.
Redagavo vytzka 2011-11-08 14:30
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Plaukai
1. Reikia stipraus GW tiekėjo.
2. Reikia, kad GW tiekėjas stipriai norėtų parduoti savo prekes.
3. Reikia, kad GW tiekėjas suprastu, kad to gali pasiekti rengdamas patrauklius renginius, įtraukdamas naujus žmones.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Paralius
MTG yra blogas pavyzdys šiame kontekste. WotC išlaiko tik vieną žaidimą, nes taip labiau apsimoka. Visi kiti žaidimai nuperkami ne tam, kad juos išlaikyt, o tam, kad turėt jų licencijas. Kur kas labiau verta turėti licenciją ir mėgautis kapsinčiais pinigais iš svetimo darbo, nei pačiam kurti ir išlaikyti žaidimą. Konkurentas tampa ne konkurentas, o toks pat pelno nešėjas. Na o jei sistema pasirodys labai jau puiki ir pernelyg konkurencinga - visad galima nepratęsti licencijos (kaip kad ir įvyko WoW kortų atveju, ar su bet kokiu kitokiu Fantasy Flight Games visais kortų žaidimu). Tik GW, nespėję į supirkimo traukinį, naudoja kitokią strategiją - pardavinėja savo vardą į kairę ir dešinę.

Kas dėl WHFB nuosmukio ir pasirinkimo gausos - visa tai atrodo kaip priekaištai, kad atėjo geresni, idomesni žaidimai, kuriems buvo skiriama daugiau dėmesio juos palaikant ir čia mylimas WHFB neatsilaikė. Bendru atveju pasirinkimo gausa žaidėjų kiekį padidino. Kad ne WHFB smėlio dėžėje - tik pačio žaidimo, vykdomos politikos ir veiklą organizuojančių žaidėjų nuopelnas.
Kronas
Plaukai parašė:
1. Reikia stipraus GW tiekėjo.
2. Reikia, kad GW tiekėjas stipriai norėtų parduoti savo prekes.
3. Reikia, kad GW tiekėjas suprastu, kad to gali pasiekti rengdamas patrauklius renginius, įtraukdamas naujus žmones.


Arba reikia hobisto, turinčio priėjimą prie GW / vietinių hobbyshopų, kaip kad buvo tavo atveju, kai dirbai D6
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Plaukai
Nu o ką daryt? D6-iem panašu nereikia vietinio hobisto su priėjimu prie GW.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Marukas
Kai nebeliko Rudolfo, D6 apskritai neturi jokio susidomejimo WHFB... Klausimas, kaip viskas pasikeistu, jei pvz Rikis pradetu platinti GW produkcija?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Plaukai
Jei jie platintų WHFB taip, kaip tą daro su kitom sistemom - WHFB tikrai atsigautų. Rudolfas dirbo sau, norėjo skleisti tai, kas jam įdomu. Kai aš dirbau, man buvo įdomu MTG ir WHFB, todėl stengiausi kažką daryt (nors realiai susidūriau su absoliučiu žinių kaip tai reikia daryti trūkumu), užtat daug mažiau dėmesio skyriau Wh40k. Tiesa čia gelbėjo aktyvūs žaidėjai. Todėl vėlgi reikia paremti anksčiau išsakytą mintį, kad trūksta patyrusio ir gerai WHFB išmanančio lyderio.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
danis2005
Kaip Plaukai sake, promotioną daro to, kas yra idomu. Rikyje sistemas promotina patys žaidėjai - rengia demo, turnyrus ir kitus pasižaidimus. Čia žmonės į WHFB žiūri nelabai entuziastingai, taigi nemanau, kad jeigu ir ant lentynų stovėtų GW dėžės, kad tai ką nors keistu.
Necrontyr
Plaukai parašė:
Necrontyr - nepabijosiu pasakyti, kad non-GW sistemos yra gyvos, todėl, kad Rikyje parduodamos sismtemos yra mylimos ir mėgstamos ten dirbančių žmonių. Taigi automatiškai jos juda iš lentynų ant wargaming stalų. Rikyje Warmachine/Malifaux/Hordes - hobis. D6, deja, GW produktai - prekė.


Sutinku, juk keista būtų, jei pardavėjas nemylėtų savo parduodamos sistemos. Bet kaip danis, teisingai pastebėjo, ne pardavėjai užsiima visa organizacine veikla.
Bet jo, jei nėra palaikymo iš pardavėjo, tada situacija darosi kėblesnė.
Bet kaip jau sakiau, mes labai smagiai pasižaisdavom 40k be jokio palaikymo su lego, kinderiais, plastikiniais silkių kibirėliais (monolith'ai) ir buvom visi patenkinti.
Probe
O kur dingo Rudolfas?

WHFB populiarinimas ir palaikymas isties lieka paciu WHFB zaideju reikalas.
Kaip jau teisingai pastebejo Kronas, verslas is GW Lietuvoje vaziuotu sunkiai. Manau visiems patiko pacio D6 organizuojami turnyrai, bet didesne dalis WHFB produkcijos manau buvo perkama ne per vietinius tiekejus, o kur pigiau. Siukstu nesmerkiu, bet tai pjauna saka ant kurios sedime - nebelieka suinteresuoto sistemingo organizatoriaus.

Krono, Imperial ir visu kitu entuziastu pastangos organizuojant WHFB turnyrus atnese nepaprastai daug maloniu akimirku (2009-2010 buvo mano, kaip ilgamecio WHFB zaidejo aukso amzius).
Taciau kazka placiai organizuoti yra nedekingas uzsiemimas. Ir nesavanaudis entuziazmas galu gale isblesta, ar paprasciausiai tam nelieka laiko.
Saulius
Problema WHFB produkcijos pirkimo iš D6 buvo labai ilgi terminai ir negalėjimas gauti specialių figūrėlių. Pas mus Kaune yra keli žaidėjai, kurie savo užsakymų negavo net po pusės metų, be to nebūvimas lojalumo sistemos perkantis irgi šiek tiek prisidėjo, kad pradėjome ieškoti alternatyvų kitur (šiek tiek pigiau ir svarbiausiai greičiau). Aš pats viską nusipirkau iš Rudolfo, kas liečia Tomb Kings, BFG ir porą starterių, kitką supirkinėjau iš vietinių, bet visus agitavau palaikyti D6 kiek tai įmanoma. Kaip supratau, Rudolfas grįžo į gimtinę.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Praetor
Saulius parašė:
Kaip supratau, Rudolfas grįžo į gimtinę.


Prastos naujienos tada...
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
WhiteDragon
Joooo kad ir kiek pardavėjai suinteresuoti žaidimo promotinimu, žaidėjai sukelia didžiausia hype ir iš ten atsiranda žaidimo palaikimas, turnyrai ir žmonių skaičius. Griežtai nepritariu nuomonei kad reiktų gesinti geimus kad liktų tik 3 - 4, nes asmeniškai aš šiuo momentu turiu 3 wargeimus, o per savo trumpa wargeiminimo istoriją jau spėjau apturėti 7 wargeimus iš kuriu keliuose net po kelias armijas. Todėl ir manau kad pasirinkimas yra būtinas atributas, kad surastum wargeimą arčiausiai tavo dūšios

PS to grifka: wow tcg licenzija perduota cryptozoicui kuris puikiausiai tesią darbus ir neužilgo rikije prasidės pasižaidimai ;]
Stroganrog
Hmmmm - kas nutiko Rudolfui????

Kazka praleidau??
Paralius
OT, bet autoritetą ginti reikia - WoW TCG anksčiau buvo UDE žaidimų aikštelė ir jie leido miniatiūras ir kortas. Po to, kai jiems baigėsi licencijos galiojimo laikas, Blizzardas jos nepratese ir TCG licenciją atidavė dviems savo buvusiems darbuotojams.
blackfishas
beje, Stroganrog, kaip ten reikalai su WHFB Londone? daug oldschoolo žaidžia 8ed ar senesnes edicijas varto? ir apskritai ar žaidžia senukai, gal čia visuotinė WHFB tendencija?
Redagavo blackfishas 2011-11-09 12:45
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Stroganrog
Siaip seniai smogia warhammer'i kur kas labiau nei maziai. Zinoma, jie turi savo klubus (nuo 10 galvu ir daugiau), ten ir losia. Beje - kas yra populiaru - plakti antakius klubiniuose turnyruose (ir tarpmiestiniuose), kur prizai nenusileidzia GW. Parduotuvese zaidzia tik spuoguotas jaunimelis, kuris atejo apsiuostyt co to taky est GW

Tiksliai galiu pasakyti - 8th ant bangos, del ankstesniu prikelimo neteko girdeti......

Cia labai trumpai su atsakymu Jei yra poreikis, galiu prasiplesti.

Tai kas Rudolfu nutiko?????
Redagavo Stroganrog 2011-11-09 20:40